co se ted da koupit - plasma 42" do 12tis.

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 19. 4. 2011 22:01

To zaleži na použiti. Ale čisto z hľadiska kvality obrazu tu plazmu.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod MgX 19. 4. 2011 22:03

Philips 3605 z mého pohledu určitě ne. Vyhrál by to Panasonic ... plazma.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod blaf 19. 4. 2011 22:27

použití nijak specifické, hlavně sledování televizního vysílání, často sport (hlavně fotbal, hokej), musí umět přijímat jak analogový tak digitální signál, ale to jak jsem koukal umí všechny, jinak žádné požadavky, vezmu tedy tu plasmu, díky
blaf
Junior

Odeslat příspěvekod burty s krenem 1. 5. 2011 10:48

no, takze prisel cas nejen mlit, ale uz to i koupit a bude to teda "jen" ten Panasonic TX-P42C3E. Ale jedine, co me jeste hloda, je velikost. Jestli nevzit 50"... koukat se bude z 3,5 - 4m. Ta padesatka by se mozna uzivila, ze. Ale ten cenovy rozdil 4tis. jen za vetsi uhlopricku mi prijde moc. To si asi musim posoudit sam, ja vim, ale napsat jsem to musel. :)
VW Golf VI Variant 1.4TSI 90kw (@103)
Ford S-max 2.2 TDCi 147kw
burty s krenem
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 1. 5. 2011 11:00

Na Tebou uváděnou vzdálenost se dá uvažovat i o 50" uhlopříčce. Možná by si to chtělo někdo odzkoušet na prodejně, jaký je to pro Tebe rozdíl ... třeba při trochu horším signálu, jak moc vnímáš nějaká negativa z 3,5m.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod burty s krenem 1. 5. 2011 11:12

jo, asi na te prodejne... ale tam je to s kvalitou signalu pofiderni casto. no uvidime. spis zkusim predelat trochu vzdalenost asi. 40% ceny je dost a stejne, pokud ty tv dneska vydrzi jen neco malo pres zaruku, tak je to blba investice.
burty s krenem
Junior

Odeslat příspěvekod burty s krenem 7. 5. 2011 22:10

tak C3ka doma... nemam moc srovani samozrejme. ale vse je dobre. ovladac fajn, menu prehledne. samozrejme, uz to vime z testu, nastaveni omezene. ale radi, jak to doladit. rezim true cinema je pry skoro ideal. a asi je. akorat mi pripada, ze plet je trochu jako namalovana... oproti rezimu normal. ale to je mozna o zvyku a mozna to jde nejak doladit.
taky je fakt, ze mam jeste porad digitv a jedu pres scart. planuji skylink. muze se to zlepsit. ale koukam z min. 3,5m a i tak se to jevi celkem pekne. ze to neni full hd samozrejme nepoznam :)
no takze za ty prachy asi mohu doporucit. vzal jsem to v elektroworldu. meli cenu jako na netu a nechal jsem se zvyklat na nejaky happy care za 2,2litru na 4 roky. ze prej kdyz blesk, porucha nebo i ja to rozbiju, tak oprava a kdyz bude nerentabilni, tak dostanu novy.
burty s krenem
Junior

Předchozí stránka