uhlopricka versus LED podsviceni

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Adule 30. 11. 2009 23:06

Poradi mi nekdo, zda dat prednost spise Samsung UE32B6000 ci Samsung 37B650? Sedacka je momentalne od TV 2,5m, v soucasnosti mame CRT TV 52 cm. Nekdo mi radi spis vetsi uhlopricku, nekdo zase spis mensi a LED podsviceni.
Mame pozemni digital, na DVD vetsinou koukaji jen deti. Na mensi uhlopricce uvidim pry min sumu a ta 37 je uz velka...
Ja osobne v nich zas az tak markantni rozdil nevidim, LED je sice kontrastnejsi, ale ne zas o tolik. Dnes mi v Electrowordu prisla Samsung 6 rada ve vetsi uhlopricce mnohem lesklejsi nez 7 rada.
Nebo mam radis zvolit Sony KDL-37W5500 ci Panasonic TX-37G10E? Ten Panasonic mi prijde celkem dobry, ale na netu na nej moc chvaly neslysim
Adule
Junior

Odeslat příspěvekod cumel30 1. 12. 2009 08:23

Menšia s LED podsvietením bude lepšia voľba.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 22855 1. 12. 2009 10:16

prosím je to divný , ale o panasonicu LCD se moc nepíše celkově .Ani chvála ani že je špatný, nebo poruchový atd , ale přitom na recenzi je hodnocený na předných místech i před Samsungem a přitom si Samsung vemou lidi I KDYŽ SE NA NĚ NÁDÁVÁ . Třeba i ta tvoje TX-37G10E a i TX-L37V10E . Jestli to není tím , že je dražší a není proto o něj takový zájem .
22855
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 1. 12. 2009 10:51

cumel30 píše:Menšia s LED podsvietením bude lepšia voľba.

To by som nepovedal. Tie farby na LED Samsungoch su des. A podsvietenie tiež nie je najlepšie.

Ak už Samsung, tak jedine B650 alebo B750. V od Panaka je sice drahšie, ale obraz ma vynikajuci. Aj ta Sony bude ok, lepšie ako Samsungy. Ak chceš led, tak Sharp LE600/LE700.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cumel30 1. 12. 2009 13:46

To je pravda, keď LED, tak Sharp, alebo Philips PFL8664H, alebo 9xxx radu.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 1. 12. 2009 17:28

Ryan Giggs píše:Tie farby na LED Samsungoch su des. A podsvietenie tiež nie je najlepšie.

Ak už Samsung, tak jedine B650 alebo B750. V od Panaka je sice drahšie, ale obraz ma vynikajuci. Aj ta Sony bude ok, lepšie ako Samsungy. Ak chceš led, tak Sharp LE600/LE700.


Toto je i můj názor. Pokud opravdu toužíte po značce Samsung, pak vzít výše uvedené modely.
Jestliže chcete LED... pak Sharp. Pro běžné použití stačí 600stovka, pro náročnějšího pak 700vka.

Panasonic je taková - z mého pohledu, konzervativní volba...pro člověka co nechce moc přemýšlet/vybírat.

Osobně bych se zamyslel nad Sony kategorie „W“. Popřípadě se podíval na Philips. No a jak jsem už uvedl, když mám chuť na LED, dám si Sharp :-) Ovšem při použití pro pozemní digitál ... nevím, zda Sharp bude ta úplně nej volba.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adule 2. 12. 2009 00:19

Sharp LED jsem videla a hned vedle Led Samsung a pri pozemnim vysilani mel jako nejaky sum

jde mi o pozemni digital, kde bude nejlepsi obraz, co ta Sony W (rada Z je uz moc velka) ci spis ten Samsung 650 (750 je zas moc velka) ci panasonic?

de facto v kazdem obchode mi reknou, ze si mam vybrat Smasung (bud 650 ci Led), Panasonic nemaji a ten je dobry jen pro plazmy (ty pekne s full HD maji moc velkou uhlopricku) a Sony je predrazena a obraz nema moc pekny, Samsung pry pozemni digital vylepsuje
Adule
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků