Kam se chystáte na koncert/festival? Jaký je váš oblíbený?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mtmccox2 9. 6. 2011 20:29

slipknot27 píše:Sonisphere celodenny listok na statie, v sobotu rano o 8 vyrazam s kamosom, tesim sa jak prasa! praha tras sa! :mrgreen: :love: 8-)


Já sice jenom na večer, ale zato golden circle. Maiden, těším se! :mrgreen: :love: 8-)
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slipknot27 9. 6. 2011 21:53

cozeeee ty sv*naaaaa!!!!!!!!!!!!!!! neeeee mozes mi takto pokazit naladu? :D do pc aj ja cem pred podium, newa sak sa nejak natlacim co to pojde dopredu... :-D
slipknot27
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mtmccox2 9. 6. 2011 23:03

Určitě jsem nechtěl nikomu kazit náladu, jenom sdílet svoji radost.

Co mi říkal člověk, který byl na minulém sonispheru, tak prý když člověk chce, a má "ostrý lokty" tak se protlačí :).
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slipknot27 10. 6. 2011 11:32

ja sa teda "protlacim" to si pis! ;-)
slipknot27
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slipknot27 12. 6. 2011 15:45

MAIDEN, MAIDEN, MAIDEN, MAIDEN :!: :!: :!: proste boli bozsky :love: 8-) ^^
slipknot27
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mtmccox2 12. 6. 2011 16:14

Tak trošku se taky podělím dojmy.

Byl jsem tam jenom na Korn a Maiden, na korn jsem šel proto, abych si předem vydobyl nějaké pěkné místečko, což se splnilo, byl jsem naproti Stevovi/Brucovi, takže zruba uprostřed. Přede mnou asi jen 4-5 vrstev lidí, takže výhled ničím nerušený a krásně zblízka, to mě moc potěšilo.

Korn nijak hodnotit nebudu, prostě mě to něoslovilo. Jediné, co mě sralo, byli ožralí moshpiťáci, co do nás neustále naráželi, a někdo mě ke konci kornů ještě velkoryse polil pivem. Naštěstí už si od devíti dali pokoj.

Vystoupení Maiden ale bylo úžasné, když dohrál Doctor Doctor, rozbušily se divoké rytmy Satellite 15, srdce mi začalo bušit, a když s prvními riffy The Final Frontier vyběhili kluci, tak se přiznám, že mi nějak zvlhly oči, byla to síla vidět konečně živě svoje oblíbené mizery. Pak ale začal festovní rokenrol, a tak nebyl čas se dojímat, začalo se pařit :)

Ačkoli bych setlist možná složil trochu jinak, jsem spokojen - nic není dokonalé :) Songy jsem si užil, a bylo tam i pár mých "all time favourites".
Nadchlo mě, kolik měli chlapi energie, neuvěřitelné. V gallopové části Fearu dokonce skákali - což jsem si myslel, že kvůli věku už nedělají.

Smutná část byla občas Brucův hlas, protože už bylo slyšet, že to nedává. Refrén v Talismanu si upravil, aby tu vysokou část táhl co nejkratší dobu, takže to znělo trochu nezvykle. A i v dalších písních jsem občas zahlédl, jak se jakoby mračí a sahá si na krk, občas nevychytal intonaci. Ale to je holt věk a nechci tím říkat nic špatného, prostě konstatování, co jsem slyšel. Jinak ale celkově zpíval božsky a tisíc poklon zaslouží.

Co se týče ostatních, nemám nejmenší stížnosti, až na to, že sóla byla zle nazvučená a většina jich nebyla kvůli okolnímu hluku slyšet. Je pak škoda, když vidím, jak Davey běhá přes hmatník svými bleskovými legaty a nic neslyším.

Ještě k Rainmakerovým přidám pár vtipných momentů:

V Dance Of Death Bruce jaksi zapomněl zpívat jednu sloku, tak jenom ke konci doplnil poslední verš "Was to look just straight ahead" :lol:

A Steve na začátku Hallowed střídavě tleskal a brnkal to svoje otevřené E (spolu s tím zvonkem v pozadí, intro) a jednou mu to nějak nevyšlo a nebrnknul. Tak byla trošku trapná chvilka ticha, pak už basu držel poctivě a tleskat už nezkoušel :mrgreen:

Jináč ale to bylo úžasné, skvělé, brilantní. Zakončit to hrou I'M RUNNING FREE YEAH - I'M RUNNING FREE ! byl skvostný nápad.
PS: Dva Eddiové jsou víc než jeden! :D
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slipknot27 12. 6. 2011 17:49

Tak nejak , dobre si to zhodnotil :-)
slipknot27
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod šeďour 13. 6. 2011 13:26

1.července, zámek Sychrov, Apocalyptika.Heavy metalový nářez, zahraný virtuozy klasické hudby.
Je jen škoda, že se mnou nechtějí jet a podělit se o tenhle zážitek, moji dobří známí (Koc, Křovák, Bubaak, Bína).Tváří se jako posluchači metálu, ale ve skutečnosti jsou to popikáři...
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Odar 13. 6. 2011 13:42

šeďour píše:1.července
To je co za mesiac? :D

Mne sa blizi Sting v BA - celkom sa tesim. Som zvedavy, ci ma to prevalcuje 8-)

Zaciatkom Septembra (Září) ujo Richard Muller - Potichu Tour II. Minuly rok sa mi to velmi pacilo, tak si dam repete. Mam to tu na skok, takze nebolo co vahat.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod vanDave 13. 6. 2011 21:13

Jůůůllll. :D
->>> Seznam hifiprodejen: http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1724&t=767373 <<<-
Gangsta asesoríz: Hlavní je řetěz. Skorozlaté řetězy se dají sehnat v metráži v železářství. Koupíme asi tak 5 metrů. :D
Olympus E-PM1 + 14-42mm
vanDave
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slipknot27 13. 6. 2011 22:28

Odar: Jůůůllll ty Vůůůllll :mrgreen: :lol: (nedalo mi to :-[ )
slipknot27
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kammo122 14. 6. 2011 13:47

CA 540A , JBL LX600
kammo122
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 29. 6. 2011 13:22

CNSO bude mat dnes ako hosta Stinga v BA :D
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Broslowski 13. 7. 2011 17:37

bol som na BAZANT POHODA FESTIVAL: uplne neskutocna hudba: PULP, B Complex, BATTLES, We have band, Moby(asi najslabsi koncert), Dan Barta, Peter Lipa a uplne neopakovatelni PORTISHEAD!!!!! naj koncert mojho zovota!

Prave som kupil (teda priatelka kupila :-[ ja som dlhodobo chudak :-D )listky na richard muller potichu tour 2 do TT, 2 miesta priamo pod podiom :-) v jednom rozhovore spomenul, ze planuje spolupracu s Danom Bartom... dvaja naj spevaci v ceskoslovensku na jednom podiu!
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 13. 7. 2011 21:07

Ja som to tentokrat tiez tlacil co najpredsie - usiel sa mi 7. rad. Minuly rok som sedel v tretej stvrtine.
Odar
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků