Panasonic TX-P42G30E a pripojeni k internetu

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Abox 3. 12. 2011 09:19

....to ipconfig /all mi jen blikne a nezkopiruju to....

Co tak spustit prikaz CMD, a do nej pak napsat ten prikaz ipconfig /all...

Takove zakladni veci, a tu se hrabes v nastaveni siti. Jeste jednou se ptam, co to je ten Zyxel zac..? Zarazi mne, ze ma jenom jeden vystup a navic si zkus dat ten typ do Googla. Nanajde vubec nic o nem.
Abox
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oli.25c 3. 12. 2011 13:30

ano je to tak ze tten zyxel ma jen jeden vystup mam ho mozna dyl jak 3 roky nevim je to uz davno a uz se nedela..tu je screen s tema ip adresama
http://imageshack.us/photo/my-images/525/ipadresy.jpg/
oli.25c
Junior

Odeslat příspěvekod evlo 3. 12. 2011 13:43

Abox píše:Co tak spustit prikaz CMD, a do nej pak napsat ten prikaz ipconfig /all...
tak o to me ani tak nejde, ale ja jsem mu i psal, ze ma spusit napred cmd \:

-- 3. 12. 2011 13:44 --

Abox píše:Jeste jednou se ptam, co to je ten Zyxel zac..?
Co jsem pochopil tak je to modem s routerem, mozna umi fungovat i jen jako modem, mozna ne.



Ja uz mu dal neradim, neni schopny ani ochotny udelat co se mu pise a na imageshack nahrava nejake blechy, dokonce snad zacernene (mozna ne, fakt tam nic moc nerozpoznam), nemam na to naladu, nervy a nikdo mi to nezaplati.

Z toho obrazku na imageshack mam pocit, ze cely tento thread je nejaky vtipek.
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 3. 12. 2011 20:05

oli.25c něco nového?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oli.25c 6. 12. 2011 19:56

noveho nic.televizi vzali na reklamaci a cekam jak se vyjadri.udajne mam dostat novou.takze asi je to chyba v televizi a komunikaci v siti.az se mi vyjadri presne tak sem napisu.diky zatim vsem .o)
vtipek to neni rozhodne :o(
oli.25c
Junior

Odeslat příspěvekod oli.25c 9. 12. 2011 21:13

takze v te prodejne ta plazma delala to same.jen s tim ze se nepripojila na net.druha nova co prisla se chovala jak jeji kopie.hlavne tam slo automaticky komunikoce v siti jen ne k serveru.asi teda problem s routrem....tak mi pujcil novy TP link router tak ho skusim vymenit misto toho zyxelu a snad to nejak rozchodim zitra.drzte mi palce
:'(
tp link routere je TD-w8901gb
oli.25c
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 9. 12. 2011 21:30

oli.25c no, někdy se vše zamotá a zdramatizuje. Ale dosti často je proto, aby jsme pak byli příjemně překvapeni a spokojeni s výsledkem :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oli.25c 11. 12. 2011 15:53

router se mi podarilo nastavit.ale tu plazmu to tam vidi vzdycky jen 30sec a pak par minut ne.nevim proc :o(
ale aspon pokrok ten minuly router ji nevidel vubec
oli.25c
Junior

Odeslat příspěvekod evlo 28. 12. 2011 03:52

Toz, takova sranda, nech si v siti jen jeden dhcp server, treba ten wifi router. Tim eliminujes docela zasandi problem. Dal pak muzes pokracovat v nastaveni wifi router. Ale mozna by uz bylo nacase zkusit najit nekoho kdo se v tom vyzna a zaplatit mu za vytvoreni site. Takovych lidi moc neni a bude to hodne o stesti a zdravem usudku pri vyberu. S tim ti radit nebudu, i kdyz bych mohl. :)
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oli.25c 11. 1. 2012 17:23

tak nekoho tu zajimalo jak vyresim ten problem.nakonec to bylo kablikem ktery mel prerusen jeden dratek a pritom se to chovalo jako by to komunikovalo.kabel je zabudovany ve zdi coz jsem nepredpokladal ze je preruseny.jen jsem zkousel menit kabel ze zasuvky k telce.takze diky vsem za namahu.jsem rad ze je to vyresene.vesem preji pekny novy rok opozdene.ahoj :o) oli
oli.25c
Junior

Odeslat příspěvekod oli.25c 13. 1. 2012 14:18

takze plazma jde jen kdyz se pripoji primo k routru a kdyz ji mam prez zasuvku v obivaku nebo misto pocitace v decaku tak nejde.pritom kabely jsou 100% to nechapu je to jen o par metru delsi kabel ..ja se picnu.asi koupim tu wifi a bude klid :o/
oli.25c
Junior

Odeslat příspěvekod oli.25c 16. 1. 2012 18:38

prehozeny v zasuvce bilozeleny x bilomodry protoze to byl jiny typ zasuvky.tak uz to jede ,o)
oli.25c
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků