Doporučte TV...asi LED...kolem 20tisíc s možností nahrávat

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod fps 12. 7. 2011 11:16

Když to tak tady čtu, tak to jsou TV k ničemu, chtějí za to šílený prach a nic to neumí, člověk aby TV používal jenom jamko monitor a k tomu si koupil ňáký přijímač který by to vše zvládal, já to tak mám (LED TV jako monitor, k tomu satelitní přijímač se dvěma DVB-S2 tunery a HDD) ale tento dotaz jsem sem dal protože brácha chce novou TV, to je jenom pro vysvětlenou

-- 12. 7. 2011 11:17 --

je ňáký seznam podporovaných HDD k jednotlivým TV?

-- 12. 7. 2011 11:21 --

dejvold píše:Ja mam presne ten samej HDD ale 320gb a televize Pan. G30 mi ho nechce vzit sice nacte jako nove USB zarizeni, ale dal se do nej nedostane dokonce nejde pres tv ani naformatovat, mam obavu jestli Panak nepodporuje jen HDD s ext. napajenim.

já mám tento HDD 500GB připojen k LG 42SL9000, a normálně vše funguje
fps
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 12. 7. 2011 11:52

A co by si chcel? Treba si uvedomit ze tv je primarne urceny na prijem tv vysielania. Vsetko ostatne je len podruzne. Je to len marketing. Nikdy to nebude fungovat ako externe zariadenia.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod dejvold 12. 7. 2011 12:22

lumix22 píše:Mě se zdá, že Panasonic bere jen 3,5" disky, tedy ty s ext. napájením. 2,5" nejspíš neutáhne. Možná, by mohla pomoct jedna věc. Máš doma u PC USB HUB s napájením? Tedy ext. rozbočovač pro USB? Pokud ano, zkus ho připojit do TV místo do PC, zapoj napájení do zásuvky a připoj k HUBu ten disc. Možná to bude fungovat, ale spíš asi né. Ale za zkoušku nic nedáš.

hmm tak takovou masinku doma nemam, ale chtelo by to vyjadreni jeste nekoho kdo ma tuto nebo podobnou tv a 2,5" disc, aby byla jistota protoze ja nemam moznost vyskouset jiny exterak
dejvold
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ferdoz 12. 7. 2011 13:03

Môj sused má Pana 42G30 a určite mu vie čítať súbory s 2,5" ext. disku. Značku, typ a kapacitu disku neviem, ale určite to bol disk bez externého napájania.
ferdoz
Junior

Odeslat příspěvekod lumix22 12. 7. 2011 18:16

ferdoz: Zkus si to ověřit a zjistit přesné detaily toho discu a funkčnost po připojení k té TV, at máme jistotu, že to tak opravdu je. ;-) Bylo by fajn, pokud by to tak opravdu bylo a Panasonic uměl i 2,5" bez ext. napájení.
lumix22
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fps 12. 7. 2011 19:52

takže to budu muset vyřešit Set-top boxem, doporučte ňáký pořádný, z HDMI, z interním HDD a tunerem MPEG-2 i MPEG-4 (HDTV)
fps
Junior

Odeslat příspěvekod ferdoz 13. 7. 2011 13:17

Lumix - zistím to, ale až budúci týždeň, nakoľko je sused na dovolenke . . .
ferdoz
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 30. 7. 2011 00:51

Kdyby jsi chtel hodne usetrit muzes zkusit tohle http://lcd-televize.heureka.cz/samsung- ... 0/poradna/ normalne stoji 9-10k ale dneska jsem ji v tescu videl za 7.6k coz je na 37" v\borna cena.
Otazka jen je jake ma vlastne parametry jako odezvu,jas,kontrast a tak vyrobce to taji http://lcd-televize.heureka.cz/samsung- ... 0/poradna/

Ja sam pouzivam asi dva roky Sharp LC-37D44E http://lcd-televize.heureka.cz/sharp-lc-37d44e/ a jsem s nim hodne spokojeny jen tenkrat stal 13.5k a ma jen HD Ready a ani USB vstup na Flash ci HDD ale je to dva roky a LCD TV sly dolu....chvili jsem mel cukani ho prodat a jit do tohodle samsunga ale myslim ze to zadny zazrak nebude a jen bych si pohorsil.....navic korejci jako LG ci S mivaji hodne prepalene barvy at nastaveujete co chcete a jsou to spis omalovanky nez verne barvy.
Toho sharpa jsem tenkrat kupoval v datartu,byl tam kjako ostatni vystaveny a kyz jsem vedle nej postavil LG a z druhy strany ochotnym prodavacem samsung a vsechny uvedl do tovarniho stavu nejlepsi zelenou,pletovou modrou a dalsi mel tenhle sharp.
Cheetah007

Odeslat příspěvekod PAVEL.2 31. 7. 2011 14:12

Ta LE37C550 je pro SD opravdu hrozná má ji známí a tak ji dost často vidím doma bych ji fakt nechtěl , on ji nemůže vrátit má ji za výhodnou cenu bez dokladu. to řada C650a 630 je na tom líp.
PAVEL.2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Cheetah007 31. 7. 2011 16:43

Diky za info myslel jsem si to,ze bych si oproti sharpovi dost pohorsil s jeho obrazem jsem spokojeny.
Z prednastavenych rezimu pouzivam jen ekonomicky a pak uzivatel kde mam vse a ze tam toho je nastavene podle sveho,ani nevim jak moc podrobne se necha u samsungu a LG obraz ladit...
Cheetah007

Odeslat příspěvekod Honza20 31. 7. 2011 19:37

PAVEL.2 píše:Ta LE37C550 je pro SD opravdu hrozná má ji známí a tak ji dost často vidím doma bych ji fakt nechtěl , on ji nemůže vrátit má ji za výhodnou cenu bez dokladu. to řada C650a 630 je na tom líp.

A přes co přijímá signál? Důležité je vždy porovnávat stejný zdroj příjmu. Já mám tu samou TV přes Skylink a jsem s obrazem maximálně spokojen. Kamarád má tu samou TV přes O2 TV a vůbec se to nedá srovnávat. U něho byly vidět kostičky na SD, ale u mé TV ne.
---> HP EliteBook 8540w
---> Samsung Galaxy S3, Note II
---> LCD TV Samsung LE32R86BD, Vantage HD 7100S
---> Peugeot 206 Black edition
---> Nikdy nedávej na první dojem, zdáni většinou klame
Honza20
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PAVEL.2 31. 7. 2011 22:20

Má to v Praze rovnou na anténu (kostky nejsou vidět), ale v porovnání s P42GT20 je to velký rozdíl
PAVEL.2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Honza20 1. 8. 2011 17:37

Takové TV potřebují kvalitní signál. To je doslova hřích, připojovat to na anténu.
---> HP EliteBook 8540w
---> Samsung Galaxy S3, Note II
---> LCD TV Samsung LE32R86BD, Vantage HD 7100S
---> Peugeot 206 Black edition
---> Nikdy nedávej na první dojem, zdáni většinou klame
Honza20
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cheetah007 2. 8. 2011 16:44

Ja jedu take pres klasiku DVB-T antenu pravda zblizka obcas na CT24 to je zna ale na tv koukame tak z 2.5m a z tehle vzdalenosti je vse O.K.
Cheetah007

Odeslat příspěvekod PAVEL.2 2. 8. 2011 17:11

Honza20 píše:Takové TV potřebují kvalitní signál. To je doslova hřích, připojovat to na anténu.

Tak u LCD jo , ale na P42GT20 mi nekdy příde , že rozdíl ČT A HDČT prakticky z 2,5m není pokud je to nově natočeno i z 2m je DVB-T většinou v pohodě.
PAVEL.2
Mírně pokročilý

Předchozí stránka