3D LED LG 42lm670s ano alebo nie?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dejvidek 21. 7. 2012 22:31

Ano kanály není možno smazat, nicméně po naladění satelitu jsou volné pozice 1-200 na které si svoje preferované stanice můžeš přesunout. Takže alespoň v tomto je to dobré. Každopádně stanice lze uzamknout, případně je označit statusem "přeskočit". Nicméně já sem si "vyzobal" stanice a naházel je do prvních 200 pozic. (resp mám jich tam asi 30). Jsou pochopitelně k dispozici oblíbené označené A až D, nicméně to nepoužívám.
dejv
dejvidek
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 21. 7. 2012 22:42

LG navíc umožňuje jejich zálohu na flešku (ano, někteří další výrobci toto mají také). Je nutno aktivovat příslušné skryté menu (nevím, zda u nových modelů není stav jiný - vylepšený)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod dejvidek 21. 7. 2012 22:55

Menu není běžně dostupné, tzn. musí se aktivovat. Podle informací co mám z LG, tak se v budoucnu tato funkce uvolní pro všechny uživatele.
dejv
dejvidek
Junior

Odeslat příspěvekod dezavy 27. 10. 2012 11:23

Zdravím,

také přemýšlím o koupi LG 42LM670S a zajímají mě některé postřehy od těch, co ji vlastní:

- Jak jste s TV spokojeni?
- Jsou nějaké zápory?
- hbbTV na tomto modelu skutečně funguje?
- lze surfovat po netu v nějakém prohlížeči? Např. najet na seznam atp? Přehraje třeba na seznamu videa?
- lze k TV připojit obyčenou klávesnici a myš pro surfování po netu?
- maže se obraz? Občas jsem našel diskuzi, že se obraz někdy maže?

Všem děkuji za pomoc..
dezavy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nitram9 30. 10. 2012 10:18

I já jsem si vybral LG 42LM670S, ale po přečtení pár diskuzí
mám pochybnosti, jestli radši nekoupit 42LM760S.Zdroj mám Skylink a dost často
sleduji sport (F1,fotbal,tenis...) Opravdu ta 670 maže rychlí pohyb a je ten 4tis rozdíl
oproti 760 znát na kvalitě obrazu, když bych je dal vedle sebe poznám rozdíl :?: Díky za
odpovědi.
nitram9
Junior

Odeslat příspěvekod sibelius81 30. 10. 2012 16:19

O 660/670 je toho napsano od uzivatelu spoustu... Bez se na ni podivat do obchodu, ja jsem videl pri fotbale a hlavne pri odkopnuti mice cmouhu za micem. 760s jsem na ohchode nikde nevidel,ale podle avforums.com a podl e uzivatelu je to u ni to same... Taky jsem chtel 760s, ale uz me ta chut presla...
sibelius81
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DucipX 30. 10. 2012 17:44

Ja mam LG 42LM760S a podla mna je to jedna z naj televizii co sa da kupit to co tady pisete o nejakem mazani su blbosti nechapem co to pisete sport sledujem dene mam free sat a zadne mazani sem nevidel pri zadnem sporte ta televizia ma excelentny obraz
DucipX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 30. 10. 2012 18:30

To že sa tebe zda obraz plynuly, neznamena že taky naozaj je. Obzvlašť ak opak tvrdi toľko ľudi. Navyše ak to podporuju recenzie. Takže nazyvať to blbosťou je uplne mimo. Keď ty nič nevidiš, lepšie pre teba.
A prave preto je vyššie odporučane že to treba vidieť na vlastne oči, aby si to každy overil na vlasnej koži.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod nitram9 30. 10. 2012 20:03

Tak tomu trochu nerozumím, DucipX píše že žádné mazání rychlých pohybů nepozoruje a RG oponuje, že když to nevidí,že to ještě nemusí být pravda.To znamená, že to vidí jenom někdo a nebo že se to vyskytuje náhodně kus od kusu :roll:

-- 30. 10. 2012 19:05 --

sibelius81 můžu se zeptat co jsi vybral místo tý 760
nitram9
Junior

Odeslat příspěvekod sibelius81 30. 10. 2012 20:59

Popravde nic. Byl jsem se podivat na Sony hx855, asi 20 min jsem si s ni hral, obraz byl, podle me, paradni. Nicmene cena byla nad limitem, ktery uz jsem i tak dvakrat zvedl:-P vedle sony byl jeste samsung es7000, na ten uz teda nebyl cas, jen jsem si do nej nechal pustit ct4 a byl tam nejaky fotbal, tam jsem taky zadne mazanice nevidel. Zatim to tedy vyhrava es7000 - barvy teda byly takove hodne "barevne", ale to snad pujde nastavit
sibelius81
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bylinnycaj 30. 10. 2012 21:26

K tomu rozmazaniu u LG 2012. Nemal dotycny zapnute nejake podporky (CMR)?
A mozno je to vsetko len taka "fááma" a bublina co sa siri netom ;-) Mozno je o nieco horsie zobrazenie pohybu voci radam 2011, ale nie je to nejake tragicke.
Ja osobne co som kukal na modelove rady 2012 LG, co sa tu spominaju, mne sa obraz pacil...(moj subjektivny pocit, ci tam bolo pustane DVB-t, ci DVD, ci Blue ray...)
Sibelius81: ak sa da, radsej kup ten hx850 (vyraba sa v Nitre, a co som mal moznost kecat s ludmi, ktory tam pracuju, jedna sa o skutocne o top model..ale to asi vsetci vedia :)
btw: urcite ten sony HX850 ma jeden z najlespich resamplingov SD/HD tohto roku na trhu, co je dost dolezity udaj,ze...! vid recenzie, ktore to potvrdzuju!

http://www.whathifi.com/review/sony-kdl-40hx853
"We switch to Mission Impossible: Ghost Protocol to test upscaling to 1080p, and we keep forgetting that we’re watching a DVD rather than a Blu-ray. Images are clear and crisp, with no noise or blurring.

The Sony may have to battle it out with Samsung's UE40ES8000 when it comes to outright detail refinement with Blu-ray content, but the KDL-40HX853 is far better at upscaling."

http://www.hdtvtest.co.uk/news/sony-kdl ... %20Quality
"Standard Definition
The Sony KDL-40HX853 is one of the best HDTVs we’ve seen in upscaling SD content to be fitted on its 1080p panel. When fed with an interlaced (576i) SMPTE RP-133 test pattern, the LED TV captured all the details in full, and then displayed them crisply without any ringing. It also correctly detected and processed 3:2 cadence over 480i as well as 2:2 over 576i, ensuring that standard-def movies are presented without any resolution loss nor jaggies.

Video-mode deinterlacing was decent rather than top-notch – the third block in the bouncing bars test pattern betrayed obvious jaggies – but we’d be lying if we said we picked up many jagged edges in real-life viewing. We’ve rarely seen standard definition looked as good as it did on the HX853, owing to the superb upconversion and well-saturated colours"

PS: rovnako dobre si upscalingu vedu aj LG TV 2011, 2012.
PS2: nepocuvaj "keci" tychto kvazi expertov, aj tak by tu nikto nerozoznal "kvazi pohybovu neostrost" LG rady 2012 od rady LG 2011. :twisted:
(jaj, asi som zatal do osieho hniezda, pomooc :-) )
Naposledy upravil bylinnycaj dne 30. 10. 2012 21:32, celkově upraveno 1
bylinnycaj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sibelius81 30. 10. 2012 21:30

recenze mám přečtené:) nicméně rozpočet jsem navýšil a tohle je stále přes:)
Mobil: LG G2 32GB
TV: Samsung UE40ES7000
Foto: Panasonic G5
sibelius81
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bylinnycaj 30. 10. 2012 21:38

tak skus omrknut Sharp LC40(46)LE830.
(ver mi, ze je to obrazovo vyvazenejsia a lepsia volba ako ES7000-(pokial nemienis kukat non stop HD nahravky )
bylinnycaj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 30. 10. 2012 22:01

Je to skor o narokoch ako o tom ci to niekto vidi alebo nie. Proste niekto sa pozera na TV za 300 eur a ten obraz mu pripada dobry. Nejakych duchov neriesi. Dalsi sa z toho isteho obrazu poblije.

Pokial je HX850 nad limit, je tu aj HX750. Ovela horsi nie je. Tiez je tam 200 Hz panel.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod sibelius81 30. 10. 2012 23:17

sibelius81 píše:recenze mám přečtené:) nicméně rozpočet jsem navýšil a tohle je stále přes:)

budu se sám citovat a hodně budu OT:) teď koukám, že dávaj k HX855 22filmů na blu ray James Bond... já snad zase navýším limit:D
Mobil: LG G2 32GB
TV: Samsung UE40ES7000
Foto: Panasonic G5
sibelius81
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka