Prosím jakou 40-46" TV koupit

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tirosk 31. 5. 2011 16:44

Trochu si na ukludnil takze zatial zostava v uzsom vybere. Dnes ma este predavac presviedcal ze SAMSUNG UE46C6600UWXXH, je urcite lepsou volbou.
tirosk
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 31. 5. 2011 16:52

To sa od predavača dalo očakavať. On ťa bude presviedčať o tom o čom potrebuje. Je to model 2010 a asi sa ho potrebuje zbaviť, dopredať. C6000 ma od G30 veľmi ďaleko. Porovnateľnou voľbou určite nie je, a lepšou ani vo sne. Jedine že to chceš ako monitor k PC, vtedy to za určitych okolnosti lepšia voľba byť môže.

Pre ilustraciu (aby si nemal len môj jednostranny nazor) si stači porovnať recenzie oboch TV.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tirosk 31. 5. 2011 17:09

To som si tiez myslel no hadat s a s nim nemalo zmyslel. Na predavacou urcite nedam. Vecsina ak nie vsetci nukaju to za co maju vacsiu proviziu.
tirosk
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 31. 5. 2011 17:24

Su aj svetle vynimky, ale na takeho nenaraziš na každom rohu. Ale pokiaľ ti nuka niečo čo potrebuje predať je ešte ten lepši pripad. Horšie je keď o tom nema ani šajnu a trepe nezmysly. Niektori taki ani nie su schopni si prečitať aspoň popis ku konkretnemu TV.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 1mato1 31. 5. 2011 17:48

Nechcem zakladať novú tému tak sa opýtam tu. Neviete aký je rozdiel medzi SHARP AQUOS LC-40LE820E a SHARP AQUOS LC-40LU820E, lebo rozdiel v cene je 130eur čo je dosť a podla popisu funkcii vyzerajú rovnako. Ja som pátral ale bezvýsledne. Te LU820 nieje ani na oficiálnej stránke sharp.
1mato1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 31. 5. 2011 17:53

Lišia sa dizajnom. Rozumej farebne, nie tvarovo.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dakto25 27. 6. 2011 14:37

Aj ja poprosim o radu.
Precital som uz viacero tem o vybere tv ale mam v tom coraz vacsi zmatok. Moj vyber vyzeral jednoznacne, ze to bude LED, spotreba, kontrast a i. ale po precitani for, som zistil, ze lacne LED nie a prechadzalo to k novej plazme Pan TX-P42S30E, kt. by mala mat nizsiu spotrebu, cize ten rozdiel v cene by sa mi nevratil skor ako za 7rokov ...
Takze prosim poradte nejake alternativy, ktore by som isiel obzriet do obchodu a uz konecne vybral, minule som videl kamaratovu novu LED LG50" s cenou cca 900 € a clouding som si hned vsimol, takze uplne jedno mi to nebude ak to bude aj na mojej tv.

Poziadavky:
-mam skylink s HD prijmacom,
-pozerat sa bude zvacsa zo vzdialenosti 2,8m (2,5 az 3,5 metra),
-sem tam DVD
-LAN sa zide (pripadne Wifi)
-momentalne sa to pozera hlavne vecer cca 3 hod. denne ale neskor sa to natiahne ked bude manzelka doma
-chcel by som aj nahravat na USB, ale to bude zvladat snad aj prijimac,
-cena 650 €, podla mna rozumny limit na TV, moze byt viac ale prosim o zdovodnenie,

Co vybrat?
dakto25
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 6. 2011 15:02

Spomínaná plazma TX-P42S30E, alebo TX-P42G30E (cena okolo 690€).
anonymni

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 27. 6. 2011 15:10

Za nejakych 30-40€ navyše je Panak P42G30. Je to špička medzi "non 3D" televizormi. Z Lcd modelov napr. PHILIPS 40PFL7605H.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dakto25 29. 6. 2011 09:40

PHILIPS 40PFL7605H je model uz vo vypredajovi, je aj niejake alternativa? Ktora rada Philipsu resp. aj v tej rade je viacero modelov, napr. 6xxx, su 4.

Co som bol pozriet, tak ma prekvapilo, ze na LCD som pri sledovani tenisu, prave bezi wimbledom, videl pohybovu stupo tenistky - biele kocky, je to normalne? Bol niejaky LED model Samsungu.
dakto25
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 29. 6. 2011 15:09

Pokiaľ je nejaky tv obrazovo dobry, nie je dôležite, či je to novinka, alebo niečo staršie. Jedine že potrebuješ tie nezmysly (vybavu), ktore prinaša doba.

Normalne to nie je. Zrejme len vec nastavenia. V predajniach to nie je idealne.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků