SAMSUNG LE52B750 ist do toho?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod starec22 30. 5. 2010 20:19

Ahoj mam uz dlhsi cas (cca 6tyzdnov)objednany Panasonic TX50V20e cca 1669eur a uz ma to nebavi cakat. Volal som 3x do danej a aj inych predajni no nikde ani prt a relevantne info nikde kedy bude. Problem co mam je ze cca za 2 tyzdne zacnu MS2010south africa a mam hd prijem a kanalov v hd kvalite cca 8 a tv nikde. MS2010 si chcem vychutnat co najviac a urcite to nebudem pozerat na terajsom lcd sony ani neviem aka rada ale je to 82cm. Mam obrovsku obyvacku a pod 50tam nic urcite nedam. Zaujal ma samsung le52b750 a je za 1756eur a ako som sa docital ma aj velmi dobre recenzie. Prosim o vasu pomoc ci to je dobra volba alebo by ste za tu cenu brali nieco ine ale cakat uz urcite nebudem
PS: mam ps3, zvuk cez stereo cize zvuk ma netrapi a satelit na UPCdirect s full balikom aj HD.
Dik za rady a ponuky 8-)
starec22
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 30. 5. 2010 21:40

Oproti tej plazme si obrazovo pohoršiš. Navyše LCD v tejto mega uhlopriečke zvyknu mať problemy s nerovnomernym podsvietenim.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod JJurko 31. 5. 2010 15:13

A nejde stornovať objednávku a zobrať ho inde?
Zostaň u panasonicu TX-50V20E, ak máš hd príjem, obraz budeš mať ako víno. Doslova pred pár hodinami som stál pred led lcd (sony,samsung)a vedla stála nová plazma panasonic s panelom G13. Plazma mala ostrejší,a farebne hlbší obraz, taktiež rýchle scény boli viditeľne lepšie než u vedla stojacich lcd,V20 má už nový procesor V real5,thx certifikáciu obrazu.
JJurko
Junior

Odeslat příspěvekod starec22 31. 5. 2010 16:12

Ahoj
zrejme sme sa dobre nepochopili
Samozrejme je jasne , ze si obrazovo pohorsim no ten panak v20 je stale niekde v skladoch v tramtarii a ja chcem pozerat uz na nieco ako tak normalne a cakt donekonecna nemienim.
Preto uz na to tlacim bo cakam asi 6 tyzdnov a po TV ani smrad.
Mam ho obj. v TPD no volal som aj do inych a nikde nic.
Myslite ze g20 by bol velky rozdiel od v20? co sa tyka panelu , ciernej, o vybavenost mi ani nejde pretoze vsetko ide via ethernet cez nove vaio do PS3 atd....
Dikez
starec22
Junior

Odeslat příspěvekod JJurko 31. 5. 2010 16:26

Neviem aké funkcie sú pre teba priorita, pozri si detailne funkcie G20 kontra V20 na www.panasonic.cz a vyber si. Obrazovo určite nebudeš sklamaný ani u G20, samozrejme na veľkosť uhlopriečky akú chceš musíš mať kvalitný hd signál.
JJurko
Junior

Odeslat příspěvekod altec 31. 5. 2010 16:35

ahoj pokial je to internetovy obchod tak ten panasonic ani mat nemozu nakolko tie modely mozu predavat vylucne kamenne obchody ktore su panasonic partner (maju sds kontrakt) na nete su sice zavesene ze ich maju ale ked si ho objednas nic ti nepride.. zrus to prip. ich postras ako si mozu dovolit predavat nieco co nevedia zaobstarat prip. postras SOI ked budu neochotny od zmluvy odstupit a kup si toho panaka v normalnom kamennom obchode..
altec
Junior