Koupě nové TV do 13tisíc k PS4 pro a další.

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ferd 12. 6. 2019 09:01

Ahoj všem, před cca rokem jsem hledal TV nakonec koupil ale nijak moc nevyhovuje tak plánuju, že jí dám dětem a koupim si jinou. Hledám si teď nějakou TV k PS4 pro a narazil jsem na značku hisense a recenze jsou rozporuplné, tak bych chtěl vědět co a jak. Nejsem nějakej obrazovej fajnšmekr. Hokej,Filmy 1080p a hraní na PS4 pro. Dále využívám HBO go a netflix + samozřejmě další video formáty a samsung mi kvůli tomu nevyhovuje, tak aby to hezky vypadalo a i to hrálo. Stačila by tahle? https://www.alza.cz/55-hisense-h55ae6000-d5349290.htm Díky moc.
ferd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ivotv 12. 6. 2019 09:14

Pozor na to ze Hisense nema aplikaci pro HBO.
ivotv
Junior

Odeslat příspěvekod kvok 12. 6. 2019 09:20

A ta cos tehdy koupil je jaká a nevyhovuje proč?
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ferd 12. 6. 2019 09:32

Ivotv: Děkuji to jsem nevěděl. Holt budu muset přehrávat přes HDMI.

kvok: Koupil jsem Samsung UE55NU7172. U Samsungu treba nejde Twitch pres prohlizec a apku zrusili tak neni nic. Vim, ze existuji vselijake krkolomne navody jak tam dostat aplikaci tretich stran, ale system televize je obrovske minus, další věc nepodpora DivX a Xvid, zvuku DTS a já mám v pc přes polovinu souborů právě Divx a Xvid, už se vidím jak toto konvertuji ..
ferd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 12. 6. 2019 17:01

Mozes to prehrat po sieti, nemusis nic konvertovat. Alebo ked to mas v pc, tak sa da prehravat priamo z PC cez hdmi.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MYCHAL S TVRDÝM 12. 6. 2019 20:20

A co takhle Philips 55PUS7303. Na CZC je za 12990kč.https://www.czc.cz/philips-55pus7303-13 ... 03/produkt
MYCHAL S TVRDÝM
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 21. 6. 2019 11:43

ferd píše:Ivotv: Děkuji to jsem nevěděl. Holt budu muset přehrávat přes HDMI.

kvok: Koupil jsem Samsung UE55NU7172. U Samsungu treba nejde Twitch pres prohlizec a apku zrusili tak neni nic. Vim, ze existuji vselijake krkolomne navody jak tam dostat aplikaci tretich stran, ale system televize je obrovske minus, další věc nepodpora DivX a Xvid, zvuku DTS a já mám v pc přes polovinu souborů právě Divx a Xvid, už se vidím jak toto konvertuji ..

Systém Samsungu není obrovské mínus. Kupující by měl OS televizoru řešit před nákupem. Po nákupu je pozdě, no.
Konvertovat DivX netřeba. Stačí si to pustit přes LAN a server DLNA s transkódováním. Zkus Serviio, které by mělo umět toto bezproblémově, pakliže zvolíš konkrétní profil pro zařízení, ne obecný GENERIC. Dokonce zvládá i vypálení titulků přímo do filmu a je komplet v češtině.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků