Jak přijímáte F1 TV Pro na smart TV?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Jenyk 19. 2. 2021 19:31

Nadšený, že F1 TV Pro je konečně dostupné u nás jsem zaplatil a rychle narazil. Služba má dva typy video streamů. Klasický (v archivu zavodů pro rok 2020 jsou to 30 minutové sestřihy) a nějaký komplexní (v archivu jsou to plné závody).

Koukám na to na docela nové chytré televizi LG přes vestavěný browser. Ten klasický stream jede v pohodě. Ten plný hraje jen zvuk, obraz nedá. Na PC nebo mobilu to jde všechno včetně voleb, co konkrétně chci vidět (data, pozice na trati, kamery v autech atd).

Možnost je samozřejmě casting z mobilu na TV. To jde, ale kvalita obrazu je zřetelně horší. Takže dotaz: Kdo máte F1 TV Pro, jak se na to koukáte na smart TV (LG)? F1 jsem se ptal a ti odpověděli, že TV nepodporují.
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
Jenyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pike01 19. 2. 2021 21:06

A připojit k TV PC nebo notebook nemůžeš?
pike01
Junior

Odeslat příspěvekod Jenyk 19. 2. 2021 21:18

Ne. PC je daleko, noťas nemám a kupovat ho kvůli tomu nechci. Navíc by mi přišlo jako drbání se přes hlavu. Casting z mobilu chodí, ale na na celou plochu TV a ve zřetelně horší kvalitě. Šaomi MI9.
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
Jenyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Abox 20. 2. 2021 08:13

Tak ješte Šaomi box a máš po problému...
Abox
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pike01 23. 2. 2021 14:17

Já používám jinou sportovní apku a i z ní má obraz při airplay z iphonu( i castingu z androidu) na TV znatelně horší kvalitu, i když v apce nastavím nejvyšší rozlišení. Airplay z macbooku vypadá o něco lépe (se stejně nastavenou kvalitou přenosu), ale pořád ne tak dobře, jako když připojím počítač k TV hdmi kabelem a sleduji to v prohlížeči. Podle specifikací má ten přenos necelých 10 Mbps ve fullHD, takže žádná extra datová zátěž to není. Osobně předpokládám nějakou zradu v tom, jak TV zpracovává airplay či cast.
pike01
Junior