Pravidla fotogalerie galerie.AVmania.cz

Přečtěte si užitečné tipy a pravidla pro použití fóra

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod miho 24. 8. 2007 11:13

Pravidlo první: AV technika především
Do galerie dávejte především fotografie audio a video techniky, či věcí s ní související. Můžou to být i fotografe budování vašeho domácího kina (například kabely zpuštěné ve zdi) či vyfocená montáž efektových reproduktorů na stěnu, případně pokud si stavíte vlastní Hi-Fi (např. zesilovač).

Pravidlo druhé: Jeden účet = jeden uživatel
Galerie na serveru AVmania.cz slouží k prezentaci fotografií a nikoli jako úschovna. Každý uživatel používat pouze jeden účet. V případě zjistění více účtů u jednoho uživatele budou všechny účty i fotografie vymazány.

Pravidlo třetí: Hodnoťte a komentujte dle libosti
Komentáře a hodnocení jednotlivých fotografií je dobrovolné. Pokud se už rozhodnete cokoli v galerii ohodnotit, dejte danému dílu odpovídající známku. Vítaný je také zajímavý komentář.

Pravidlo čtvrté: Chovejte se jako lidé
Každý registrovaný uživatel má možnost pod jakoukoli fotografii napsat své slovní hodnocení, postřeh nebo komentář. Nezapomínejte u toho na dodržení Etikety, každý příspěvek je zároveň i vaši osobní vizitkou. Znáte Desatero pravidel slušného chování na internetu?

Pravidlo páté: Dodržujte zákony
Na každou fotografii se vztahuje autorský zákon. Vkládejte proto do galerie pouze své vlastní snímky. Pokud budete chtít použít cizí fotografii pro své účely, domluvte se s jejím autorem. Předejdete tím možným nepříjemnostem. Najdete-li v galerii fotografii, která porušuje autorský zákon, oznamte nám to prosím pomocí odkazu Upozornit administrátory.

Pravidlo šesté: Žádná pornografie
Pokud v galerii najdete fotografie spadající do této kategorie, oznamte nám tuto skutečnost pomocí odkazu Upozornit administrátory. Fotografie bude neprodleně odstraněna.
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků