PCH C-200 nebo HTPC

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod evlo 25. 2. 2010 12:56

Jo cesky, tak to nevim, ja pouzivam windows 7 media center, neni to dokonale, ale jsem spokojeny, funguje vse, na xbmc me stvalo, ze je furt desne nedotazene, i kdyz delaji co muzou, treba ted ten mythtv backend atd.
Tak pro tebe bude idealni media portal - co tak soudim podle toho co tu pises.

Dalsi alternativy pak jsou - medios - kdyz se to nakonfiguruje, tak to je celkem obstojne, nesnasim to.
sageTV + sageMC - vcelku to uslo, ale ovladani napr a gui me taky nebere
tuna dalsich co si ted nevzpomenu, kazdopadne vzdy se nakonec vratim k windows media center.

No nicmene mam to 7MC znacne ohnuty a upraveny. A jediny co me stve, ze me nefunguej interni pretaceni v MKV, za to bych nekoho zabil, ale teoreticky to pry pujde az divx7 dodela jejich splitter, jenomze co z toho kdyz to nefunguej ted, musel jsem vyuzit pretaceni pomoci ffdshow a to nastavit na ovladaci na sipku nahoru a dolu, fakt zlo - takhle me tam nejezdi ten prekny indikator pretaceni dole.
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pcbuh 25. 2. 2010 22:40

Tak mně zase sednul XBMC , ovládání i prostředí je OK ale co je u mě problém tak rozjet přehrávání přes VGA
???? + Marantz SR7005 + Cabasse MC40 Majorca +
Cambridge Audio Azur 751BD Blu-ray + Monster Cable MP HTS 2600
pcbuh
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pcbuh 26. 2. 2010 16:34

Tak jsem si začal od včera hrát se SW MediaPortal a zaujal mě , až na to když vložím novej SKIN tak nenajede , vždy to ukáže tuhle chybu
Obrázek

Stahnul jsem vše co jsem našel a vždy to píše tuhle chybu :(

Neví někdo čím by to mohlo bejt ?
???? + Marantz SR7005 + Cabasse MC40 Majorca +
Cambridge Audio Azur 751BD Blu-ray + Monster Cable MP HTS 2600
pcbuh
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armaman 28. 2. 2010 09:39

Tak dnes som skusil "natrepat" XBMC na 4 GB key bez swap miesta na disku a vysledok bol poznat. System sa vypina bez error logu a nutnosti pouzit "vypinač". a čo je podsatne nerozos...l som si hdd v pc.
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod pcbuh 2. 6. 2010 16:24

Pls pls může mě někdo napsat jaké PC je min. na přehrávání HD Videa ( MKV , Blu-Ray ) , nejedná se mě o HD video přes VGA.

Zvažoval jsem AMD X4 620 , nějaká ta MB s HDMI + 4GB DDR3 (dual)

Díky
???? + Marantz SR7005 + Cabasse MC40 Majorca +
Cambridge Audio Azur 751BD Blu-ray + Monster Cable MP HTS 2600
pcbuh
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 2. 6. 2010 16:48

Ak ides cez GPU, tak vykon CPU je nepodstatny. Mam AMD X2 5050e + integrovanu ATI HD3200 a FULL HD ripy mi cez DXVA XBMC prehrava v pohode s tym, ze CPU je vytazeny okolo 10%.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Emokid 3. 6. 2010 13:20

Pokud CPU, tak moderní dvoujádro kolem 3GHz zvládá i 1080p docela v pohodě. U mě na E6600 @ 3,2Ghz vypadávají snímky až kolem 60-70Mbit/s.
ipod
Emokid
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků