LG7000 (37") výběr, recenze, diskuze

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kurochimenez 16. 3. 2009 18:42

HALLLELUJA-SLÁVA stále tomu nemôžem uveriť tak sa s vami podelím o svoju radosť.
Mal som od mesiaca december 2008 vo viacerých internetových obchodoch (3) objednaný LCD 37LG7000, ale postupom sa situácia vyvíjala tak ako je všetkým známe, jednoducho neboli na trhu dostupné a samé informácie o ich nevýrobe. Tak som si povedal kašlem na to ide pomaly leto nebude na telku toľko času jednoducho môj elán upadol do zabudnutia a tým pádom i všetky objednávky čo som mal.
Dnešného dňa zazvoní telefón z nemenovaného internetového obchodu s oznamom, že ak mám ešte záujem moja objednávka bude v priebehu dvoch dní zrealizovaná a LCD dodaný.
Takže čo dodať platí príslovie, že trpezlivosť ruže prináša nemôžem sa dočkať a je to príjemný pociť tešiť sa znovu na to v čo som už nedúfal.
Budem mať znovu Vianoceeee !!!!
kurochimenez
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jose wolf 30. 3. 2009 22:47

re: psendahans - chtěl bych tě poprosit, kde se dá stáhnout FW 3.22 k 32LG7000. Mě se to nedaří najít. Děkuji za odpověď
jose wolf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod psendahans 30. 3. 2009 23:42

Zdravim a pro vsechny kdo maji zajem, firmware sem uploadoval zde:
http://uloz.to/1552682/LG7000-ZA_IC404_ ... wnload.epk

--- osobně odzkoušeno na uhlopříčkách 32 a 37 řady LG7000 ---
na ostatních uhlopříčkách by neměl být problém, ale nemám možnost ověřit.
Pamatujte že upgrade děláte na vlastní odpovědnost!!

Proces upgrade:
1. Na čistém flashdisku vytvořit adresář LG_DTV /včetně podtržítka/
2. Do výše uvedeného adresáře nakopírovat firmware - soubor s připonou epk.
3. Flashdisk vsunout do zapnutého televizoru
4. Po chvice by se měl objevit na TV nápis nalezen nový software.
5. Dále postupovat podle pokynu na TV.

Jinak zajmavé čtení nejen o problematice LG LCD naleznete na stránách www.avforums.com
Zde byl stažen i tento firmware.
Nyni je také i ke stažení ve výměných sítích jako je Rapidshare apod.

Doufám, že uprgrade proběhne k vaší spokojenosti.
psendahans
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ferdoz 1. 4. 2009 10:33

psendahans: Keďže angličtinou dobre nevládnem a na avforums.com sa neorientujem, chcem sa Ťa opýtať, či existuje aj update firmwaru pre plazmu LG 42PG6000 - popisované nedostatky sú totiž veľmi pdodbné tým, aké sa vyskytovali aj v LG7000. Ďakujem
ferdoz
Junior

Odeslat příspěvekod jose wolf 3. 4. 2009 08:23

Děkuji Ti, jsi hustej týpek :tleskani
jose wolf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fetisov 7. 4. 2009 13:30

Když už je řeč o firmware,
myslíte že půjde na ty naše LG(37LG7000) firmware z těch nových LH verzí(37LH7000)? Přeci jen lepší kontrast(100 000), rychlost (2ms) a MPEG-4 by se hodilo, ne? :)
fetisov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod C.B. 10. 4. 2009 08:17

pro fefisov: Zdar taky sem ji koupil co ty,na Rudolfov.....nebo snad ne???,ale tejden po tobě.Co sem ji uvidel v rakousku tak mě dostala.Jak již psali jiní tak na internetu jí sehnat bylo bez šance nikde jí už neměli.Ve wordu v Budejcích byla za 24 tak sem vybral prachy a jel pro ní at to stojí co to stojí.Musel sem jí mít.Ještě mě na padlo,jako poslední šance,zaject na Rudol...,a měl sem štěstí byla tam ve slevě z 27 na necelých 21000,-.Měl bych dotaz jestli si neměl pri koupi nakej problem,mě prodavači tvrdili,že už maj poslední ve skladu,teda krom té na prodejně,kterou sem nechtěl.Zaráží mě,že i když byla ze skladu tak byla krabice otevřená.Co ty?Jinak velká spokojenost.Verzi mám V 3.22.00,jinak na zadní straně se nechá najít na štítku kdy byla tv vyrobená ja: unor 2009.Jestli budeš mít čas tak napiš i vy ostatní jak to vidíte po čase co jí máte...
C.B.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pixel22 11. 4. 2009 09:15

ahoj potreboval bych poradit s aktualizaci firmwaru
flashdisk cruiser micro 3u
naformatovan na ntfs
po zapojeni tv firmware najde ale pak mi to hodi hlasku ze firmware nelze overit
poradi nekdo co s tim??

EDIT
vyreseno - flashdisk musi byt naformatovan na fat32

a jeste jeden dotaz - nenasel by se nekdo moc sikovny, kdo by dokazal upravit firmware, ktery by pri modu Zvetseny 2 automaticky vyycentroval a nastavil spravnou velikost obrazu
pixel22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fetisov 13. 4. 2009 19:13

C.B.: jj na Rudolfovský. Já tam byl v den, kdy je dovezli. Všech 6 ks stálo na prodejně a byly orig. zabalený. Firmware i datum výroby mám stejný.
Já mám problém s "bílejma flekama". Např. u ligy mistrů se občas přes hráče vytvoří "bílá mlha", hráč je napůl průsvitnej. Nevím jak to přesně popsat, ale zatím to reklamací neřeším.
fetisov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod C.B. 14. 4. 2009 09:34

Cau.Předem musim zduraznit,že sem fotbalovej analfabet.Nicméně nedavno co sme hráli a prohráli ze slovákama tak sem to na chvíli přepnul abych kouknul na to zobrazení "letící míč" atd....Co mě teda zarazilo byl pohled kamery z dálky na hriště kde běhaj malý bílý(dobře zobrazený)a nějaký naružovělo-bílo-hlhavo-bez přesnýho ohraničení fleky.Asi tohle máš na mysli.Jinak při bližších záběrech kamery na hráče je to všechno v pohodě.Takže nic nereklamuj,mám to taky.Zajímo by mě jak by to zvládali mašiny od jiných výrobcu,memám možnost to někde porovnat.Ještě ohledně prachu co se usazuje na LCD-na černých lesklých okajích a stojanu-čistit fakt hodně lehkou rukou,jinak totiž dojde ke vzniku škrábancu.Je to hrozně choulostivej povrch.fakt bacha.Tak zatim
C.B.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Palkoz 1. 5. 2009 18:46

ahoj,chtěl bych vědět zda se vám stalo , když 32LG7000 je v režimu AV vypadne zvuk je na něm připojen satelitní příjmač. Po vypnutí sat. příjmače a opětovného zapnutí je zvuk v pohodě a to i po přepnutí televize do jiného modu a zpět.Jinak u jiných režimů (DTV, DVD přehrávač)jsem nepozoroval výpadek zvuku čím by to mohlo být?Zkoušel jsem přehodit i do jiných AV vstupů chová se stále stejně.
Palkoz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TBravo 28. 5. 2009 09:07

Palkoz píše:ahoj,chtěl bych vědět zda se vám stalo , když 32LG7000 je v režimu AV vypadne zvuk je na něm připojen satelitní příjmač. Po vypnutí sat. příjmače a opětovného zapnutí je zvuk v pohodě a to i po přepnutí televize do jiného modu a zpět.Jinak u jiných režimů (DTV, DVD přehrávač)jsem nepozoroval výpadek zvuku čím by to mohlo být?Zkoušel jsem přehodit i do jiných AV vstupů chová se stále stejně.

Výpadky zvuku na scart konektorech je chybou ve firmware a řeší je verze v03.24.00. Stává se to pouze u automatického přepnutí do režimu AV přes zaplé zařízení, dá se to vyřešit ručním přepnutím TV tlačítkem INPUT a zvolením potřebného vstupu. Jinak stačí zavolat na LG 810 855 810 a domluvit si update FW. Pokud TV již není v záruce, dá se tento FW stáhnout i z internetu a aktualizovat přes USB.
TBravo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lukaso1 31. 5. 2009 15:41

Dobrý den,koupil jsem nedávno LG37lh7000.S lcd jsem maximalně spokojen,ALE. V určitých případech se mi rozmázne(rozostří) na par vteřin obraz.mam tv přes UPC digi a to je v pohodě,běží dobře.Na dvd je obraz čistý a ostrý,ale pokud se oběví na obrazovce něco tmavého např.scény v noci bez světel(žárovka,oheň atd.)nebo tmavá místnost, tak tv jako by nezvláda počítat snímky za sek.,pořípadě odezvu a na 1-2sek.se obraz rozmaže.je to normální?
lukaso1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jogin3 1. 8. 2009 17:32

Zdravim vsechny. Delsi dobu sem to tady nesledoval. takz epokud nekdo ma otazky nebo chce naky info rad odpovim. Jinak update Firmware probehl v poradku.

tady je org. sranka produktu. http://www.lge.com/uk/support/product/s ... documents#
jogin3
Junior

Odeslat příspěvekod jogin3 3. 8. 2009 13:58

Nevite nekdo prosim. Zdali, tato LCD z prijmu Dolby digital prez HDMI dokaze vyvest Dolby Digital dale prez optiku? Mam totiz doma dvd , zvuk a obraz de prez HDMI , ale bohuzel z optiky z LCD me leze stereo, pac audio sestava se prepne do modu Dolby Pro logicII , pokud to dam primo do optiky do DVD pak se prepne do Dobly digital. Diky
jogin3
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka