Philips 58PUS6203 - stojí to za to?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod SequelPepe 6. 6. 2019 17:33

Zdravím,
po milionech let si chci koupit novou telku se slušnou uhlopříčkou i obrazem a zároveň se mi nechce moc utrácet. Rád bych se vlezl tak +- do 12000,- Kč. V této cenové relaci je pár zajímavých kousků, ale tento mě vyloženě zaujal https://www.czc.cz/philips-58pus6203-14 ... 88/produkt. Četl jsem, že Philipsky mají strašně blbé rozhraní a dost dlouhou odezvu při přepínání kanálů. Potřebuju to prakticky jen na filmy, kompa do toho zapojovat nechci. MKV to prý čte, případně není problém předělat v konvertoru. Cena se mi ale zdá až příliš nízká, tak by mě zajímalo, jestli s touto tv nemá někdo bližší zkušenosti, alespoň zprostředkovaně, abych snad nekoupil nějaký šunt. Díky předem za názory.
SequelPepe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 6. 6. 2019 17:56

To je super nabídka. Za tu cenu nic lepšího nekoupíš. Mně přijde prostředí Philips povedené (mimochodem 6203 má nové).
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SequelPepe 8. 6. 2019 14:06

Super, díky. Tak snad mi ji nevyprodají, než mi přijde výplata :-). Jinak, je pravda, že tato značka nabízí možnost prodloužení záruky zdarma o 5 let pouhopouhou registrací?
SequelPepe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 8. 6. 2019 14:36

To platí u vybraných prodejců u modelů s Ambilightem.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stormborec 8. 6. 2019 14:42

Tak kupovat TV za poslední prachy co mám...
Otázka je, jak tato TV podá pohyb, nicméně může být pro daného diváka super, nebo taky né, to nikdo takhle dopředu neřekne
LG 32LH5000 (2009) 120Hz, IPS EEFL
Samsung 40NU7192 (2018) 60Hz, VA LED
stormborec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 8. 6. 2019 14:52

SequelPepe píše:Super, díky. Tak snad mi ji nevyprodají, než mi přijde výplata :-). Jinak, je pravda, že tato značka nabízí možnost prodloužení záruky zdarma o 5 let pouhopouhou registrací?


Dole na tejto stranke je pdf-ko s podmienkami: http://www.tvpromotion.eu/cz/


PUS6203 nema Ambilight, zaruka sa nanho nevztahuje.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SequelPepe 8. 6. 2019 15:14

Já nic extra nepotřebuju. Jde mi o to si občas pustit film ve 4K tak, aby se obraz netrhal a nebyly vyblité barvy. Telku sleduju primárně před spaním, takže tomu moc nedám. Jen tak pro ilustraci, mám asi 15 let obstarožního Samsunga 55 cm úhlopříčka/ 40kg, takže určitě budu nadšený z čehokoliv novějšího. Ještě jsem uvažoval nad tímto https://www.czc.cz/samsung-ue55nu7093-1 ... 13/produkt. Je to sice menší model, ale zase je to Samsung a ty jsou prý dobré a hlavně odzkoušené. Má to tam asi milion recenzí, vesměs pozitivních.
SequelPepe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pas4 8. 6. 2019 21:00

Pozor na bez číslicove ovladani Samsung.Já bych to nedal.
pas4
Junior

Odeslat příspěvekod SequelPepe 9. 6. 2019 14:41

Ještě jsem se chtěl zeptat. Ta Philipska má VA panel? Četl jsem, že je lepší než IPS, když se člověk dívá přímo nebo jen z malého úhlu, ovšem jsem jen laik, *** se v tom vyznám.
Naposledy upravil Nick Cave dne 9. 6. 2019 18:44, celkově upraveno 1
Důvod: vulgarita
SequelPepe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 9. 6. 2019 17:01

Ano, ma VA panel.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SequelPepe 9. 6. 2019 18:29

A je tedy lepší sáhnout po tv s VA panelem než s tím druhým?
SequelPepe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 9. 6. 2019 20:50

Ano
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SequelPepe 9. 6. 2019 20:57

Super, díky.
SequelPepe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SequelPepe 12. 6. 2019 07:43

Ještě jsem se chtěl zeptat, jak je na tom ta Philipska nebo Philipsky obecně co se týče rychlosti internetu, konkrétně mi jde o youtube, nic jiného reálně využívat nebudu. Mám rychlost 100Mb/s a na kompu mi to přehrává HD videa bez problémů, tak jsem chtěl vědět, jestli to tak bude i v případě tv. Hodlám ji napíchnout normálně na kabel, žádné wifi. Četl jsem, že prý to dost často dělá problémy a seká se to, zvláště pak 4k videa.
SequelPepe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 12. 6. 2019 17:11

Z youtube funguju 4k videa v pohode.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků