LCD- optimalna kúpa

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Godless6 4. 11. 2009 23:32

Zdravim, chcel by som sa poradit čo je v dnesnej dobe najoptimalnejsie medzi LCD televizormi, čo sa oplaty kupit v dobrom pomere ceny a kvality. Aka uhlopriečka je optimalna atd. Dakujem ;-)
Godless6
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Claudio Gentile 5. 11. 2009 00:04

Godless6 píše:Zdravim, chcel by som sa poradit čo je v dnesnej dobe najoptimalnejsie medzi LCD televizormi, čo sa oplaty kupit v dobrom pomere ceny a kvality. Aka uhlopriečka je optimalna atd. Dakujem ;-)

Doufám, že žertuješ, napiš aspoň, na jakou krabici se díváš nyní, z jaké vzdálenosti se budeš dívat na to LCD, jaký signál ( HD,SD,analog ) chceš přijímat a kolik máš na všecko prachů Obrázek
Claudio Gentile
Junior

Odeslat příspěvekod Godless6 5. 11. 2009 01:26

Nechces toho nejak privela? No teraz mam klasicku skatulu 70 cm uhlopriečka, pozerat sa budem zo vzdialenosti okolo 3-5m, signal digitalny cez satelit (digi) a cena asi tak 400 € +-
Godless6
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Claudio Gentile 5. 11. 2009 02:10

Godless6 píše:Nechces toho nejak privela? No teraz mam klasicku skatulu 70 cm uhlopriečka, pozerat sa budem zo vzdialenosti okolo 3-5m, signal digitalny cez satelit (digi) a cena asi tak 400 € +-

no tady jsem dost out - ze vzdálenosti 3 ž 5 metrů vybrat kvalitní LCD cca do 11 000,- v českých je BIG Problem - tady snad pomůže jen Manchester United a jeho hvězdný záložník Ryan Giggs Obrázek
Claudio Gentile
Junior

Odeslat příspěvekod Godless6 5. 11. 2009 14:09

mozes upresnit v com je problem? LCD- ciek v rozmedzi oklolo 400 € najdem vela, rozne uhlovriecky aj znacky, teda preco je to problem, len chcem radu co z toho sirokeho sortimentu ma lepsi vyznam kupit :-(
Godless6
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 5. 11. 2009 14:25

Ryan Giggs povie len toľko, čo už povedal iny slavny futbalista pred nim. :D
Za 400€ sa veľmi o kvalitnom LCD hovoriť neda, obzvlašť ak to ma byť veľka uhlopriečka vzhľadom na sledovaciu vzdialenosť.
Problem je v tom, že na 3 metre (a o 5-tich ani nehovorim) to chce minimalne 40" a obavam sa, že do 500€ sa nič nenajde. Isť do menšej uhlopriečky je pri tejto vzdialenosti nezmysel, preto jedine vychodisko vidim v navyšeni ceny minimalne o 200€. Ale aj keby si šiel do menšej uhlopriečky (napr. 37"), s tou sumou (400€) to tiež nevidim ružovo.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod cumel30 5. 11. 2009 17:00

Godless6 píše:mozes upresnit v com je problem? LCD- ciek v rozmedzi oklolo 400 € najdem vela, rozne uhlovriecky aj znacky, teda preco je to problem, len chcem radu co z toho sirokeho sortimentu ma lepsi vyznam kupit :-(

Za štyri stovky by som to videl na dobrú 32", ale zo štyroch metrov by sa na nej hovnô videl, jedine, že máš orlí zrak. :love:
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Godless6 6. 11. 2009 00:47

no nedalo mi to a kedze som predtym udal vzdialenost len tak odoka, tak som si to premeral a kreslo mam od sucastneho televizora (70cm uhl.) priblizne 2m aj par cm. Teda poradil by mi niekto uz konkretny televizor alebo mi len kazdy povie že nic s toho? 8-S Samozrejme cena je flexibilna, nehovorim 400€ a stop, samozrejme nieco prihodim aby som si nekupil smejd, ale nieco pouzitelne :-P
Godless6
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 6. 11. 2009 13:45

Tak ale 2 m a niečo, a 3-5 m je rozdiel. Keby si to povedal na začiatku, už by sme ti model davno poradili. Môžeš si za to sam.
Ale k veci: Philips 32PFL5404H alebo Philips 32PFL5604H (alebo v 37") rozdiel je v tom, že druhy menovany je Full Hd. Inak si prejdi forum, je tu toho dosť aj "lacnych" tv.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod Godless6 6. 11. 2009 15:44

no jo, povinna buzeracia musela byt :-D , diky za odpoved, nieco popozeram :kuk:
Godless6
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 6. 11. 2009 15:59

Buzeracia to nie je. Ak nenapišeš presne fakty, ťažko je radiť. V takom pripade ti môžeme vymenovať všetky modely na trhu a vyberaj si. :)
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod cumel30 6. 11. 2009 16:18

Godless6 píše:no jo, povinna buzeracia musela byt :-D , diky za odpoved, nieco popozeram :kuk:

http://www.videoexpert.sk/lcd-televizor ... 32dh57e-gy
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Godless6 7. 11. 2009 00:38

Ryan Giggs píše:Buzeracia to nie je. Ak nenapišeš presne fakty, ťažko je radiť. V takom pripade ti môžeme vymenovať všetky modely na trhu a vyberaj si. :)

ved jasne, to ja len tak, fakt dakujem za rady :oboze
Godless6
Kolemjdoucí