LG 42px2RVA vadný modul

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod revol 11. 9. 2010 10:54

Dobrý den, chci požádat o radu. před 4,5 lety jsem si koupil LG 42px2RVA plasmu za docela slušný peníz, ted odešel (podle opraváře) SIS modul. Jeho navrhovaná cena opravy (i s prací) je 7.000kč. Koukal jsem, že se dají 42" TV koupit už za 13K, sice jsou to ty levnější, ale bohužel parametrově a díky aspon dvouleté záruce jinde než tato moje pokud bych ji nechal opravit. Přesto mi je líto se jí zbavit, když stála takový peníze.

Dá se s ní něco dělat? Dá se někde ten modul sehnat? Co byste s ní dělali? Vyhodili?
revol
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 11. 9. 2010 12:36

7000,- je mnoho peněz. Necháš opravit, zaplatíš a za chvíli se pokazí něco jiného. TV je navíc, dle Tvých slov 4,5 roku stará. Myslím, že od té doby šla kvalita plazem nahoru, tudíž bys měl i v nižší cenové kategorii získat poměrně slušnou TV ... bude záležet na konkrétním výběru.

Jedinou možností je sehnat někoho, kdo TV opraví za radikálně nižší částku.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod revol 11. 9. 2010 12:54

Napadlo mě pohledat jestli někomu stejná televize neodešla s jiným problém, vypadá to že ten modul je takto drahý a s tím se asi moc dělat nedá. Ale nenašel jsem.

Právě, že kvalita šla nahoru a proto jsem za tuto cenu opravu odmítl. Byl mi doporučen Panasonic, co jsem tak pročítal v rychlosti forum, tak v této úhlopříčce asi zůstat u plazmy že? Důležitější je kvalita obrazu před spotřebou a nechtěl bych moc přesáhnout 15k.
revol
Junior

Odeslat příspěvekod PAVEL.2 12. 9. 2010 22:31

Oprava má smysl tak do cca 2000,- u tak staré TV je jasný, že je člověk na ni zvyklý a v podstatě vyhovuje, ale po 4,5roce jsou už daleko dál , tuner , možnost vstupů, funkce , spotřeba , rozlišení atd.
PAVEL.2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod EKKAR 13. 9. 2010 11:05

Revol - zkus se optat v laické sekci tohoto fóra: http://www.ebastlirna.cz , chodí tam poměrně dobří servisáci z Česka i Slovenska, určitě Ti někdo poradí. Buď někdo bude mít potřebný modul, nebo Ti poradí s náhradou - přinejhorším by se pak dalo mluvit o odkupu zbytků atd.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků