40" LCD TV s LED podsvietením

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod cumel30 23. 4. 2010 23:10

Peet píše:
cumel30 píše:Ber 8664H


tu urcite nebudem brat,

Budeš ľutovať, už si videl vôbec 7605 naživo, je to otrasný dizajn, a 8664 je taká tenká a dizajnovo krásna, ako Dominika Gidová v Adamovom rúchu. :love: :love:
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peet 24. 4. 2010 06:59

nakoniec som objednal 40PFL5605H, kaslem na to, o 2-3 roky budem kupovat znova, naco vyhadzovat 1100€ za telku ;-) a zmena je zivot, uvidim ci je Philips lepsi ako Samsung co mam teraz :)

-- 24. 4. 2010 08:01 --

cumel30: mas pravdu ta nova 7ickova rada sa mi nepaci dizajnovo, aj to bol jeden z dovodov preco som ju nechcel
Peet
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 24. 4. 2010 09:00

cumel30 píše:Budeš ľutovať, už si videl vôbec 7605 naživo, je to otrasný dizajn, a 8664 je taká tenká a dizajnovo krásna, ako Dominika Gidová v Adamovom rúchu. :love: :love:

To mi je teda argument, obzvlašť ak dizajn je vysoko individualna zaležitosť. A slova Gidova a krasna v jednej vete mi tiež nejak nesedia. :-)
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peet 24. 4. 2010 09:12

aspon sem potom napisem dojmy z 5kovej rady, myslim si ze o nu bude vacsi zaujem, predsa len, na tv s led ma bezkonkurencnu cenu
Peet
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 24. 4. 2010 09:27

To ano, ale nie je LED ako LED. To ešte nezaručuje kvalitny obraz. Nečakaj od toho zazraky. Ta nizka cena sa niekde prejaviť musi. Tym nechcem povedať, že by to nemalo kvalitny obraz, ale na vyššie modely nema.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peet 24. 4. 2010 09:45

ja ratam s tym, ze panel bude ten isty ako v 7icke, len elektronicke spracovanie obrazu bude horsie, no ved uvidim, a mas pravdu, necakam od toho zazraky, ale kedze filmy pozeram prakticky len v hd, tak tam to bude super
Peet
Junior

Odeslat příspěvekod Peet 27. 4. 2010 19:37

tak Philips mi dorazil a musim povedat, ze obraz je skvely, chce sa to trochu pohrat, ale dal som nastavenia podla tej chorvatskej recenzie a teraz je to super a paradoxne je, ze mam prakticky vypnute vsetky tie technologie co tam davaju, teda okrem 100Hz ... obraz je super ostry, dokonca aj v SD, HD je uzasne a najviac sa mi paci cierna a celkovo podsvietenie, ked je napr. na obrazovke len biely text na ciernom pozadi, tak cierna je cierna, nikde ziadne flaky ako pri Samoch ... musim uznat, presiel som zo Samsungu, ale Philips je super kvalita ... a hlavne, ta cena je skvela, za taku cenu nekupite ani PDP plazmu a to je co povedat ... lebo zrovna dnes som bol u kamosky, a mala tam plazmu, a to blikanie by ma zabilo, sak to bolo ako 60Hz na starom CRT monitore ... a este nieco, dobre som spravil ze som zobral 5000 radu namiesto 7000, priplatit si za Ambilight 12tis je vela, kedze vsetky tie technologie navyse som aj tak povypinal ... a net v telke nepotrebujem, mam wifi po celom byte, v notese, v mobile ;-)
Peet
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 27. 4. 2010 19:50

Peet píše:a hlavne, ta cena je skvela, za taku cenu nekupite ani PDP plazmu a to je co povedat

Ale kupime, to nie je problem. Navyše je tu za podobnu cenu Sharp LE700.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peet 27. 4. 2010 20:50

myslel som neoPDP
Peet
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 28. 4. 2010 09:22

