Nová LCD nebo LED TV do 30 000 Kč

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 3. 6. 2010 19:38

8664H je už kvalitou davno prekonany aj u samotneho Philipsu (7605H).
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod altec 3. 6. 2010 20:58

Ryan Giggs píše:
altec píše:kazdy servis vyzaduje mat doklad o kupe plus orazeny zarucny list. chcel by som vedet kto mi ten zarucak orazi kuries ups? :D :D (plus dalsia vec ked mam kupenu tv a pokazi sa mi musim ho dopravit do servisu samozrejme na MOJE naklady...)

Ak ti reklamaciu e-shop uzna, prepravne ti preplatia. ;-) Ale keď nesieš tv do kamennej predajne, tak ti preplatia cestovne, však? :-)[/quot

a ako kto ti to ma tu prepravu preplatit? na koho sa obratit??zdlhave a nakonec to vzdas.. potom myslim ze asi kazdy clovek co nieje z mesta tam chodi min.za pracou tak do elektra sa dostane velmi jednoducho v kazdom meste su min.tri... kupi si telku povie si adresu dovezu mu ju v ten den a neriesi nic ine.. netrpne ci pride v poriadku, ci vobec pride a ak tak kedy, vie ze ked bude nejaky problem z vyroby(tv nejde) zavola do obchodu a oni mu tv pridu odviezt a hned dovezu domov novy. co cez net mozes snivat o takej podpore ked sa ti pokazi.. samozrejme stat sa to nemusi ale ked sa taka vec stane az potom clovek zisti co je to nakup cez internet. denne k nam do predajne chodia ludia co maju veci kupene cez net ci im ich nevezmeme do servisu
altec
Junior

Odeslat příspěvekod cumel30 3. 6. 2010 21:54

Ryan Giggs píše:8664H je už kvalitou davno prekonany aj u samotneho Philipsu (7605H).

No to prahule tu, tak už som sa dávno nezasmial, ďakujem, smiech je liek. :love: :love:
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 4. 6. 2010 10:53

altec píše:a ako kto ti to ma tu prepravu preplatit? na koho sa obratit??

Prepravne ti preplaca e-shop, prečitaj si obchodne podmienky. A navyše, pri veľkych uhlopriečkach nemusiš tv nikam voziť, pridu ti to opraviť domov, či to kupiš v kamennom obchode alebo v e-shope. ;-)

-- 4. 6. 2010 11:01 --

cumel30 píše:8664H je už kvalitou davno prekonany aj u samotneho Philipsu (7605H).
No to prahule tu, tak už som sa dávno nezasmial, ďakujem, smiech je liek. :love: :love:

Rad som ťa pobavil. A to som len u Philipsa. A to ani nehovorim o inych modeloch (Philips 8-rada, Sharp LE810/820 atd.). Ak ti vyhovuje ten clouding u 8664 ma, tak to je tvoj problem, ale mne teda nie.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod stanley36 16. 6. 2010 14:54

Kozousch píše:Širokoúhlá TV s úhlopříčkou 81 cm má výšku obrazu podobnou jako klasická TV 4:3 s úhlopříčkou 55 cm. Většina TV vysílání je zatím 4:3, takže budeš sledovat buďto 4:3 na úhlopříčce 55 cm, nebo malé tlusťochy na roztaženém obrazu z 4:3 na 16:9

No neviem ako si to meral ty, ale ja som mal doteraz 55 cm CRT a ten mal výšku obrazu 30 cm a teraz mám nový 32´´ LCD a ten má výšku obrazu 39 cm, viditeľná uhlopriečka pri TV vysielaní vo formáte 4:3 je až 65 cm, takže o nejakej podobnosti je ťažko uvažovať :oops:.

Čo sa týka formátu vysielania, neviem odkiaľ berieš, že väčšina vysielania je 4:3, povedal by som, že v súčasnej dobe je to už naopak. :hm
stanley36
Junior

Předchozí stránka