televize okolo 30 000,-Kč

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Pandero 16. 6. 2021 18:40

Tak pokud ma v pokoji opravdu hodne svetla, tak neni OLED vhodny. Leskne se jak zrcadlo a ma malej jas.
Pandero
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lordpcman 17. 6. 2021 07:15

Tak pokud chcete OLED, ale je problém moc světla, tak jediné řešení je QLED od Samsungu (pokud jde teda o kvalitu obrazu)
Lordpcman
Junior

Odeslat příspěvekod koliar 17. 6. 2021 08:08

ladik1983 píše:OLED jedině když se chceš dívat v noci a na noční oblohu. Na to ostatní je tu QLED.


Ktorý/é model OLED si v domácich podmienkach testoval/skúšal, že píšeš taký záver?
koliar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pebu86 17. 6. 2021 18:05

Sám mám Philips 55OLED855 a mám ji puštěnou celý den na minimální jas a kontrast - styl obrazu ISF Noc. A to mám okno metr a půl od tv. Nevěř lidem, že OLED málo svítí, spíš závidí, že budeš mít lepší tv než oni. A Ambilight je pecka sama od sebe. Ohledně zrcadla, přes den si určitě nebudeš pouštět temné filmy. Ty si nech na klid na večer.
Pebu86
Junior

Odeslat příspěvekod roman2277 18. 6. 2021 08:26

Celý den mám puštěný OLED s nastavením ISF na tmavý obraz.A nemám s tím sebemenší problém.(jediná vyjímka je herní použítí) Ten přepálený jas na LCD si strčte někam.To je tak na zánět duhovky.
MSI GT73,Lenovo Legion 5 PRO,Yamaha RX A4A,Naim Atom a Mu-so,Dali Epicon 6,LG OLED
roman2277
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 18. 6. 2021 10:25

Také patřím k těm, kteří mají na všech zobrazovadlech svícení stažené. Je jedno, jestli se jedná o monitor, LCD TV, OLED. Všude.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků