vada v obraze Panasonic 50G20

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mistr555 13. 9. 2011 00:34

zdravím , mám takový nedostatek nebo vadu na kráse v obraze

mám propojené pc a tv hdmi kabelem , nastaveno kopírování obrazu obojí 1080p / 60hz , všecko super , ale když koukám na nějaké rychlejší záběry a pouštím nějaké filmy přez pc tak se mi tam dělá na jednom místě něco takového

Obrázek

není to uplně přesně ono ale skoro

jinak zkoušel jsem to nastavit i jako rozšíření obrazu na monitoru a to bylo ok bez vad ,
i jsem měnil režimy tv třeba na 1080 p / 50 hz a tam to zas dělalo něco takovéhleho

Obrázek
víc proužků ale menších

je to jen u rychlých scén , ale vadí mi to , jak to vyřešit?
mistr555
Junior

Odeslat příspěvekod mistr555 5. 10. 2011 01:09

tak jsem to sice nevyřešil v tom režimu duplikování obrazu , ale poradil jsem si s tím tak , že jsem si nastavil na stálo rozšíření obrazu

a stáhnul jsem si prográmky: Dual Monitor Tools 1.8

Balík 4 utilit pro uživatele systémů s dvěma nebo více monitory.
Dual Wallpaper - umožňuje roztáhnout snímek na pozadí pracovní plochy přes plochu všech monitorů nebo na každém monitoru zobrazit jiný).
Swap Screen - nabízí klávesové zkratky pro provádění běžných operací s více monitory (přesun okna aktivní aplikace na jiný monitor, minimalizace všech oken jen na jednom monitoru, restrikce přesunu myši mezi monitory, apod.).
DisMon automaticky dokáže vypnout všechny sekundární monitory nebo změnit primární monitor při spuštění určité aplikace a po jejím ukončení obnovit původní stav.

takže mi jede video bez vad , můžu hrát na tv i na monitoru , mám na obou jiný wallpaper , takže mi to funguje prakticky stejně dobře jako bych ten obraz duplikoval

možná to někomu pomůže se stejným problémem jako jsem měl já
mistr555
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 5. 10. 2011 13:33

A my děkujeme za popis Vámi zvoleného řešení :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor