Koupit PANASONIC VIERA TX-P42G20E nebo TX-P42S20E?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod rtepik 28. 3. 2010 10:47

Dobry den,
uvazuji o koupi nove TV, nemohu se rozhodnout mezi PANASONIC VIERA TX-P42G20E nebo TX-P42S20E, funkce G rady (Skype, nahravani na flash) nevyuziji, jde mi o kvalitu obrazu. TV bude vyuzita pro sledovani HD filmu a hrani na PS3.
Dekuji predem za Vase rady
rtepik
Junior

Odeslat příspěvekod thePrayer 28. 3. 2010 16:12

ja budu kupovat http://www.videoexpert.cz/plazmove-tele ... tx-p42s20e a nebo http://www.videoexpert.cz/plazmove-tele ... tx-p50s10e a budu jí brát naslepo, doufám že se trefím. Není kde se na ní podívat. A moc lidí taky neví jakej má obraz
thePrayer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lumix22 28. 3. 2010 18:02

Myslím, že ti bude stačit TX-P42S20E. U G20 bys zbytěčně platil za funkce, které nebudeš využívat. ;-)

Rozdíl mezi oběma modely je ještě v kontrastu G20 má 5mil:1 a S20 má 2mil:1, G20 má navíc USB, D-Sub, Enthernet a rozdíl v ceně je cca. 6tis.
lumix22
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Henry2 29. 3. 2010 07:28

Z techto dvou bych si vzal G20. Obraz ma lepsi, nez S, hlavne cernou, ale i celkove podani, zrejme kvuli absenci celniho skla. Na druhou stranu, pokud nebudou vedle sebe...
Henry2
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lumix22 29. 3. 2010 08:59

Tak jasně, G20 je obrazově lepší, ale nebude to zase mega rozdíl. Bude tam rozdíl asi jako mezi řadou G a V. Takže záleží na něm co zvolí. Každopádně by bylo dobré, kdyby se šel na obě TV podívat někam do elektra a koukl na ně a porovnal je. Já osobně, bych spíš bral G20, protože bych využíval jejich funkcí, které má navíc od S20, ale počkal bych do prázdnin až trochu spadne cena. ;-)
lumix22
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Henry2 29. 3. 2010 17:20

Ja to zase blbe napsal. Melo to byt asi takhle
rtepik píše:...funkce G rady (Skype, nahravani na flash) nevyuziji, jde mi o kvalitu obrazu.

Vzhledem k tomu, ze jde o kvalitu obrazu bych sahnul po G20 i presto, ze nevyuzije jeji funkce. Mel jsem moznost porovnat obe televize vedle sebe a je to videt, i kdyz pokud nebudou stat vedle sebe, tak je to asi OK. Kazdopadne rozdil je podstatne vetsi nez mezi G10 a V10
Henry2
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michalos2 30. 3. 2010 08:43

Ja se taky rozhoduju mezi G20 a S20 v 50 ti palcich. Jeste bych mozna videl rozdil v zobrazovani DVB-T. S20 ma Vreal 4, ktery byl v G10 a G20 ma Vreal 5. Dle recenzi je na G10 SD signal velmi dobry a u recenze na G20 je zobrazeni lepsi jak na G10. Jelikoz hlavne koukam na TV tak se vice naklanim k G20. jinak u G20 je skype, na ktery potrebujete Panasonic mikrofon a kameru, ma moznost wifi, ale opet potrebujete jejich prijimac. Nahravani na HDD je dobre, ale opet to neni tak jednoduche, jak to vypada.
michalos2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rtepik 30. 3. 2010 15:54

a co rikate na PANASONIC VIERA TX-P42X20E? Ja vim, je HD ready, ale kolega v praci mi rikal, ze pri teto uhlopricce je vicemene jedno jestli bude full HD nebo HD ready a ze tim padem by mi TX-P42X20E stacila
rtepik
Junior


Odeslat příspěvekod marts 30. 3. 2010 17:36

rtepik píše:... ze pri teto uhlopricce je vicemene jedno jestli bude full HD nebo HD ready a ze tim padem by mi TX-P42X20E stacila


zalezi taky na tom z jake vzdalenosti se budes divat
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rtepik 30. 3. 2010 18:35

zalezi taky na tom z jake vzdalenosti se budes divat

cca 2 metry, opravdu se nemohu rozhodnout
rtepik
Junior

Odeslat příspěvekod marts 30. 3. 2010 21:05

tak to uz je spis na FullHD nez HD Ready
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcelino 30. 3. 2010 21:27

marts píše:tak to uz je spis na FullHD nez HD Ready
a co ja - budem to mat cca 3 az 3,5m ? oplati sa FullHD na 42" plazme ?
Marcelino
Junior

Odeslat příspěvekod Gabbe 31. 3. 2010 06:33

Marcelino píše:
marts píše:tak to uz je spis na FullHD nez HD Ready
a co ja - budem to mat cca 3 az 3,5m ? oplati sa FullHD na 42" plazme ?


určite bude stačiť HD ready, možno aj v 50 palcoch by bola dobrá voľba na túto vzdialenosť
Gabbe
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků