Sony KD-55XF9005 [obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Aloha 28. 9. 2021 19:47

Zdravim, mam Xf9005 uz pres 2r a ted jsem musel kvuli problemum s ovladacem udelat reset do tovarniho nastaveni. Po nastaveni se mi nejde prihlasit pomoci google uctu. Pritom pri prvnotnim nastavovani ucet projde, ale kdyz probehne prvotni nastaveni ucet neni zaregistrovan a tv mi pise, ze pro dokonceni nastaveni ho mam zadat, ale tam mi to napise, ze ucet nejde pridat. Tv se pritom v google uctu ukaze jako ze se z ni prihlasovalo k tomu uctu. Uz jsem zkusil znovu tovarko, resetovat heslo uctu, povolit pri instalaci vsechno i instalaci v Aj jazyce a nic. Uz nevim co jineho zkusit. Nepotkal se nekdo a necim podobným? dekuji
Aloha
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 28. 9. 2021 20:15

Odebrat TV v PC z Google účtu nelze?
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aloha 28. 9. 2021 21:12

To jsem udělal a nepomohlo to. I zresetovat heslo a znovu nastavit.
Aloha
Junior

Odeslat příspěvekod Aloha 29. 9. 2021 16:30

Tak jsem to dnes zkusil znovu a přihlášení prošlo. Nevím kde byl problém, zdali na straně Sony nebo Googlu.
exVW Golf 7 1,4TSi
exŠkoda Octavia 1,8TSi
Aloha
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 29. 9. 2021 17:08

Jo, někdy pomůže pověstných 48 hodin klidu zbraní :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fukybox 2. 10. 2021 15:52

Chyba bola na strane Google, bol tam nejaký výpadok.
fukybox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zamichal 5. 10. 2021 13:39

Poslední dobou (asi cca měsíc) se mi tak co tři dny tv zasekne (ovladač nereaguje) , po chvíli se restartuje sama od sebe a zas vše jede jak má cca tři dny. Nové aplikace jsem neinstaloval. Zasekne se vždy jak zapnu tv ze standby módu. Někdo podobná zkušenost ?
Zamichal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 5. 10. 2021 15:54

Hmm, to bych skoro viděl na problém u načítání nějaké služby, prvku, aplikace.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmokeMan 9. 10. 2021 12:02

mno, to bude asi chyba nejake "hovadske apky"

mne ale stve uplne jina vec, ze defaultni prehravac nejak nechce refreshovat dlna, pokud se neco zmeni
FX 8300@4,4GHz@1,38V, MSI 970 Gaming Pro Carbon, Sapphire Rx 480 8GB nitro+ @580 nitro+ undervolted, 16GB Corsair@1886MHz, Scythe FenrisWolf, KC2000, As2000, Scythe chlazeni
SmokeMan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skypepalo 4. 12. 2021 23:12

Zdarec, chtěl jsem se zeptat, jakou verzi Android máte na 55XF9005? A pokud vyšší než najde TV, jakým způsobem jste toho dosáhli? Díky za odpovědi.
skypepalo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kakajan 5. 12. 2021 06:57

Android 9 a ide zatiaľ všetko čo používam. Po kúpe asi dva restarty ale od vtedy pokoj, nič nepredstavujem len pozerám.
kakajan
Junior

Odeslat příspěvekod Fenix87 7. 12. 2021 13:30

skypepalo píše:Zdarec, chtěl jsem se zeptat, jakou verzi Android máte na 55XF9005? A pokud vyšší než najde TV, jakým způsobem jste toho dosáhli? Díky za odpovědi.


Já mám naistalovanou tu květnovou 2021 aktualizaci https://www.sony.cz/electronics/support ... d-55xf9005. Instaloval jsem snad všechny aktualizace v den vydání. Většinou podle návodu pomocí USB flešky. Zatím spokojený a jsem zvědaví jestli to je poslední update pro tuhle řadu a nebo jestli sony ještě třeba dovalí Android 10 (když ten poslední build A9 běží na poslední verzy ke kernelu).
Fenix87
Junior

Odeslat příspěvekod ISIIS 15. 12. 2021 14:25

Ahojte, mám TV už 2,5 roka a z ničoho nič mi prestal fungovať ovládač. Ovládač je na TV pripojený cez bluetooth, a jediné tlačítko, ktoré funguje je ten blbý mikrofón, ktorý som nikdy nepoužil, pretože to vyhľadáva aj tak len na YouTube.

Každopádne, ten diaľkový určite vysiela IR signál - pozrel som na to kamerou a každé tlačítko posielalo signál, žiadne tlačítko nie je nejak zaseknuté. Avšak TV nereáguje ani na jedno tlačítko. Skúšal som všetko, vypnúť, počkať 1 hodinu, vytiahnuť baterky, kompletný reset TV, znova spárovať s bluetooth, odpojiť externé zariadenia, výmena bateriek, skúšal som ísť aj 5 cm od TV a žiadne tlačítko nereaguje.

Ovládam TV preto cez iOS aplikáciu cez WiFi. Mimochodom, skúšal som aj WiFi a LAN kábel odpojiť.

Máte nejaký nápad? :-S Je možné, že by odišiel v TV prijímač toho IR signálu? Dá sa to nejak opraviť vôbec? Mám jediné šťastie, že je tam predĺžená záruka na 3 roky, ale zdá sa mi to ako nejaký glitch v software.

KD-55XF9005
Verze jádra: 4.9.125 #1 Thu Apr 22 13:30:49 JST 2021
Sestavení: BRAVIA_ATV3_4K_EU-user 9 PTT1.190515.001.S43671651 release-keys

Úroveň opravy zabezpečení Android: 5. března 2021

Inak, stiahol som najnovší firmware z Sony stránky a skúsil aktualizovať, napísalo mi, že mám najnovší softvér, ale pritom ten dátum 5.3.2021 mi príde pomerne starý.
ISIIS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karlos.28 15. 12. 2021 15:35

Přišla krásná faktura za elektřinu. Zjistil jsem, že Tv žere ve standby 21wattu :( Je to stejné při odpojení všech HDMI, USB prázdné. Jak jste na tom vy? mám 65xf9005
karlos.28
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 15. 12. 2021 19:19

Vypni aktualizace při pohotovostním režimu (běžné i programů), případné režimy pro vzdálenou správu a ovládání atp. Pak přeměř.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků