Výběr kvalitní televize do 100K

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod cc355 28. 8. 2011 18:57

Andrejsvk píše:v obchode porovnavat tv je blbost na n-tu

No nebylo to v CIty parku, ale byla to předváděcí místnost. Víš o lepší možnosti podívat se TV za 100K a nemít jí doma??? Povídej, rád se nechám poučit od experta.
cc355
Junior

Odeslat příspěvekod eevil 28. 8. 2011 21:09

Tak jestli to maj akorát na BD/DVD, byla by snad dobrá volba i Philips9955Cinema. Akorát má trochu horší 3D. Jinak dle recenzí super...
Akorát už je to s cenou na hraně :D
eevil
Junior

Odeslat příspěvekod hexxisek 29. 8. 2011 10:15

pokud někdo není milionář a jen bez ducha rozhazuje peníze tak mi přijde naprosto zbytečné kupovat jakou koliv televizi s cenou nad 35 (popř. 40) tisíc Kč. Philips 9955 Cinema je sice pěkná mašinka..ale 100 papírů? Žijeme v době kdy tv a podobná elektronika stárne během půl roku, to bych radši zainvestoval do audia tam to má cenu ;-)

Za sebe radím kup nějakou 50" plasmu od Panáka a nebo Ledku od Philipse pokud se ti libí Ambilight, co se týče dvd tak na všech full hd panelech je to příšerný pokud nemáš kvalitní přehrávač s upscalem, sám vlastním 42" panasonic gt20 a jsem spokojen s obrazem ;-) uspcalovaný dvd je koukatelný (záleží i jaký, něco už je taky bída), BD je perfektní...sd je zatím bída ale za to může hlavně můj příšerný satelit digi
Macbook Pro 13" 2011 early / iPhone 5S / Harman Kardon AVR 100 + QLN Qubic 2 / Optoma HD131xe - 90" úhlopříčka / Beats Solo 2
hexxisek
Pokročilý

Odeslat příspěvekod .soul 29. 8. 2011 11:28

Opravdu nepotřebuji od cizího člověka radit, jak mají rodiče zacházet se svými financemi...
LG V30 Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita

The only thing that saves us from the bureaucracy is its inefficiency. -Eugene J McCarthy
.soul
Junior

Odeslat příspěvekod hexxisek 29. 8. 2011 12:55

Asi jste mě špatně pochopyl, myslel jsem tím že zmiňovaná Philipska za 100k nemá rozhodně obraz odpovídající ceně dle mě, cenám odpovídalí tv od Pio, ale ten philips jen těží z těch svých blíkátek po straně a tím že je to "kino formát" a obrazově myslím že by mu to natřela kde jaká plazma od Panáka kolem 35k. Chtěl sem tedy poukázat že nemá cenu se hrnout za nejdražšími televizory v obchodu. A to že vám tu někdo nabízí 65" tv na vzdálenost 2,5 metru mi přijde jako absolutní pitomost. ja na svých 2,5metrech mám 42" a sice už si říkám že bych i 50" bral..ale 65" je obravdu masakr a tuším že i pro oči by nebylo nic dobrého. 50" VT30 od Panáka by byl krásný dostačující televizor a za 40 000 je to super. Rozhodně jsem nechtěl vám nebo vaší rodině radit jak má nakládat s penězi ;-)
Macbook Pro 13" 2011 early / iPhone 5S / Harman Kardon AVR 100 + QLN Qubic 2 / Optoma HD131xe - 90" úhlopříčka / Beats Solo 2
hexxisek
Pokročilý

Odeslat příspěvekod player 29. 8. 2011 13:09

Ano, velka plazma bude tezky masakr pro oci, tam to blikani obrazovky bude skutecne fatalni a nechtel bych ju ani zadarmo. Ikdyz...zadarmo asi jo, on se vzdycky najde nejaky clovicek, co by si ji ode me pote koupil :)
Kdyz na to (svitici Filip za 80K) nekdo ma, tak proc si to nekoupit, vsak zijem jen jednou, ne?
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
player
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Andrejsvk 29. 8. 2011 13:14

minimum ludi blikanie vnima plazmy vnima(zalezi aj od modelu a jasu) a tym je jedno aka je to uhlopriecka
zataz pre oci je akurat vysoky jas, nie velka obrazovka :roll:
vela veci tu komentovat nebudem, lebo to fakt nema vyznam, asi tu kopa ludi kuka na 10" netbooky z 1m, sedava v kine v poslednej rade a na svet sa pozera cez rurky od hajzlaku ..
Topping DX3 Pro + Focal Alpha 65 / Beyerdynamic DT150 + Brainwavz pads

ignore list : Petulda, Peny, bacil2, platprd
Andrejsvk
Pokročilý

Odeslat příspěvekod player 29. 8. 2011 13:57

Cim vetsi blikajici plocha, tim hur. Logicky. A mit stazenej jas natolik, aby to nerusilo? Ne dekuji, ja chci videt bilou a ne sedou.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
player
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 29. 8. 2011 14:48

Andrejsvk píše:blbost, je to zvyk, po tyzdni budu vsetci radi

jito - dvd z 2-2,5m na 65VT30 naprosta pohoda, neviem o com tu tocis, to nie je ako 2GB br-ripy, mozno mas dake smejdne dvd a zapojene cez scart

Tak ono ... na chalupě sis taky zvykl, že Ti program zrní, že. Neznamená to však, že je vše OK.

Zátěží pro oči je cokoliv problémového. Od vnímání blikání, přes zbytečně vysoký jas/kontrast, barevnou přebujelost, ale i šum, který je oko schopno zaznamenat ... i když si občan myslí, že nikoliv. Následkem je nedefinovatelná bolest hlavy, jakoby BEZ příčiny.

Co se týká blikání na plazmách, zaznamenává ho poměrně velká skupina uživatelů, což však neznamená, že všem vadí stejně.

Pro všechny, kteří si myslí, že lék na špatný signál je plazmový televizor - přátelé, zkuste se lépe podívat. Ani plazma neumí zázraky.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Předchozí stránka