Plazma Panasonic TX-P37X10Y a sluchátka

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod lape 22. 3. 2010 18:22

Zdravím.Tak jsem dnes zkušebně použil sluchátka a zjistil jsem nemilou věc.Sluchátka fungují jak mají,to je OK,ale co mě nepříjemně překvapilo je to že zvuk jde stále i z repro v TV.Nevím jestli to tak má být,ale na staré TV se mě zvuk z repro po připojení sluchátek vypnul.Jde to aspoň vypnout nějak manuálně?
lape
Junior

Odeslat příspěvekod Henry2 22. 3. 2010 18:27

Hlasitost sluchatek se nastavuje oddelene v menu zvuk/hlasitost sluchatek
Henry2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lape 22. 3. 2010 18:38

Jo to vím,že se to nastavuje zvlášť.Menu mám prozkoumané celé.Jen mě nepříjemně překvapilo,že se po zapojení sluchátek automaticky nevypnou repro.Holt budu muset vždycky ručně stáhnout zvuk na TV.Škoda.To mohli soudruzi Japončíci pořešit
lape
Junior

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 22. 3. 2010 20:02

A nemáš tam tlačítko na vypnutí reproduktorů? To by mělo být snad u každé TV...
m.a.x.i.m.u.s
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod altec 22. 3. 2010 20:36

nazdar panasonic to ma tak vymyslene schvalne a je to vyborna vec ide o to ze ked pozeraju ludia v rodine tv a niekto pocuje slabsie staci mu dat si sluchatka na usi a pocuvat a inych vysokou hlasitostou nerusi.. oproti ostatnym znackam je to vyhoda. inde ked sa daju sluchatka zvuk z repro sa vypne a pocuvat moze len ten co ich ma na usiach.. ostatny maju smolu.. proste je to riesene hlavne pre ludi co maju ten hendikep ze maju horsi sluch..nemusia davat moc nahlas tv a rusit inych.. VELKE PLUS PANASONIC :tleskani
altec
Junior

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 23. 3. 2010 12:30

altec: Sluchátka nepoužívám, ale tak před 10 lety jsem se s tímto setkal už u CRT Sony a pokud se tato funkce pozná tím, že si v menu nastavuješ zvlášť hlasitost sluchátek tak jsem to viděl i u CRT tv Akai a nyní to mám i na svém Philipsu...
m.a.x.i.m.u.s
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod altec 23. 3. 2010 15:49

ano to je pravda mali to aj stare OVP televizory dnes uz musis tu funkciu hladat doslova lupou.. pre ludi co to potrebuju je to dolezita vec
altec
Junior

Odeslat příspěvekod lape 30. 3. 2010 15:24

m.a.x.i.m.u.s píše:A nemáš tam tlačítko na vypnutí reproduktorů? To by mělo být snad u každé TV...

Jo jasně,že tam tlačítko na vypnutí repro mám,ale v tom případě je na obrazovce ikonka s přeškrtnutým reproduktorem a to tak,že pořád,takže o ničem.V případě že to stáhnu tlačítkem na 0 je to OK.Jinak mě tato funkce spíš vadí.než vyhovuje.Osobně bych radši bral klasické řešení,že se to automaticky vypne po připojení sluchátek.Ale zase tak často sluchátka nepoužívám,takže se to dá vydržet
lape
Junior

Odeslat příspěvekod srato 30. 3. 2010 18:43

Vyzkousel jsem a presne po minute ta ikonka zmizi (vyzkouseno na P50X10Y)
srato
Junior

Odeslat příspěvekod marts 30. 3. 2010 22:15

vida, správně - radši ikonku schovají než by ji nechali vypálit na panelu - kdoví jestli to tak dělají i u LCD TV
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Expert

Odeslat příspěvekod Henry2 31. 3. 2010 08:05

i u LCD, aby tam nestrasila
Henry2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 31. 3. 2010 10:47

Jj, u Philipse 42PFL8684H zmizi do cca 10 sekund. Právě proto jsem to doporučil, protože to tak dělám při přepnutí na domácí kino. Nemám HTS s EasyLinkem tak musím vypínat zvuk TV ručně :roll:
m.a.x.i.m.u.s
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lape 1. 4. 2010 14:50

Tak jo.Máte pravdu,za minutu ta ikona zmizí.Nikdy jsem nevydržel tak dlouho čekat.U starého CRT jsem byl zvyklý,že to zmizelo za pár sekund :)
lape
Junior

Odeslat příspěvekod 22855 4. 4. 2010 18:07

lape píše:Tak jo.Máte pravdu,za minutu ta ikona zmizí.Nikdy jsem nevydržel tak dlouho čekat.U starého CRT jsem byl zvyklý,že to zmizelo za pár sekund :)

U starý televize byli jiný věci co mě vadili a u LCD-PLAZMA ne. Jak psal kolega japončíci to mají vymakaný a mě se to líbí , že jsem to hned šel zkusit SUPER.
22855
Junior