XIAOMI WEMAX ONE Ultra-Short Laser Projector

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod andreasbaader 10. 6. 2021 08:47

Ahoj,
mám možnost mít tento nový projektor za cca 19 tisíc. A tak mě zajímá, zda za tu cenu to je dobrá koupě nebo jsuo to vyhozené peníze. Vím, že se tady nějaké Xiaomi projektory řešily. Toto je CN verze, která má nějaký Android a AN jazyk. Už mám Xiaomi Mijia MJJGTYDS02FM DLP Projector, taky CN verzi a Kodi mi tam jede bez problému, takže CN verze mi nevadí. Když bych už kupoval projektor, tak chci s krátkou projekční vzdáleností, kvůli snadné instalaci bez rozvodů kabelů atd. Díky za info.

https://www.banggood.com/XIAOMI-Ecosystem-WEMAX-ONE-Ultra-Short-Laser-Projector-5500-ANSI-Lumens-4K-150-Inch-ALPD3_0-bluetooth-Prejector-p-1340791.html?cur_warehouse=HK&ID=556741&rmmds=search
andreasbaader
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wings123 11. 6. 2021 00:02

Ahoj, urcite je to najlepsie, co mozes za tie prachy dostat. Iny ako UST projektor uz nekupim, ziadne kable cez celu miestnost nevyvazi ani 8k hyper HDR dokonaly obraz. Mam Xiaomi verziu, tiez s cinanskym OS s anglictinou, pustam TV settopbox cez HDMI alebo prehravam z LAN alebo Netflixu. Potrebujes rovnu hladku stenu, vsetky nerovnosti su kvoli ostremu uhlu projekcie vidiet (alebo platno).
wings123
Junior