Otočný držák na stěnu.

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod wrc2006 2. 6. 2012 21:22

Řeším problém, potřeboval bych poradit, jaký otočný držák na stěnu .
TV by měla jít natočit +/- 90° od stěny .TV bude 47" a váha cca 20 kg.
Uvítám konstruktivní rady za rozumnou cenu, ale aby to zase něco vydrželo a nemusel jsem se bát , že mi televize sletí nebo že se držák ulomí. :hm
Uvítám rady i názory , vůbec se v tom nevyznám. :-[
Předem děkuji :tleskani

-- 2. 6. 2012 22:27 --

Omlouvám se, ale koukal jsem na něco v tomto stylu.

http://shop.softcom.cz/eshop/drzak-prof ... 14140.html
wrc2006
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 2. 6. 2012 21:33

Já přidám zkušenost - ne od sebe. Dosti často se věnuje pozornost výběru držáku, ale už méně kvalitě jeho uchycení ke stěně. Zde může nastat postupem času problém.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pamela 2. 6. 2012 21:51

wrc2006
Tebou vybraný držák mám asi 4 měsíce.
Máš-li nějaké dotazy,napiš mi SZ
Pamela
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 3. 6. 2012 06:39

Steel 1005B, mam ho cca dva roky a spokojenost
MgX: jak to bylo mysleno "uchyceni ke stene"? Napriklad u mne bylo sest pulpalcovych hmozdinek rovnou prilozeno a tak ani nic podcenit neslo. Tohle musi imho udrzet i kone
srato
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 3. 6. 2012 07:27

Podle mého názoru to MgX myslel tak, že v realitě ( a to jsem se už asi třikrát s různými držáky sám přesvědčil) je k tomu držáku přibalený šitový spojovací materiál, moždinky co pěkně vypadají ale stojí za starou belu a vruty, co se klidně do půl roku zlomí, ani nevíš jak, takže držák pěkný, ok, ale potřeba se nejdřív podívat do čeho budu vrtat, klidně to chytit i na více místech, než je v návodu a ze všeho nejdůležitější, pořídit si k tomu pořádné moždinky a vruty.. 8-)
Mr.Semtex
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armaman 3. 6. 2012 07:30

prezieravy jedinec si zadovazi poriadny kotviaci material....
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MgX 3. 6. 2012 10:25

Tak, tak. Je třeba si uvědomit DO ČEHO VRTÁM. Ne vždy do kvalitní zdi, kde stačí „běžná“ hmoždinka - řekněme v počtu 4-6ks a vše bude OK. Někde jsou „duťáky“, jinde sádrokarton atd. atd.

Takže Mr.Semtex má pravdu. Buď ke kvalitnímu držáku může být přiložen ne příliš kvalitní kotvící materiál ... anebo ... je sice kvalitní, ovšem ne do každých podmínek, do každého typu zdiva. Co mně pak pomůže extrapředimenzovaný držák, když následně párkrát pohnu televizí a on je schopen ze zdi sklouznout kvůli špatnému uchycení.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků