[recenze] Projektor EPSON-TW680

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Kocmeister 29. 6. 2009 19:50

Porsche911: Nevíš prosimtě v jakym konkrétnim sálu se používaj tyhle supr dupr projektory co zmiňuješ? Třeba Village Cinemas Anděl kam chodim asi nejčastějc? Zatim vždy tam byl obraz skutečně otřesný, vybledlý a nazelenalý. Klidně bych si i vybral film na kterej bych normálně nešel jen abych viděl konečně ve Village "normální" obraz.

Player: Ano obraz v imaxu mě taky nadchnul. Samozřejmě nemyslim 3D efekt s brýlema, ale obecně kontrast, barvy, rozlišení. A k tomu se váže i nejlepší zvuk co jsem kdy v kině slyšel.
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý

Odeslat příspěvekod PORSCHE007 29. 6. 2009 22:09

Kocmeister píše:Porsche911: Nevíš prosimtě v jakym konkrétnim sálu se používaj tyhle supr dupr projektory co zmiňuješ? Třeba Village Cinemas Anděl kam chodim asi nejčastějc? Zatim vždy tam byl obraz skutečně otřesný, vybledlý a nazelenalý. Klidně bych si i vybral film na kterej bych normálně nešel jen abych viděl konečně ve Village "normální" obraz.

Player: Ano obraz v imaxu mě taky nadchnul. Samozřejmě nemyslim 3D efekt s brýlema, ale obecně kontrast, barvy, rozlišení. A k tomu se váže i nejlepší zvuk co jsem kdy v kině slyšel.

Mám známého ve Village na Andělu (byl jsem se podívat v projekčních místnostech atd..) a byla tam firemní akce a tam byl zapojenej normálně tenhle velkej Panasonic (také vedle ten pověšený normální na reklamy a některé trailery - to je dosti bída..) do BD a jelo tam nějaký ukázkový video.. zřejmě ho tam asi nepoužívají pořád (byl jen položenej na stojanu vedle toho klasickýho..) ale myslím že tahle firma si ho tam dala na tu prezentaci.. a to byl trošku rozdíl oproti tomu co tam maj normálně.. a byl to sál 11 (THX) tam máš 12m plátno ale ten obraz nebyl přesně do celýho plátna.. :-]

jo a IMAX.. super .. 70mm film a 5.1 DTS zvuk z CD..tomu se jen tak nic nevyrovná .. a 3D je jen taková perlička.. Jo a všem doporučuji jít do IMAXu na U2 3D i když už to nehrajou :-D ale to byl nejlepší film co sem kdy v IMAXu viděl..
PORSCHE007
Junior

Odeslat příspěvekod Kocmeister 29. 6. 2009 22:42

Aha tak to fakt vypadá, že z těch Panasoniců to asi běžně nepouštěj. Spíš jak řikáš jen na nějaký spešl akce, škoda.
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý

Odeslat příspěvekod PORSCHE007 29. 6. 2009 22:53

http://www.panasonic.com/business/proje ... /index.asp - Tohle je ten projektor ze ktrýho běží ty reklamy před filmem (je to prekvapive taky panasonic ..jestě sem si to ověřil ale je to ten nižší model.. ono by se to asi nevyplatilo (finančně) kupovat do kazdyho sálu ty velký).. je pověšenej v tom druhým projekčním okénku (v každém sálu VC anděl .. myslím že když někdy pudeš do VC na Andelu tak je tenhle projektor dobře vidět někde z půlky sálu.. jo a maj ho pripojenej před DVI k harddisku a k tomu serveru na odbavování filmů.. nicméně je to projektor na dvě věci a podle toho kamarada je s tím pořad nějakej problém ... někdy si můžes všimnout že už jede 35mm projektor a ten digitál je pořad zapnutej :-D ..
PORSCHE007
Junior

Odeslat příspěvekod xnoba 25. 8. 2009 21:57

Tak sem si taky poridil tento projektor a uplna spokojenost ale mam jeden problemek a to ze mi projektor nepocita odsvicene hodiny. Na pocitadle je stale 0H a uz mam asi 5 hodin. Nevite nekdo co s tim? diky
xnoba
Junior

Odeslat příspěvekod PORSCHE007 16. 9. 2009 09:42

:D mě to počítadlo taky zlobí.. je to nějaký divný ale moc to neřeším.. až lampa odejde tak koupim novou.. :D
PORSCHE007
Junior

Předchozí stránka