Phlips 37PFL7605H a zobrazovanie titulkov

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod EricDaze 18. 8. 2010 13:29

Zdravim ... nevie nahodou niekto ci dokaze Philips 37PFL7605H bez problemov nacitavat z USB ku filmom aj titulky napr. s *.srt priponou ? Dik.
EricDaze
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 18. 8. 2010 15:42

Nie, titulky nevie.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EricDaze 18. 8. 2010 16:38

Ryan Giggs píše:Nie, titulky nevie.


Skusal si to konkretne u tohto modelu, alebo len dedukujes z toho ze to neslo u inzch ? Pytam sa preto, lebo je to pre mna dost podstatna informacia a 2 velki internetovi predajcovia mi potvrdili (jeden sa udajne informoval priamo vo Philipse), ze titulky su podporovane ... Nie je tu niekto kto ma ten TV a ma to odskusane v praxi ?
EricDaze
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 18. 8. 2010 16:51

Ano skušal konkretne u tohto modelu. Je ale možne, že to rieši (bude riešiť?) novši firmware. Ak chceš mať 100% istotu, nič ti nebrani vziať si nejaky film s titulkami na flashke, zajsť do "terenu" a overiť si to osobne v ktorejkoľvek predajni.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lumix22 18. 8. 2010 23:38

Přesně tak, tímhle si to ověříš nejspolehlivějí a nejrychleji. Aspoň budeš vědět, jak na tom ta telka je. Pokud budeš moct, otestuj to i na modelu 5605. Pak sem písni výsledek. Díky :-)
lumix22
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EricDaze 19. 8. 2010 13:52

lumix22 píše:Přesně tak, tímhle si to ověříš nejspolehlivějí a nejrychleji. Aspoň budeš vědět, jak na tom ta telka je. Pokud budeš moct, otestuj to i na modelu 5605. Pak sem písni výsledek. Díky :-)


Neprehrava :-\ Skusal som to na 37PFL7605H, 40PFL7605H a 32PFL5605H. Ziaden z nich neprehral titulky, ale aj tak sa vdaka podla mna krajsiemu obrazu rozhodnem pre Philips (druha volba bol Samsung UE37C6500).
EricDaze
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 19. 8. 2010 15:38

Tak to propojíš s PC, nebo domácím kinem, které titulky přehraje...
m.a.x.i.m.u.s
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcilino 31. 8. 2010 11:37

Já bych se chtěl jen zeptat, nevíte někdo čím může být, že mi tato televize při přehrávání z externího hdd s napájením nevezme zvuk z hd filmů? Obraz jede nádherně ale zvuk nikde.
Marcilino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 31. 8. 2010 16:15

Čo to znamena zvuk? To je široky pojem. Aky format zvuku konkretne? Zrejme DTS alebo AAC a to prehrať nevie.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jan.nejman 15. 9. 2010 14:00

Ahoj,
dneska jsem si psal s podporou od Phillipse, a titulky uz pry jsou podporovane s nejnovejsim firmware. Jeste mi neodpovedeli, jaky format, jestli .sub nebo .srt ... Kazdopadne jsem to zjistoval pro model 40PFL7605H.

Honza
jan.nejman
Junior

Odeslat příspěvekod EricDaze 15. 9. 2010 14:21

jan.nejman píše:Ahoj,
dneska jsem si psal s podporou od Phillipse, a titulky uz pry jsou podporovane s nejnovejsim firmware. Jeste mi neodpovedeli, jaky format, jestli .sub nebo .srt ... Kazdopadne jsem to zjistoval pro model 40PFL7605H.

Honza


Ja som FW upgradoval cca pred mesiacom na najnovsi z webu Philipsu a nie su podporovane.
EricDaze
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jan.nejman 15. 9. 2010 14:24

Tedka mi prisla zprava od supportu:

Dobrý den,
Všechny modely televizorů s koncovým číslem 5, podporují čtení titulků ve formatě srt, txt
Soubor s titulky ,se musí shodně jmenovat a být ve stejném adresáři jako film.

Honza
jan.nejman
Junior

Odeslat příspěvekod jan.nejman 16. 9. 2010 10:05

Ahoj,
tak na supportu neví která ruka je levá a která pravá. Dneska, asi po 20 emailech, kde pořád tvrdili, že je podporováno napsali:

omlouvám se za mylné informace.
Tyto modele nečtou titulky.
S pozdravem
Milan Kopecký.

Philips support fakt stojí za ...
Mějte se,
Honza
jan.nejman
Junior

Odeslat příspěvekod EricDaze 16. 9. 2010 10:11

jan.nejman píše:Ahoj,
tak na supportu neví která ruka je levá a která pravá. Dneska, asi po 20 emailech, kde pořád tvrdili, že je podporováno napsali:

omlouvám se za mylné informace.
Tyto modele nečtou titulky.
S pozdravem
Milan Kopecký.

Philips support fakt stojí za ...
Mějte se,
Honza


Mohli by vydat nejaky update s podporou titulkou, neverim ze je to nejak zlozita soft. zalezitost.
EricDaze
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jan.nejman 16. 9. 2010 10:31

Taky nevěřím, že je to složité, ale už se titulky u Philipse řešili před cca 1 rokem, a je vidět, že se s tím nic nedělá 8-S Někdo tu před časem psal, že mu na supportu řekli, že titulky budou, pokud o to bude mít zájem hodně lidí, tedy pokud bude hodně lidí psát na support a požadovat to.

Honza
jan.nejman
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků