Sharp LE705 - problem zvuk na HD

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod majkom 18. 9. 2010 08:51

tam som to fakt nenasiel:(
majkom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jito 18. 9. 2010 09:10

V rychlosti jsem si pročetl návod,a podle něj to jde.
Ale našel jsem tam tuto informaci:
Je-li v menu „Nastavení“ nastavena položka „Automatická
instalace“, nelze upravovat nastavení Domů/Sklad a nastavení
země. Pokud chcete tato nastavení překonfigurovat, po
provedení „Nulovat“ v menu „Nastavení“ proveďte výchozí
automatickou instalaci.
Pokud jsi tedy ladil TV v modu Automatická instalace,nelze s naladěnými programi už nic dělat.Divné.
Návod je zde:
Kód: Vybrat vše
http://esupport.sharp.cz/html/om/index.php?StartRec=0&ListLimit=10&Lang=%&TemplateLang=cz&ProdLine=11&SortOrder=DESC&OrderBy=Title&SearchString=le705

Strana 29,30.
Naposledy upravil MgX dne 18. 9. 2010 18:26, celkově upraveno 1
Důvod: Přidán tag „CODE“ z důvodu korektního zobrazení odkazu.
jito
HD SATan

Odeslat příspěvekod Mitochond 20. 9. 2010 12:59

seřadit programy samozřejmě jde, je to popsané v základním seřízení str.28. Je fakt, že mi to nejdřív nešlo, než jsem pochopil ten fígl.
Mitochond
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod majkom 25. 9. 2010 07:31

ahoj, vlastnici le705, dalsia otazka:) Mate niekto odkaz, kde by som nasiel hodnoty nakalibrovaneho obrazu? ja som nasiel len jednu recenziu z doby, ked TV vysla na trh, tak ci nahoudou niekto nema nieco presnejsie... moc by mi to pomohlo.

-- 25. 9. 2010 08:44 --

Mitochond, zial, pri digitalnych kanaloch nic take, ako ty popisujes mozne nie je. Takze stale nie som schopny zoradit kanaly, pokial mam digitalny prijem a aautomaticky mi ich vyhladalo... smutne, cakal by osm ze sa jedna o zakladnu funkciu TV.
majkom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 25. 9. 2010 08:17

Skalibrovany obraz je skalibrovany obraz. Či ho skalibrovali pred 6-timi mesiacmi alebo dnes, vysledok bude ten isty. Neviem, čo presnejšie by si chcel.
http://flatpanelshd.com/review.php?suba ... 1267795029
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod majkom 26. 9. 2010 08:21

Ryan, ok dik, ja sa v tom nevyznam, myslel som ze to bola len taka rychla kalibrace na tych strankach a ze sa da viac:)

K tomu prehadzovaniu kanalov, pozna niekto nejaku fintu? alebo sa mam zmierit s CT HD na kanale 84?:) Pripadne, ak sa to neda pri automatickom ladeni ale pri manualnom ano, neviete niekto, kde najdem frekvecne, alebo co to je vsetkych kanalov od upc, aby som to naladil rucne?
Diky.
majkom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jito 26. 9. 2010 08:51

Přemístit programy musí jít.
A tady je seznam frekvencí:
http://www.upczone.cz/download/seznam_muxu.htm
jito
HD SATan

Odeslat příspěvekod majkom 26. 9. 2010 09:15

No fakt netusim ako,mam upc v prahe,prijem cez kartu v ci slote,automaticky naladene,ak niekto tusi ako tie kanaly plpresuvat,pripadne niektore premazat,tak mu budem moc vdacny
majkom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jito 26. 9. 2010 09:39

Mitochond napsal,že to jde.Je to asi složitější,ale jde to.
Tak ho kontaktuj přes SZ a on ti snad poradí.
jito
HD SATan

Odeslat příspěvekod majkom 27. 9. 2010 09:46

Tak som to nakoniec vylustil:)ak by to niekto riesil,postup: menu-nastavenia-nastavenia programu-digitalne nastavenie-rucne nastavenia-ano a ste tam:)
majkom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Hornet F-18 29. 9. 2010 23:23

majkom, skus urobit kalibraciu podla tejto stranky:
http://hdtelevizija.com/2009/10/27/rece ... -cm/all/1/
vyskusal som rozne kalibracne nastavenia, ale toto je najlepsie
Hornet F-18
Junior

Odeslat příspěvekod LudaL 12. 10. 2010 23:03

Koukal jsem, že na 40LE705EV mají v EW akci, je za 17kKč. Jelikož zrovna sháním TV (37-42, LED, 100Hz) docela mě zaujala recenze http://www.flatpanelshd.com/review.php?subaction=showfull&id=1267795029. Zatím mým favoritem byla LG 37LE5300, ale půjdu se podívat na Sharpku a uvidím.
Proč to sem píšu - mate s touto TV nějakou špatnou zkušenost mimo těch zmíněných v diskuzi? Mám si dát na něco pozor?
LudaL
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hornet F-18 13. 10. 2010 13:16

Špatné skusenosti nie, mám len 32" niečo vyše mesiaca a spokojnosť(zaklopem si na drevo tuk-tuk-tuk). Telka je na pozeranie, teda preferujem v prvom rade kvalitný obraz, čo splňuje v svojej cenovej relácii maximalne.

Má slabší zvuk (nie je problém nahradiť), cez USB prehráva len fotky a zvuk( tiež sa dá nahradiť), nemá pripojenie na net( na to mám PC). Iné neviem.
Hornet F-18
Junior

Odeslat příspěvekod LudaL 13. 10. 2010 18:35

Tak jsem se byl podívat na tu Sharpku v EW na Zličíně, obraz se mi líbil, ale když jsem si nechal do ní pustit standardní TV signál, tak mi to přišlo jako nejhorší obraz z celé té řady televizí :-( . A to je pro mě docela důležité, protože SAT ani kabelovku nemám. Takže jsem teď navážkách.
LudaL
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 13. 10. 2010 19:06

LudaL pro každý typ signálu si musíš upravit nastavení obrazu. Vypnout některá „vylepšovátka“, 100Hz, nastavit jinou hodnotu ostření, občas i lehce přenastavit jas, kontrast a barvy.

Jestli Ti však onen výrobek nevyhovuje - neber ho.

Co se týká zvuku ... povšechně u LCD a plazem. Porovnával jsem plazmu za 60 tisíc korun s Nokií 7497 DPL/100Hz... kdysi vlastně podobná cenová kategorie. Z mého pohledu musím říct - plazma byla o dvě délky mimo hru. Prostě zvuk nové „plocháče“ zatím moc neumějí. A standardní signál taky ne (IMO a při porovnání s CRT).
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka