LCD TV 40-42, pomoc s vyberom

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod majkom 18. 5. 2010 19:52

Ryan, iny zdroj asi az koncom tyzdna, ale ked na upc menim pomer stran, tak ten kaz obrazu sa hybe s hornou castou obrazu.. a ked je full cela plocha obraz, tak tam nie je..
majkom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 18. 5. 2010 19:55

Tak to asi bude najskôr problem UPC.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod majkom 24. 5. 2010 21:29

Tak boli u mna technici z UPC, v kabloch nie je chyba, v set top boxe nie je chyba, v datovom toku nie je chyba :( ich odhad - tv a set top box si nerozumeju pri niektorych rozliseniach.. co je teda na palicu:( dumam co teraz, vratit tv? bola by to skoda, obraz ma pekny

1. myslite ze by to mohol vyriesit ten CI slot? do troch dni by mi mal dorazit
2. vezmu mi spat TV, mam ju tyzden, takze ta lehota 14 dni este nepresla, ale je rozbalena a pouzivana...

co robit?:(
majkom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 25. 5. 2010 10:24

Počkaj na slot a uvidiš.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod majkom 27. 5. 2010 16:04

No, tak CI karta funguje, len nejak nedokazem nastavit, aby nebol obraz na celu obrazovku ale aby bol zuzeny, takze nedokazem zistit, ci tam stale ta chyba je.. kazdopadne, ak niekto vybera, tak ten sharp 705 ma obraz fakt super, na SD to vyzera fajn, ale ked som tam teraz zapol hd programy, uzasne... doporucujem:)
majkom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlcetin 27. 5. 2010 17:28

Dnes jsem zakoupil PHILIPS 40PFL7605H - měli poslední kus, už je na cestě PPL. Chtěl jsem se zeptat, zda by mi někdo mohl poradit nastavení. Moc díky ;-)
vlcetin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 27. 5. 2010 18:10

Počkaj si na nejaku recenziu, kde budeš mať nastavenia po kalibracii.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod vlcetin 27. 5. 2010 18:29

Čekám, vyhlížím, už skoro měsíc a žádnou najít nemůžu.
vlcetin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod majkom 28. 5. 2010 07:33

Jo, a este aby som nezabudol, diky vsetkym, najme Ryanovi za trpezlivost a odpovede:)
majkom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nikki26 28. 5. 2010 09:16

Ahoj, vybírám si novou LCD TV a váhám mezi těmito dvěma modely. Samsung LE40B550 a Philips 42PFL3604H. Jsem limitovaná cenou, takže max. do 17000. Můžete mi prosím poradit kterou zvolit. U Samsungu se mi více líbí vzhled a co jsem tak porovnávala tak i obraz, Philips se mi nelíbí vzhledově, ale zase ho na různých forech upřednostňují jako kvalitnější oproti Samsungu. Navíc jsem se v jedné diskuze dočetla, že Samsung nemá MPEG4, jinde jsem našla že ano. Tak se v tom plácám a nevím co vybrat. Děkuji za případnou radu
Nikki26
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 28. 5. 2010 09:58

Samsung Mpeg4 ma. Inak v tejto cene a uhlopriečke je z hľadiska obrazovej kvality ďaleko lepšim riešenim plazma. Nad tym ste (si?) neuvažovala?
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod Nikki26 28. 5. 2010 10:35

A v této ceně jaká by byla kvalitní? Na TV budu sledovat normální vysílání + filmy na DVD. Hry nehraju (tady zatím :-) ). Sama se v tom neumím vyznat, je toho moc a nevím pro co se rozhodnout.
Nikki26
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 28. 5. 2010 10:56

Napr. Panasonic P42X20E: http://www.dno.cz/zbozi/televizory-audi ... 2x20e.html,
alebo LG 42PJ550: http://www.dno.cz/zbozi/televizory-audi ... pj550.html.
Oba su obrazovo podztatne lepšie ako vyššie spominane LCD a človak aj par tisic ušetri.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod Nikki26 28. 5. 2010 11:02

Chtěla jsem ve Full HD, tyhle jsou HD Ready. Tak nevím. Jak moc je to Full HD důležité pro člověka, který se bude dívat na normální TV vysílání a pouštět filmy na DVD?
Nikki26
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 28. 5. 2010 12:12

Pre človeka, ktory sleduje iba tv vysielanie a DVD, nema Full HD absolutne žiadny vyznam.
Ryan Giggs
TV expert

Předchozí stránkaDalší stránka