Televize 15 000 + -

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod s-u-l-i 14. 8. 2012 18:07

Dobrý den
Chtěl bych se zeptat, jestli by jste mi nemohli doporučit nějakou televizi- moc se v tom nevyznám.
chtěl bych tak okolo 15 tisíc + - 2 tisíce. Chtěl bych aby na ní byl přístup na internet a taky sní propojit telefon. Mám HTC ta nevím jestli to půjde, jenom vím že Samsung mobil a televize propojit jdou tak jestli by to šlo i s HTC. Díky za radu
s-u-l-i
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 14. 8. 2012 19:35

Propojení je třeba vždy vyzkoušet. Na Android existuje řada aplikací k ovládání TV prostřednictvím MT. Některé jsou - jakoby - náhražkou dálkového ovladače. Jiné spíše řeší dálkovou správu multimédií, kdy se napojí na DLNA a umožňují spouštět videa, fotky, hudbu na TV - bez nutnosti sáhnout na PC ... třeba.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod s-u-l-i 15. 8. 2012 01:04

a nemohli by jste mi par TV navrhnout nebo doporučit ?
s-u-l-i
Junior

Odeslat příspěvekod hexxisek 15. 8. 2012 06:09

http://www.alza.cz/42-panasonic-viera-t ... 232794.htm

třeba =) jak píše MgX výše, ovladaní přes telefon je sprostředkování přes nějakou remote aplikaci...
Macbook Pro 13" 2011 early / iPhone 5S / Harman Kardon AVR 100 + QLN Qubic 2 / Optoma HD131xe - 90" úhlopříčka / Beats Solo 2
hexxisek
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod s-u-l-i 15. 8. 2012 18:07

víc televizí prosim :( ..
s-u-l-i
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 15. 8. 2012 18:18

Pro začátek ...

... důležité je odpovědět si na otázku, zda LCD, nebo plazmu. Každá technologie má své výhody/nevýhody. Pokud uživatel nevnímá blikání u plazmy a nevadí mu o něco navýšená spotřeba elektřiny oproti LCD s LED podsvícením - zřejmě zvolí plazmu. Když bude něco nevyhovovat - jde do LCD.

Při procházení se obchodem se rozhlédni co by vyhovovalo. A mezi námi ... zkus si projít i zdejší fórum. Jistě najdeš řadu rad, informací i konkrétních výrobků v rámci Tebou uváděné cenové relace.

Zde jsou v části TELEVIZORY testy různých starších i novějších modelů ... zkus mrknout.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod s-u-l-i 15. 8. 2012 20:49

chtěl bych LCD a teda LEDku no. Mám tu pár televizí napsaných ale moc se nevyznám co a jak a příjde mi jich většina stejných no.
s-u-l-i
Junior

Odeslat příspěvekod hexxisek 16. 8. 2012 06:23

Panasonic 42" ET5, na alza.cz je ted za 17 500,- s dph
Macbook Pro 13" 2011 early / iPhone 5S / Harman Kardon AVR 100 + QLN Qubic 2 / Optoma HD131xe - 90" úhlopříčka / Beats Solo 2
hexxisek
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 16. 8. 2012 20:23

Chtělo by to více požadavků, jak velkou úhlopříčku, zda 3D, zda využiješ wi-fi, satelitní tuner, těch možností je spousta...
dejv
dejvidek
Junior


Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 17. 8. 2012 13:12

Najlepsi tv je ten ktory sa javi najlepsie tebe.

w570 je model z minuleho roku. 660s ma lepsiu vybavu ako 620s, obraz je rovnaky. Samsung ma aktivne 3D, a nie je tam istota original panela.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod s-u-l-i 17. 8. 2012 13:15

No to mi otho moc neřeklo .. říkam že se vtom nevyznám tak jak mam poznat kterej je nejlepší
s-u-l-i
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 17. 8. 2012 13:26

Co ti to akoze malo povedat viac, ked nenapises co presne by to malo vediet? 3D? Aktivne? Pasivne? Co ocakavas od toho pristupu na internet? Atd. Jeden vie lepsie to, druhy zas ono. Preto najlepsi je ten ktory sa zda najlepsi tebe. Alebo ti viac pomoze ked tu pride 10 ludi a kazdy ti napise nieco ine?
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod s-u-l-i 17. 8. 2012 13:34

no proste chci aby to bylo co nejlepší ta televize. To je jasny že chci pripojeni na internet kdyz to je v nabidce... proste mi reknete ktera televize z tech co jsem napsal je nejlepší a proc
s-u-l-i
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 17. 8. 2012 14:50

Komu niet rady...
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků