Philips 42PFL8684H kvalita obrazu-pomoc při nastavení

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod jaykay72 29. 3. 2010 13:06

Je potřeba v menu Instalace zvolit Letní čas a pak z nabídky znovu zvolit letní čas (ještě je tam Standardní čas). Pak už TV ukazuje správný čas.
jaykay72
Junior

Odeslat příspěvekod quapor 29. 3. 2010 21:06

Verzia: 000.026.072.000, Súbor typu zip, 42.64 MB, Dátum publikovania: 2010-03-29

http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbi ... k_Software


"Video freeze or macro blocks observed on HD digital broadcast at the interval of 10-12 minutes"
quapor
Junior

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 30. 3. 2010 09:17

jaykay72: Tak jsem ten správný čas nijak nedonutil přehodit. Překvapuje mě, že to nejde automaticky, protože jak si ta televize zjistila čas když jsem ji doma zapojil? STB od UPC měl v neděli taky ještě problémy, ale v pondělí jel už OK, ale TV si stále stála za svým, že je o hodinu méně a nepomohlo nastavování letního času a ani automatického zjišťování času.
Zkusím to ještě po večerním nahrání nového fw.
m.a.x.i.m.u.s
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jaykay72 30. 3. 2010 09:48

Je fakt, že jsem nekontroloval, jestli to vydrželo nastavené správně. Hned večer na to kouknu a dám vědět.
jaykay72
Junior

Odeslat příspěvekod jaykay72 31. 3. 2010 08:19

Tak jsem to večer zkontroloval a čas byl správný - nastavení tedy vydrželo. Postup je tedy přepnout na manuální režim nastavení času a v položce Letní čas vybrat Letní čas.
jaykay72
Junior

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 31. 3. 2010 09:53

Dělal jsem to tak hned od začátku a vůbec mi to nereaguje... A ani přehrání FW nepomohlo.

Volal jsem na podporu Philips a znuděným hlasem mi tam pán řekl, že to mám zresetovat vytažením ze zásuvky a pak to ručně nastavit. Prý se to stává, že to nereaguje...
m.a.x.i.m.u.s
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bobola15 31. 3. 2010 19:41

Všechny zdravím,
prosím o radu.

Chci nastavit sdílení mezi PC (přes Win XP Windows media player 11) a Philipsem,ale neumím nastavit ve WMP 11 to sdílení.Když postupuju podle návodu dám Knihovnu...sdílení medií....a potom ok...ovšem v tuto chvíli bych měl udělat další krok přes centrum sítí a sdílení..a já u XP nemůžu tuto ikonu nikde najít.V televizi dám procházení PC a ta hledá a nemůže nic najít
Nevím v čem je chyba
Net TV funguje bez problémů.

Děkuju Všem za jakékoli rady.
bobola15
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 1. 4. 2010 09:48

Včera večer jsem přišel domů a TV měla při volbě automatického času nastaven správný čas sám od sebe... Ale trvalo jí to teda :roll:

bobola15: Návod je dělán pro W7 a Visty. U XP stačí postupovat tak jak popisuješ. Při povolení médií by se ti v tom bílém okénku mělo objevit Neznámé zařízení a to by měla být ta TV.
Sám jsem s tím chvilku bojoval, ale pak se mi tam ta ikona objevila, ale co přesně jsem udělal nevím.
Zkus možná postupovat podle tohoto návodu... viewtopic.php?f=1703&t=1097233&start=15
Pak dej vědět výsledek a jestli se ti to spojuje také tak špatně jako mě.
m.a.x.i.m.u.s
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod quapor 1. 4. 2010 09:58

m.a.x.i.m.u.s píše:Pak dej vědět výsledek a jestli se ti to spojuje také tak špatně jako mě.

ja som pouzil TVersity a jediny problem bol a je firewall, nechce sa mi v nom vrtat, tak ho vzdy ked chcem pouzit TVersity deaktivujem, potom vsetko ide okamzite a spojenie je nadviazane do par sekund, nic v XP netreba nastavovat
quapor
Junior

Odeslat příspěvekod bobola15 1. 4. 2010 11:20

Dík za reakce.Večer zkusím a pak dám vědět.

Akorát m.a.x.i.m.u.s
jakou funkci máš na mysli

"Tak už jsem zjistil jak to musím dělat.
Když chci sdílet PC tak musím na TV přepnout tuto funkci a následně v PC ve WMP tuto funkci zakázat a následně povolit. Až toto udělám tak se mi na TV zobrazí veškeré povolené soubory. Pokud je tato funkce v PC povolena tak TV sám od sebe PC nenajde"

Dík.
bobola15
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 1. 4. 2010 12:08

quapor: Díky za tip, zkusím o víkendu...

bobola15: Najet si v menu TV na položku Sdílení PC ;-)
Když jsem právě postupoval v jiném pořadí než popsaném tak mi to ta TV nenašla...
m.a.x.i.m.u.s
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bobola15 1. 4. 2010 17:29

Takže všechno provedeno dle návodu m.a.x.i.m.u.s.e , bohužel nulový výsledek,televize hledá,ale nic nenachází,paradox je,že Net Tv funguje perfektně.
Už jsem z toho nešťastný....Každá rada dobrá,Děkuju.
bobola15
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod quapor 1. 4. 2010 19:04

bobola15 píše:Takže všechno provedeno dle návodu m.a.x.i.m.u.s.e , bohužel nulový výsledek,televize hledá,ale nic nenachází,paradox je,že Net Tv funguje perfektně.

co vie lepsie WMP 11 ako NetTv
:?:
quapor
Junior

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 16. 4. 2010 10:47

Tak jsem zde na fóru získal kód pro přístup do servisního menu (postupně stiknout 062596 i (info)) kde lze zapnout i v CZ DVB-C tuner (Zkušenosti s LCD Philips a DVB-C (HD)).
Je možnost tam ještě něco vylepšit? :-)
m.a.x.i.m.u.s
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod birnes 18. 4. 2010 22:38

Zdravim stastne majitele TV Philips,
minuly tyden jsem take zakoupil LCD Philips 42PFL8694H - predpokladam,ze to bude to same jako model v tomto tematu- nevim jake jsou rozdily?

Jen by mne zajimalo,zda nekdo pozoruje zhorseni signalu od UPC pres den,vzdy vecer tak od 22:00 je obraz perfektni.Zatim jedu pres STB od UPC.Objednal jsem jiz take modul CAM modul,tak jsem zvedav to udela.

Diky za info.
birnes
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron