LCD + DVB-T s HDD - půjde to k sobě ?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod odie 28. 11. 2008 13:51

Zdravím,
nejsem moc mezi televizema, rekordérama, ani set top boxech zběhlý a tak by mě zajímalo jestli půjdou tyto 2 zařízení k sobě ? Je to dobré řešení ? (potřebuju malou televizi + digi pozemní vysílání + něco na ukládání toho co tam dávaj)
Do toho DVB-T bych dal pevný disk a myslim si že bych měl docela levný digi vysílání i s rekordérem. Protože co jsem jinak koukal tak za DVD rekordér bych stejně dal 2000, takhle mám to samý, ale s diskem (jsem spíš raději) + set top boxem, kdybych chtěl kombinaci DVD+HDD tak minimálně 3500,-

http://www.atv-shop.cz/televize-a-satelity/satelitni-prijimace-a-dvb-t/sdb-2006t-dvb-t-pvr-1-tuner-sencor
http://www.nakupni-dum.cz/22-lcd-tv-viewsonic-nx2240w-5ms-hdmi-av-repro/849644-10033/

Díky za odpovědi
odie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 28. 11. 2008 15:01

Ahoj,

když Ti to takto vyhovuje, tak proč ne ;-)

Jen nevím, zda bych bral zrovna Sencor - já s touto značkou nemám dobrou zkušenost, tudíž bych ji osobně nebral. Ale netvrdím, že třeba STB budou mít v dostačující kvalitě.

BTW: četl jsi toto?

EDIT: ... a ještě něco - když budeš kupovat nové LCD, tak už bude mít (zřejmě) DVB-T tuner v sobě, pak bys nepotřeboval settopbox :!:
Ten ViewSonic, z Tvého linku má ale jen analog, tudíž zde STB pro příjem pozemního dig. vysílání bude třeba.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod suvel 28. 11. 2008 15:49

A taky pozor - ten Sencor nemá HDD v ceně! :pozor
suvel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 28. 11. 2008 17:07

odie píše:Do toho DVB-T bych dal pevný disk a

Dle tohoto soudím, že to tazatel ví, ale máš pravdu - upozornění je na místě. Celková cena se navýší... ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod odie 29. 11. 2008 17:14

jo, monitor nemá DVB-T, to má ale v sobě ten Sencor rekordér + na něj můžu nahrávat - cena s diskem cca 2000 - za což jiný nahrávací zařízení asi nepořídím
odie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suvel 29. 11. 2008 19:29

odie: OK, je to tak. Snad jen jedno malé omezení, a to že nejde současně nahrávat jeden program a na jiný se dívat. Jako v případě,kdyby měl i TV DVB-T.
suvel
Mírně pokročilý