najlepsie z tychto 3och 37/40'' LCD je...?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod terio 10. 12. 2011 20:41

verim ze toto je moj posledny dotaz na vas,skusenejsich. rozhodujem sa medzi tymyto tromi tv,pricom doraz kladiem na kvalitu 2d obrazu (sd vacsinou, hd prilezitostne) a kvalitu zvuku. ostatne videa budu pustane z notebooku. samozrejme take veci ako clouding mozete zahrnut, ja sa v tom velmi nevyznam :)

SHARP AQUOS LC-40LE830E
Samsung UE40D6530 (resp. 37'')
Philips 37PFL7606K

dakujem vam!
terio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod OndroidV 10. 12. 2011 21:47

Tady bych osobně volil Samsunga. Obraz - vynikající, design - úžasnej, funkcema nabitá, DVB-T/C/S/S2.
Sony Xperia Z3 + Monster Adidas IE, Sony MH750, Bose OE2, Bose AE2i, Marshall Major, Bowers&Wilkins P5
OndroidV
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 10. 12. 2011 22:03

... a panel od Chi Mei. :)
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod terio 10. 12. 2011 22:21

na ten samsung bolo nadavane za zvuk,vraj naozaj zly, bohuzial nemal som moznost ho pocut aby som vedel posudit... dnes som osobne videl v najke ten sharp a co sa tyka obrazu mi sedel asi najviac z vystavenych (samsung tam nemali). je to tazke s tymi telkami v dnesnej dobe. p. giggs co vy? i ked viem ze som sa uz pytal v inom vlakne,toto je definitivne o<:) ...ale budem rad aj za postreh ostatnych
terio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 12. 2011 09:51

Sharp LE830.
anonymni

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 11. 12. 2011 10:57

Samsung ma navrch vybavou, Sharp o chlp obrazom. U Sharpu je aj zaruka kvalitneho panela, u Samsungu nie. Rozhodnut sa musi kazdy sam podla toho co vidi a co si "ohmata".
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod terio 11. 12. 2011 15:02

samsung som teda vyradil. sharp ma laka viac ako sami doporucujete,ale nechapem ako je to s tym nahravanim. pisu ze potrebujem SD kartu a aquos net+... naco mi treba na to net pre boha :S otazne je,ci je nahravanie na SD kartu lepsie ako na usb a potom ze cca aka karta by stacila na take 4h hd vysielania
terio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lumix22 11. 12. 2011 15:14

Já osobně bych šel do toho Sharpu, s ním chybu určitě neuděláš. ;-)

K nahrávání na SD kartu je třeba net? To je nějaká blbost si myslim. Možná chyba v článku nebo překladu. K tomu určitě net není třeba.

Nahrávání na USB klíčenku/disc je určitě lepší než na kartu, to bych spíše viděl, jako záložní variantu. Na 4h HD vysílání, bude třeba min. 16GB, ale spíše 32GB karta. HDčko, už je celkem velký žrout... ;-)
lumix22
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 11. 12. 2011 16:54

SD a net je potrebny kvoli pozicovni filmov cez net. Ci je ta sluzba dostupna aj u nas neviem. Nie na nahravanie. Je to mimochodom uvedene v manuali. A cez usb funguje tusim len timeshift. O 830 tu je vlakno, ma ho par ludi, treba sa ich spytat.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků