PHILIPS 37PFL8404H/12

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Daryl 27. 5. 2009 08:00

to ben: hele, co to teda testuješ? 9404??? V řadě 9 je 9604, 9664 a 9704. x404 je v řadě 8, tedy 8404, o které je i toto vlákno, ale ta nemá wifi. A jestli tedy máš 9604 můžeš mi prozdradit, kde jsi ji sehnal a jakou máš úhlopříčku?
Daryl
Junior

Odeslat příspěvekod roko78 27. 5. 2009 09:40

tak to by me take zajimalo co testujes,mam objednano 9604h a doufam ze uz tento tyden dorazi...jak funguje net tv...co vsechno nabizi muzes prouzdat i po jinejch strankach nez ty co jsou v zkladni nabidce??
roko78
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Daryl 27. 5. 2009 10:19

roko: o net tv jsem tu dal článek z netu v jiném vlákně, takže ti to dám sem: Philips připravil Net TV, což je zábavní internetové centrum, ke kterému se již od dubna budou moci po internetu snadno připojit majitelé televizí Philips řady 8000, 9000 a také chystaných Philips Cinema 21:9. 9000 a Cinema 21:9 mají Wi-Fi bezdrátové připojení, 8000 televize potřebuje ethernetový síťový kabel, ale to by neměl být ve většině míst problém.
Divák může pohodlně jen s dálkovým ovládáním navštívit řadu známých webů, například YouTube, Funspot, TomTom, MeteoGroup, MyAlbum, Netlog, dokonce i eBay, přičemž Philips hodlá další postupně přidávat. Jejich zobrazení na úvodní stránce si také budete moci přizpůsobit.
Proti konkurenčním nabídkám je ihned zřejmá výhoda Net TV v tom, že nabízí skutečně hodně stránek, ne jen YouTube nebo dva tři weby. Philips také upravuje zobrazování textu a ovládání tak, aby to odpovídalo možnostem HD televize a dálkovému ovladači, to znamená, že text musí být zvětšen, aby se na něj dalo dobře dívat ze vzdálenosti 2 až 4 metry, u běžného počítačového monitoru je to naproti tomu 50 cm až jeden metr.
Prohlížet je možné i ostatní stránky a to přes upravený prohlížeč Opera.
A pak prosba na tebe, můžeš mi napsat třeba do SZ, kde jsi objednal, já mám zájem o 37pfl9604H. díky
Daryl
Junior

Odeslat příspěvekod ben. 27. 5. 2009 17:17

ahoj mas pravdu je to 9604, jsem to trochu přehodil uhlopříčka 37" sehnal napíšu do pošty
ben.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ben. 27. 5. 2009 17:29

v základní nabídce je youtube, my album, jakys chat a funpic jednoduche hry pexeso sokoban, při přepnutí jazyka na nemcinu je tam zhruba 2x tolik sluzeb
ben.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redmiro 27. 5. 2009 18:39

FrantaL píše:Nekde jsem to cetl a mam dojem ze to je i v popisu TV

Formáty přehrávání

MP3, LPCM, WMA v2 až v9.2, Fotografie JPEG, MPEG1, MPEG2, MPEG4, AVI (DivX, DIV5, DX50, DXMF), H.264/MPEG-4 AVC, MPEG-Progam-stream PAL, WMV9/VC1


No dobre nebudeme to riesit. Toto viem uz davno, len tam nikde nevidim MKV. Na forach http://www.hifi-forum.de/viewthread-152-5035-1.html alebo http://forum.donanimhaber.com/m_31593928/tm.htm uzivatelia hovoria ze MKV neprehra. Ja som myslel ze niekto nasiel fintu ako to spojazdniť ked si tak suverénne napisal "Na co krabicku, ta TV mkv umi prehravat." Nič v zlom.
redmiro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rustikal 27. 5. 2009 19:44

redmiro píše:
FrantaL píše:Nekde jsem to cetl a mam dojem ze to je i v popisu TV

Formáty přehrávání

MP3, LPCM, WMA v2 až v9.2, Fotografie JPEG, MPEG1, MPEG2, MPEG4, AVI (DivX, DIV5, DX50, DXMF), H.264/MPEG-4 AVC, MPEG-Progam-stream PAL, WMV9/VC1


No dobre nebudeme to riesit. Toto viem uz davno, len tam nikde nevidim MKV. Na forach http://www.hifi-forum.de/viewthread-152-5035-1.html alebo http://forum.donanimhaber.com/m_31593928/tm.htm uzivatelia hovoria ze MKV neprehra. Ja som myslel ze niekto nasiel fintu ako to spojazdniť ked si tak suverénne napisal "Na co krabicku, ta TV mkv umi prehravat." Nič v zlom.


V technické specifikaci daného výrobku není podpora .MKV uvedena tudíž nechápu co stále řešiš :roll:
Za každým velkým majetkem se skrývá zločin (Honoré de Balzac)
rustikal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rustikal 27. 5. 2009 19:50

ben. píše:v základní nabídce je youtube, my album, jakys chat a funpic jednoduche hry pexeso sokoban, při přepnutí jazyka na nemcinu je tam zhruba 2x tolik sluzeb


To je sice hezké, ale my se tě ptáme zda lze prohlížet i jiné internetové stránky než ty, které nabízí služba Net.TV. Má tam být totiž prý nějaký upravený prohlížeč Opera, který by to měl umožňovat, ale zatím to jaksi nikdo nepotvrdil.
Za každým velkým majetkem se skrývá zločin (Honoré de Balzac)
rustikal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redmiro 28. 5. 2009 10:17

rustikal píše:
redmiro píše:
FrantaL píše:Nekde jsem to cetl a mam dojem ze to je i v popisu TV

Formáty přehrávání

MP3, LPCM, WMA v2 až v9.2, Fotografie JPEG, MPEG1, MPEG2, MPEG4, AVI (DivX, DIV5, DX50, DXMF), H.264/MPEG-4 AVC, MPEG-Progam-stream PAL, WMV9/VC1


No dobre nebudeme to riesit. Toto viem uz davno, len tam nikde nevidim MKV. Na forach http://www.hifi-forum.de/viewthread-152-5035-1.html alebo http://forum.donanimhaber.com/m_31593928/tm.htm uzivatelia hovoria ze MKV neprehra. Ja som myslel ze niekto nasiel fintu ako to spojazdniť ked si tak suverénne napisal "Na co krabicku, ta TV mkv umi prehravat." Nič v zlom.


V technické specifikaci daného výrobku není podpora .MKV uvedena tudíž nechápu co stále řešiš :roll:


Nič neriešim, len som reagoval na príspevok užívateľa, ktorý tvrdil, že 8404 prehrá MKV
od FrantaL 26. 5. 2009 06:32
"Na co krabicku, ta TV mkv umi prehravat."


Predpokladal som,že našiel spôsob ako to MKV prehrať. To je všetko.
Končím.
redmiro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roko78 28. 5. 2009 11:36

tak uz mam doma 37pfl9604h na net tv jsem zousel www.nova.cz/iprima.cz a funguje bez problemu ale nejdou prehrat videa
roko78
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milosik29 28. 5. 2009 12:07

Daj vediet ake su tvoje prve skusenosti, popripade posli aj nejake foto. Dik
milosik29
Junior

Odeslat příspěvekod roko78 29. 5. 2009 07:44

Tak jsem včera trosku testoval mou 37pfl9604h jelikoz nemam zadnej poradnej zdroj blu ray prehravac hd vysilani jsem napojeném jen na digi tv a to za moc nestoji.
Zkousel jsem dvd přes hdmi a obraz byl perfektně cisty plynuli mel jsem zaplou funkci hd motión a 100hz a trhani bylo opravdu nepatrne coz me prekvapilo předtím jsem mel 32pfl9603d a tam to bylo znatelnejsi vždy jsem to musel vypinat ted se da na to koukat
Také jsem zkousel usb flesh zatím jen mp4 a avi prehrava bez problemu ale titulky tam nejdou nebo nevim jak se tam davaj jinak me tam zarazila jedna věc když si pustim film přes usb roztahne se to do cele obrazovky takze je to takove zdeformovane nefunguje u toho funkce zemena zobrazeni proste to jde jenom zmensit nebo zvětšit třeba delam něco spatne ale hral jsem si stim asi hodinu a nic kdyby někdo na to prisel at da vedet.
Jinak foto nemá cenu posilat to co prezentujou na stránkách philips tak to opravdu vypada ..
roko78
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Daryl 29. 5. 2009 09:44

Pro ty šťastlivce, co už mají 37PFL9604H: včera vyšel nový fw 000.026.033.009
Daryl
Junior

Odeslat příspěvekod milosik29 29. 5. 2009 10:47

roko78 : z akej vzdialenosti na to pozeras ?
milosik29
Junior

Odeslat příspěvekod roko78 29. 5. 2009 12:52

asi necele 2 metry mozna blize
roko78
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků