PCH C-200 nebo HTPC

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Odar 31. 1. 2010 12:24

Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Emokid 31. 1. 2010 12:40

Odaru zkoušel jsi v XBMC wasapi? Kdyby se mi to povedlo rozchodit tak kombinace XBMC + WASAPI + iPhone remote by byla pro mě asi best. :o)
ipod
Emokid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Odar 31. 1. 2010 12:50

Emokid --> Neskusal, nakolko mam Topaz pripojeny cez USB a mam ho ako dalsiu zvukovku (obchadzam integrovanu = transport ma netrapi).

Ako ale vies, Topaz ide cez USB max. 48KHz / 16bit, takze by to stalo za to rozchodit. Ja som skor pozeral po moznosti rozchodit webove rozhranie pre Foobar2000.

Ale mozno by stacilo jednoducho nainstalovat WASAPI, nastavit v XBMC digital a automaticky by to cez WASAPI slo. Ked bude cas, mozno sa s tym pohram. Uz som nad tym uvazoval, ale zatial mi to zily netrha ;)

Cosi blblu tu http://xbmc.org/forum/showthread.php?t=58315 ;)
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Emokid 31. 1. 2010 13:10

V tom dredu jsem to našel a už mi to šlape. :-)) I tak ale dík, už zbývá si jen na app store koupit za 2,4€ XBMC remote do mobilu. :-)

Edit: Listening now using XBMC Media Center

Koukám jede bez problému i last.fm :tleskani
ipod
Emokid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Odar 31. 1. 2010 13:52

Nechces napisat aspon na ktorej stranke si to tam nasiel? :D Nechce sa mi to tam lovit, ale vyskusat by som to vyskual :D

Ano, aj last.fm frci a este nejaky iny (mne neznamy) podobny server tam maju.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Emokid 31. 1. 2010 13:58

http://xbmc.org/forum/showthread.php?t=58315&page=4

Camelot final with WASAPI support:

http://www.megaupload.com/?d=AQE6HCHG

You need to install the full package found on the main xbmc.org page and then just copy this executable over the old one.

Modifying the advancedsettings.xml file is no longer required to enable WASAPI output. Just go to Settings->System->Audio Settings and select a WASAPI device with the spinner control.
ipod
Emokid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod armaman 31. 1. 2010 15:04

Odar akym sposobom si dosiahol spustanie XBMC vo win hned po starte? V ponuke a nastaveniach som to aspon nikde neobjavil.
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod pcbuh 31. 1. 2010 15:10

Vem si zástupce z plochy a udělej přesun do složky Po spuštění

V mém případě je to tahle cesta (C:\Documents and Settings\MCE\Nabídka Start\Programy\Po spuštění )
???? + Marantz SR7005 + Cabasse MC40 Majorca +
Cambridge Audio Azur 751BD Blu-ray + Monster Cable MP HTS 2600
pcbuh
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pcbuh 31. 1. 2010 15:13

Mam dotaz na majitele HTPC ohledně ramky

Mam HTPC osadit 2GB nebo 4GB ram ??
Díky
???? + Marantz SR7005 + Cabasse MC40 Majorca +
Cambridge Audio Azur 751BD Blu-ray + Monster Cable MP HTS 2600
pcbuh
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armaman 31. 1. 2010 16:00

myslim si .že to dost zavisi od operacneho systemu. Ak pouzivas XP tak je lepsie pouzit 2 gb ram nakolko xp nevyuziva ram tak efektivne. Naproti tomu vista a W7 dokazu ram dakedy vyuzit az nadoraz takze v tom pripade by som s ram nesetril. No a v neposlednom rade to zalezi aj od pouzitych app.
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Odar 31. 1. 2010 16:49

RAM je dnes lacna. Ak nesetris kazdu korunu, daj tam s kludom 4GB. 32bit OS sive vie vyuzit len cosi okolo 3,5GB, ale s tym nic nenarobis. Musel by si ist na 64bit OS.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod pcbuh 31. 1. 2010 18:20

Jde spíš o to že když dám 2gb a VGA bude mít 512mb tak zda bude stačit už jen 1.5gb ram , nemá cenu kupovat 1gb ramky když je o levnější o par korun tak bych raději bral 2x2gb ale jen 2gb celkově bude málo , proto se ptám



Tak pokud by to bylo 3,5gb ram tak je to OK , je tam ještě 512mb pro VGA :)

Ale co mně napadlo je , jak bych tam ty filmy audio dával pokud by tam bylo jen XBMC
???? + Marantz SR7005 + Cabasse MC40 Majorca +
Cambridge Audio Azur 751BD Blu-ray + Monster Cable MP HTS 2600
pcbuh
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 31. 1. 2010 18:32

Ja to mam tak, ako pises - 0,5 GB zdiela grafika a ostatok ma OS.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bystry 31. 1. 2010 18:38

Odar píše:http://xbmc.org/forum/showthread.php?t=43511&highlight=external+player
http://xbmc.org/wiki/?title=HOW-TO_use_ ... a_playback

V poslednej verzii treba pouzit playercorefactory.xml
nějak mi to pořád nejde,vytvořil jsem si textový dokument vložil obsah do něj a akorát přepsal cestu k přehrávači,uložil a nakonec přepsal název složky i s koncovkou na playercorefactory.xml.Dal jsem to do userdata,spustil XBMC otevřel film,ale pořád to jede přes ten XBMC přehrávač :-|
bystry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 31. 1. 2010 18:53

Ked kliknes pravym tlacitkom, zobrazi sa ti ponuka "Play with..."? Ak si instaloval XBMC ako portable, ten subor musi ist do Program file/XBMC/Userdata, ale ak nie ako portable, nastavenia mas pre kazdeho uzivatela Win ine - musis to supnut kdesi do Documents and Settings/USER_NAME/Aplication Data/XBMC/userdata.
Odar
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků