Akú 50 palcovú TV?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod armaman 21. 9. 2008 20:10

to je subjektivny nazor tak ako fabia I je krajsia ako fabia II ,tak neviem co tu riesis ty??? a neriesime tu co bude a nebude o 7-8 rokov to tu nemusime byt v konecnom dosledku ani my!!!
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod smood 21. 9. 2008 20:35

armaman píše:to je subjektivny nazor tak ako fabia I je krajsia ako fabia II ,tak neviem co tu riesis ty??? a neriesime tu co bude a nebude o 7-8 rokov to tu nemusime byt v konecnom dosledku ani my!!!

Tak to pardon. Já jsem měl dojem, že se tady řešila životnost plazmových panelů. Svým příspěvkem jsem chtěl říci, že životnost těchto panelů je daleko delší, než bude jejich morální zastarání za nějakých 6-7 let. A to včetně LCD. Toť vše. Nikomu nic nenutím. Ať si každý koupí co chce. Kupovat ale dnes Tv s tím, že ji budu mít 10...15 let je nesmysl.
smood
Junior

Odeslat příspěvekod warpmt 21. 9. 2008 21:12

smood píše:Kupovat ale dnes Tv s tím, že ji budu mít 10...15 let je nesmysl.

Hmmm ted je jen problem s tim, co budes na TV poustet. DVD, DigitalniTV, DivX jsou bohuzel docela malo na HD TV. Takze bud budu kupovat HD Ready .. ktera vice vyhovuje stavajicim zdrojum, a vymenim ji za par let a nebo HD TV s tim ze mi par let vydrzi a budu jipak vyuzivat na HD TV, Blu-Ray.
Jinak souhlasim s tebou .. za 5 let budou tyto technologie zastarale ...
Naposledy upravil warpmt dne 22. 9. 2008 18:32, celkově upraveno 1
warpmt
Junior

Odeslat příspěvekod Petr1968 21. 9. 2008 21:28

Na zprávy TV Nova stačí CRT. 20 let stará
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Junior

Odeslat příspěvekod warpmt 21. 9. 2008 21:48

Jo jo ... ale kdo se na ne diva. Ja se tesim, jak se rozsiri HDTV ci Blu-Ray, to pak bude TV o necem jinem a takove velke obrazovky najdou uplatneni, v dnesni dobe, kdy si TV musi vetsinu obrazu vymyslet sama (prijde ji obraz v DVD v rozliseni 720x576 a ona si ho prepocitava do 1920x1080, jinymi slovy 1/5 informaci prihde a 4/5 si TV domysli).

Graficky: http://www.hdtv-forum.ch/mambo/images/s ... lvergl.jpg
warpmt
Junior

Odeslat příspěvekod armaman 22. 9. 2008 18:09

ok beriem na vedomie.

to warpmt to co citujes nie su moje slova ale slova smood-a.

ostatne no-coment
armaman
Poslední varování

Předchozí stránka