Panasonic tx-42x10y nebo jinou plazmu?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod PAVEL.2 22. 11. 2009 11:50

Fuck8r píše:ahoj, mám 50cm TV Akai 4:3 ( :D ) a chtěl bych upgradovat do těch 20k - můžete mně poradit:

TX-P42U10E - od 17k

TX-P42S10E - taky od 17k

TX-P42G10E - nějaká novinka o 5k dražší než tamty - asi se nevyplatí tolik připlácet?


Ber TX-P42S10E nebo G ale doporučuji zvážit i TX-P42X10y jde o to jaká nejmenší vzdálenost přichází v úvahu, pro film i HD v pohodě , S a G je lepší pro praci s PC a menší poz. vzdálenost ale o něco větší spotřeba (víc bodů)
PAVEL.2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Andrejsvk 22. 11. 2009 12:07

Fuck8r - Zober Sko. Gcko ma len o trochu lepsie farby a este dake male rozdiely.

inak ak niekomu staci X=C tak by som zvazoval silno http://www.zbozi.cz/items?q=televize%20 ... i1&redir=1
Topping E50 + Focal Alpha 65
LG OLED42C21

ignore list : Petulda, Peny, bacil2, platprd
Andrejsvk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 22. 11. 2009 14:48

Andrejsvk píše:Fuck8r - Zober Sko. Gcko ma len o trochu lepsie farby a este dake male rozdiely.

inak ak niekomu staci X=C tak by som zvazoval silno http://www.zbozi.cz/items?q=televize%20 ... i1&redir=1


díky, já vezmu teda to S 42" protože na to koukám z cca 2,3m a k nám domů jim doporučím tu 50" HD-R protože tam na to koukaj zase až ze 4m :-))
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod welby 24. 11. 2009 13:26

Je to boj. Byl jsem se mrknout na tu x10 v obchodě a vypadá fakt dost dobře.

Ale prodavač mi zase tvrdil, že by šel spíš do LCD např. Samsung řady 550 kvůli tomu, že má i kabelový DVB-C tuner a já zatím budu mít signál z kabelovky. :roll:

Ještě napíšu poskytovateli kabelovky, jak se bude stavět k šíření digitálního vysílání kabelem až se to slavné digitální vysílání dostane i na nejjižnější část Moravy... :hm

Pokud to chápu dobře, tak budu muset potom buď chytat předělaný digitální signál na analog nebo dostanu od poskytovatele kabelovky nějaký set-tob box na příjem digitálu přes kabel? Takže další "krabička" na stolku?
welby
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Habix 24. 11. 2009 17:22

Panasonic má DVB-C tuner, ale nefunguje při nastavení ČR. Pokud nastavíš Finsko nebo Švédsko a potom už dál češtinu, tak to bude fungovat. Je tam ale asi nějaký problém s diakritikou, zatím to nemám vyzkoušené, protože dig. signál by měl u nás na kabelovce fungovat až někdy v půlce prosince. Zatím čekám co bude, ale co jsem četl, tak by to mělo byt v pohodě. :-)
Sony Xperia P, DARK ROM V2.5, Nemesis Kernel v5.2, root, unlock bootloader
Habix
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod welby 24. 11. 2009 19:08

Tak to jsem vůbec netušil, že by mohl mít i kabelový tuner :shock: Je o tom někde oficiální zmínka na netu nebo jen Tvůj odhad. Já jsem o tom nenašel ani zmínku.

Uvidím, co mi odepíše provozovatel kabelovky a pak se rozhodnu, jestli ho budu u TV požadovat nebo to bude zbytečné.
welby
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 24. 11. 2009 19:20

Ad tuner: napr. tu v odstavci "Specifikace tuneru": http://www.videoexpert.cz/plazmove-tele ... y:combined.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Henry2 24. 11. 2009 20:50

Na modelu Y DVB-C funguje pri zvoleni Svedska i s cestinou, vcetne korektni cestiny v EPG
Henry2
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod welby 25. 11. 2009 07:36

Díky za informaci, to se může v budoucnu hodit. :-)
welby
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Stydlin 26. 11. 2009 05:12

Byl jsem se na ni dnes podívat. Doma mám pouze klasický signál z analogové antény. Mechal jsem si od prodavače předvést jaký má obraz z klasické antény (měl tam puštěný Blu-ray) začal mne přesvědčovat že to bude špatný, že si mám koupit sateli jinak že to bude hrozný. Pak jsem si nechal pustut vysílání z anologu. To co mim předvedl byla hrůza, znění jak na nejhorsí televizi když mi vypadne zesilovač. Přesto se nemohu zbavit pocitu, že ze mne dělal blba. V jiném krámě mají puštěnou plazmu LG také na klasickou antému a obraz je jak z praku. Co si o tom myslíte?
Stydlin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod welby 26. 11. 2009 06:50

Stydlin: Nevím, jestli jsem tě správně pochopil. Když do toho Panasonicu pustil signál z TV, tak to bylo špatné nebo tě o tom jen přesvědčoval, že to bude špatné a bylo to OK?

Brácha má doma starší plazmu Panasonic 94 cm (myslím, že 10.generaci panelu) a tam je analog z kabelovky docela v pohodě. Samozřejmě se to nevyrovná pár programům, které už kabelovka vysílá digitálně, ale rozhodně to není téměř poznat ve srovnáním s klasickým CRT 70 cm.
welby
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Andrejsvk 26. 11. 2009 10:00

zalezi aky analog
napr digitv na nej vyzera skoro ako dvd
Topping E50 + Focal Alpha 65
LG OLED42C21

ignore list : Petulda, Peny, bacil2, platprd
Andrejsvk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stydlin 26. 11. 2009 18:09

Ale mě se jedná o klasické analogové pozemní vysílání chytané na antému na střeše.
Stydlin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Laco74 1. 12. 2009 18:10

Aký je rozdiel medzi panasonic tx-p42x10y a tx-p42c10y ?
Laco74
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 1. 12. 2009 18:22

X ma naviac senzor okoliteho osvetlenia.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků