LCD 32" pro nenáročné použití

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 1. 4. 2010 11:19

Ono 4:3 zobrazi spravne, horšie je to s pseudoformatmi ako letter box a podobne zlataniny, v ktorych sa vysiela pomerne často. Hlavne naše stanice. To už ale nie je problem televizora.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod Denkez 4. 4. 2010 09:37

Ještě jedna zajímavá informace k TV Philips 32PFL5404H.
Měl jsem možnost nahlédnout do servisního menu a v položce Screen byl údaj: LCD Sharp T3LA53 32".
Pokud na nějakou otázku neznáme odpověď, ještě neznamená, že tato odpověď neexistuje.
Denkez
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dinkylinky 6. 4. 2010 12:27

Tak prakticky jsem už byl rozhodnutý pro Philipse 5604, úhlopříčka 82cm. Pohrál jsem si s ním v Datartu, byl vyhovující. Manželce se taky líbil. Problém je, že manželka přemýšlí, jestli by nebylo lepší koupit stejný Philips, ale úhlopříčku 94cm, protože cenově je to 12500, takže do limitu se vejdu. Navíc jsme vše v bytě důkladně měřili, a skutečně se to vejde.
Chci se zeptat, může být nějaký rozdíl, když jde o stejný model Philipse 5604, ale jen o jinou úhlopříčku (94 místo 82cm). Myslím třeba, že by hůř zobrazoval barvy atd., neboť parametry jsou stejný. Nebo je to naprosto jedno?
Děkuji za odpověd.
dinkylinky
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 6. 4. 2010 14:09

Rozdiel tam nebude, resp. bude minimalny ani nie vo farbach atd. ale v tom, že horši signal vyzera lepšie na menšej uhlopriečke. Bez priameho porovnania to však aj tak nezstiš.
Ryan Giggs
TV expert

Předchozí stránka