Peet píše:myslel som neoPDP

Veď aj ja.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peet 28. 4. 2010 10:46

na hej.sk som nasiel neoPDP najlacnejsie - PANASONIC TX-P42G20E za 923€, to si mam priplatit 170€ za blikanie? :D srandista ... plazmu ani zadarmo

-- 28. 4. 2010 11:49 --

a este jedna vec, pokym mi neprisiel tento Philips, tak som tiez rozmyslal nad plazmou, aj napriek trom veciam ktore mi najviac vadili (blikanie, leskla obrazovka, spotreba), ale teraz vidim, ze vyvoj LCD ide stale dopredu a nova generacia LCD s LED je uz plne porovnatelna s kvalitou plazmy (teda pri tomto Philipse) a plazma sa uz nema kde technologicky posunut, takze plazma je u mna mrtva technologia ;-)

rodicia maju 55" LCD s LED Samsung B7000 a to je uz nejaky ten rok a poviem ti, moj Philips je na tom obrazovo lepsie, a pritom ich telka stala pred rokom cez 3000€ :D
Peet
Junior

Odeslat příspěvekod marts 28. 4. 2010 12:24

cumel30 píše: ako Dominika Gidová v Adamovom rúchu. :love: :love:


keby v Evinom, ale v Adamovom ? :roll:
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 28. 4. 2010 13:04

Peet píše:na hej.sk som nasiel neoPDP najlacnejsie - PANASONIC TX-P42G20E za 923€, to si mam priplatit 170€ za blikanie? :D srandista ... plazmu ani zadarmo

-- 28. 4. 2010 11:49 --

a este jedna vec, pokym mi neprisiel tento Philips, tak som tiez rozmyslal nad plazmou, aj napriek trom veciam ktore mi najviac vadili (blikanie, leskla obrazovka, spotreba), ale teraz vidim, ze vyvoj LCD ide stale dopredu a nova generacia LCD s LED je uz plne porovnatelna s kvalitou plazmy (teda pri tomto Philipse) a plazma sa uz nema kde technologicky posunut, takze plazma je u mna mrtva technologia ;-)

rodicia maju 55" LCD s LED Samsung B7000 a to je uz nejaky ten rok a poviem ti, moj Philips je na tom obrazovo lepsie, a pritom ich telka stala pred rokom cez 3000€ :D

Pokiaľ ti vadi blikanie (inak aj mne), je to ok, ale
1. Neopdp su aj ine modely, nielen G20.
2. hej.sk je predraženy obchod.
3. prečo nutne neo PDP, "obyčajne" panely nie su vyrazne horšie.

A pokiaľ ide o Samsung B7000, nie je to prave ideal kvalitneho obrazu. Obzvlašť v uhlopriečke 55".
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peet 28. 4. 2010 13:17

blikanie je zasadny problem, takze neo alebo obyc. PDP je uplne jedno ... proste ja som tym chcel len povedat, ze vyvoj LCD isiel riadne dopredu ... ja som prechadzal zo Samsungu ktory som kupoval v 2005-6 roku, takze ten vyvojovy posun mozem posudit ... co sa tyka plazmy vseobecne, tak tam uz nie je co vyvijat, iba ak znizovat spotrebu, plazma bola genialna v case vzniku a este stale je vybornou alternativou, ale ako hovorim, LCD ju uz dohnalo ... neviem ako su na tom ostatne znacky, ale tento Philips ma prijemne prekvapil, a pritom ide o low end podla mna, takze ako su na tom nejake high-end modely ... ;-)
Peet
Junior

Odeslat příspěvekod sir_thomas 17. 5. 2010 13:48

Peet: Na 40PFL5605H jsem se byl podivat v ElectroWordu a byl jsem velice neprijemne prekvapen kvalitou obrazu v porovnani s ostatnimi tv. Pro jistotu jsem sel jeste do druhyho ElectroWordu co je v Praze a dojem stejny. Vim, ze uz jsi psal ze je tato tv super, jen jsem se chtel zeptat jak byla na tom obrazove tesne po zapnuti. Zmenil se obraz hodne co sis pohral s nastavenim?
sir_thomas
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků