Výběr LED TV-32", do 11tisíc [Panasonic TX-L32E5E(?)]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mathes4 16. 9. 2012 19:11

Dobrý den,
mohli by ste mi doporučit nějakou LED TV s uhlopříčkou 32" do 11 000kč.
Preferuji hlavně kvalitní obraz.
Můj favorit je zatím Panasonic TX-L32E5E.
Děkuji za doporučení.
Naposledy upravil MgX dne 16. 9. 2012 20:11, celkově upraveno 2
Důvod: Upraven příliš obecný název vlákna odporující pravidlům SF.
mathes4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 16. 9. 2012 20:09

Pokud máte favorita ... a přiznejme si, že jste nezvolil špatně ... stačí s ním porovnat konkurenci v příslušné cenové kategorii, kterou zde popisujete a máte vybráno :-)

Předpokládám, že test tohoto modelu na našich stránkách jste viděl.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 16. 9. 2012 20:35

mathes4 píše:do 11 000kč.

Ach, jaj. Kedy už konečne mili važeni pochopite, že za malo peňazi, malo muziky.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod mathes4 16. 9. 2012 21:06

Ryan Giggs píše:
mathes4 píše:do 11 000kč.

Ach, jaj. Kedy už konečne mili važeni pochopite, že za malo peňazi, malo muziky.

Myslel jsem v této cenové relaci co nejlepší obraz. Je mi jasné, že u těchto TV nebude ten nejkvalitnější obraz. Jen sem chtěl vědět aby to nebyla obrazově nějaká hrůza.
mathes4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 17. 9. 2012 06:46

Tak v tejto cene je to lowend. Tomu zodpoveda obraz. A ci uz je to tragedia alebo nie, to uz musi posudit kazdy sam. Kazdopadne E5E je jeden z tych lepsich.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod Kutil71 17. 9. 2012 09:57

Loni jsem koupil LG 32LW4500 pasivní 3D za 11300,-Kč, dostal jsem k ní 12 polarizačních brýlí a co se týče kvality obrazu tak jsem velmi, opakuji velmi spokojen. Po pečlivém nastavení obrazu , obvodu true motion a při kvalitním zdroji signálu ( satelit český a německý) je ze sledovací vzdálenosti zhruba 2,40 m obraz prostě nádherný. Mám řadu testovacích nahrávek, včetně kyvadla, pohyblivého textu a v průběhu posledních 3 let jsem otestoval asi 15 TV, včetně 4 plazem, a to i podstatně dražších, včetně LED LG letošní řady. A s klidným svědomím -neměnil bych, co se týče kompenzace pohybové neostrosti, letošní řada LG LM 660, 670 je na tom hůře. Na 3D se dívám ze vzdálenosti 1,8 až 2 m, efekt je velmi krásný. Proto jsem si pořídil fotoaparát na 3D fotky a natáčím také krátké 3D videoklipy. 3D se pro mě stal nejdůležitějším parametrem TV. Tímto příspěvkem chci říci, že někdy i za málo peněz lze koupit kvalitní výrobek.
Kutil71
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 17. 9. 2012 10:19

Subjektivne kvalitny, nie objektivne.
Pretoze to co sa ti (mne, komukolvek...) zda kvalitne, a to s cim je clovek spokojny, v skutocnosti kvalitne byt nemusi. Spokojnost nie je meritkom kvality.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod bylinnycaj 17. 9. 2012 13:14

mathes4: najlepsie urobis,ak pojdes npr: do Nay predajne a trosku sa pokukas.Len nekukaj na blue ray nahravky! to nema vyznam.... Popripade si skus pri svojom favoritovi pozicat ovladac a poprepinas jednotlive obrazove rezimy, vytiahnes ostrost, kontrast, jas....atd a uvidis ci je ti to "ociam mile".
Papierovo bolo vela TV dobrych. Prednostne asi budes kukat SD Tv stanice...cize skor ako presnost farieb, vyska kontrastu, pozorovaci uhol...si vsimaj ostrost a cistotu hran (staticku ci dynamicku) pri resamplingu.
Ja sa skor priklanam k LG 32 LW xy rade!(lg ma vseobecne jeden z najlepsim "procesinogov SD/HD
Aj vdTESTe z 12/2011 vyhral v 42" uhlopriecke LG 42LV4500
http://i47.tinypic.com/10dwi9x.jpghttp://i47.tinypic.com/10dwi9x.jpg
[url][http://tinypic.com/r/10dwi9x/6/url]
bylinnycaj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 17. 9. 2012 14:29

LG LWxxxx nebylo rozhodně špatná řada.. Já bych kromě toho Panasonicu zařadil do výběru ještě třeba tohle:

http://www.alza.cz/32-lg-32lw570s-d233077.htm
Mr.Semtex
HD SATan

Odeslat příspěvekod MgX 17. 9. 2012 21:18

Hmm asi bych souhlasil s názorem na zařazení pro porovnání, který zde byl projeven uživatelem s nickem Mr.Semtex.
Levnější model bez 3D byl testován i na avmanii.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor