Porucha HDD DVD Panasonic DMR EH65

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod axton 25. 4. 2019 16:15

Zdravím přátelé.
Chtěl bych vás požádat o radu.
Cca po 6 letech jsem vytáhl z krabice po předchozím uskladnění tento DVD rekordér a z ničeho nic se jej nedaří rozběhnout.
Před uskladněním byl plně funkční a nikdy za ty roky s jeho obsluhou nebyl žádný problém.
Dnes jsem zkusil opět zapojit a po připojení do zásuvky se v přístroji ozývá pouze cvakání a na displeji se zobrazí HDD ERR . Říkám si dobře asi bude něco s harddiskem. Jenže on ta potvora ani nechce načíst žádné nahrané medium. Ať už film na DVD nebo hudbu na CD a ani se nezobrazí žádné menu. Jako by byl i mrtvý HDMI výstup. Nebo díky nefunkčnímu HDD byly ostatní funkce úplně omezeny.
Setkal se tímto někdy někdo z vás?
Je mi to opravdu záhadou,jelikož před uskladněním z důvodu nepoužívání byl plně funkční a dnes po zapojení takové nepříjemné překvapení.
Počítám,že přístroj je zralý akorát tak na cestu do sběrného dvora.
Nebo existuje nějaká možnost jak na jeho zprovoznění? Třeba nějaký celkový reset nebo tak.
Reaguje pouze na zapnutí a vypnutí.(taktéž u dálkového ovládání).
Mrzí mě to, jelikož počítám, že od novosti měl za sebou max kolem 300hodin celkového používání a nějak se mi nechce věřit, že 6let v krabici by mu tolik uškodilo.
Setkal se někdo s něčím podobným? Děkuji
Omlouvám se administrátorovi za duplicitní zobrazení témat. Píši z mobilu a zřejmě jsem při odeslání omylem odklikl dvakrát.
Magnat MR 780,HECO Aurora-700,Loxjie D30,Hama dit2010
axton
Junior

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků