Panasonic Th-37PX8E/80E - analogový signal UPC

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod arche31 10. 1. 2009 12:07

Chcel by som sa informovať, či má význam kúpiť tento televízor (Panasonic TH-37PX8E/80E), keď mám len analógový zdroj signálu a vyzerá to tak, že tomu tak aj dlho zostane. UPC digital je v našom okolí nedostupný, Magio po prečítaných komentároch nechcem a satelit tiež nie.
Takže jednoduchá otázka - s analógom UPC áno, či nie?
Vzdialenosť od televízora 3m.
Alebo radšej iný model?
ďakujem.
arche31
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 10. 1. 2009 12:40

Jestliže potřebuješ/te koupit nový TV, pak bych nepřemýšlel nad tím, že kromě analogového, bude obsahovat i digitální tuner (resp. hybridní).
Nový TV pouze s analogovým, či čistě digitálním tunerem bych (já) nepořizoval.

Nebo Tvůj dotaz nebyl zaměřen na digitální tuner v TV?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigFoot007 10. 1. 2009 13:15

Panak je vynikajuci na analog, a v pripade ze mas kvalitny analog, tak si ten obraz aj uzijes
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PAVEL.2 10. 1. 2009 14:05

Přesně tak je to nejlepší varianta a kvalita získaného obrazu na nekvalitním nebo HD signálu je nejvýhodnější v poměru s cenou.
PAVEL.2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kocour65 10. 1. 2009 15:27

co tady blafete - analog od upc bude na teto tv hruza - mam sam 42 ale na analog se neda koukat -pouzivam pouze digital a to jenom hd kanaly - hbo hd a filmbox hd - nikomu never - vlastni zkusenost - analog upc na teto tv je neco hrozneho
kocour65
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Liu 10. 1. 2009 15:35

No ja sa prikláňam k tomu, že analógové UPC je na tejto TV fakt dobré. Nečakal som že to bude tak dobré, ako to v skutočnosti je.
Liu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kocour65 10. 1. 2009 15:44

ty jsi asi poloslepej - jinak to neni mozny - analog upc radeji sleduji na crt televizoru
kocour65
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Liu 10. 1. 2009 16:03

Možno si poloslepý sám... skús sa na to informovať u svojho doktora... Alebo skús si preštudovať manuál k TV a ponastavovať si ho tak, aby to vyzeralo dobre ;)

A ja som nenapísal, že je to krajšie ako na CRT, to nebude nikdy. Ale v rámci toho, že to je plazma je ten analóg fakt dobrý.
Liu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 1. 2009 16:59

Ber Panasonic TH-37PX80, dobrá voľba na SD signál
anonymni

Odeslat příspěvekod BigFoot007 10. 1. 2009 17:36

to Kocour - skusim dnes spravit foto pocas vecernych sprav, a hodit to sem- obraz je fakt pekny. Len ho treba mat silny, ja som si pred zzapojenym novej tv nechal spravit nove kable, plus mam zosilovac signalu pred svtupom
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod arche31 10. 1. 2009 17:40

Vďaka za odpovede.
Brat ma analog od UPC a pozerá ho na LCD Philips 32PFL5522D/12 a je to v poho. Určite to nie je ostré ako na CRT, ale zase to nie je ani žiadna tragédia.
Z toho, čo mám naštudované sa mi však zdá plazma na analog ako lepšia voľba.
arche31
Junior

Odeslat příspěvekod BigFoot007 10. 1. 2009 18:02

vseobecne podla toho co mam nastudovane, prave panak(primarne plazmy) a philips(LCD) maju velmi dobre vyriesene zobrazenie analogoveho signalu
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PAVEL.2 10. 1. 2009 20:27

""""to Kocour65 - co tady blafete - analog od upc bude na teto tv hruza - mam sam 42 ale na analog se neda koukat""""" a na čem jsi to viděl ???? napiš.

"""" -pouzivam pouze digital a to jenom hd kanaly - hbo hd a filmbox hd -""""" můžeš napsat na jaký kanály se díváš a kde jsou dík. ty dva je pro mě málo chci hlavně CZ programy.
PAVEL.2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod arche31 10. 1. 2009 22:25

Máte niekto aj priame skúsenosti s týmto modelom?
arche31
Junior

Odeslat příspěvekod PAVEL.2 10. 1. 2009 22:46

Na Moravě mám kamaráda, před rokem si ji koupil a letos koupil tu stejnou rodičům, doma má dost solidní satelit přímač.
PAVEL.2
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků