Philips Smart TV5007

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod majkom 31. 3. 2013 12:40

Semtex: aj ja ta mam rad
majkom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 22855 31. 3. 2013 15:38

Mr.Semtex
1. Je pravda , že při koupi jsem o této věci TUPFUN TV nevěděl
2.Ono je to přání i TOPFUNU který má i reklamu na TOPFUN TELEVIZI s Philipsem + další společnosti , ALE ASI KLAMNOU
3.Na chatě koukám vesměs na TV když mám čas ( Trávím tam někdy i celé léto ) , třeba i na zprávy koukám někdy přes internet zpětně , SPORT VÝSLEDKY , Máte Slovo JÍLKOVÁ zpětně atd. , , nahrávání taky pro mne je na nic , dobrý by to bylo nahrát a za třeba měsíc se na něco podívat , ale na jiný TV když je čas , ale to nefuguje taky , ale o tom vím a nestěžuji si . .Satelit je mi je na chatě taky nanic . Stačí mi doma 5 km od chaty Skylink HD + DIGI TV partner box .A jak psal pán kvalita na TOPFUN neřeším s tím počítám jako na všech podobných věcech , na HD mohu koukat doma .
22855
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 31. 3. 2013 15:50

22855 píše:2.Ono je to přání i TOPFUNU který má i reklamu na TOPFUN TELEVIZI s Philipsem + další společnosti , ALE ASI KLAMNOU

Budu se opakovat, ale - kde a jakou?

22855 píše:3.Na chatě koukám vesměs na TV když mám čas ( Trávím tam někdy i celé léto ) , třeba i na zprávy koukám někdy přes internet zpětně , SPORT VÝSLEDKY , Máte Slovo JÍLKOVÁ zpětně atd. , , nahrávání taky pro mne je na nic , dobrý by to bylo nahrát a za třeba měsíc se na něco podívat , ale na jiný TV když je čas , ale to nefuguje taky , ale o tom vím a nestěžuji si . .Satelit je mi je na chatě taky nanic . Stačí mi doma 5 km od chaty Skylink HD + DIGI TV partner box .A jak psal pán kvalita na TOPFUN neřeším s tím počítám jako na všech podobných věcech , na HD mohu koukat doma .

Máš divně nekonzistentní názor. Na jednu stranu si pořídíš na chatu novou TV, protože tam trávíš celé léto, ale satelit si tam pořídit nemůžeš? Na co jsi si tam tedy pořizoval tu TV? To jsi mohl rovnou koupit za pětku nějaký jakžtakž tablet, na kterém by Ti dokonce TopFun TV jela..
Mr.Semtex
HD SATan

Odeslat příspěvekod 22855 31. 3. 2013 19:27

K čemu satelit na chatě , pro mne jen na Sport 5 , auto moto sport , atd. to by byl dobrý jinak nic . Jinak koukám všechno ze záznamu na internetu , ale taky máme jiný lidi v rodině , který jsou odkojený serialy na NOVĚ a Primě jiný programy neznají . Doma v bytovce je zase taky jiná situace , tam je času dost .
TABLET TO JE OTÁZKA - chci si koupit tablet , tak do 10000 kč , ale já mám nároky , že zase skoro takový nemají , nebo víte o nějakým slušným ?
1 . musí to mít - G3 na cesty - to znamená se Simkou , wifi je milá , ale je to málo .
2.Plnohodnotný GPS navigaci včetně map do zahraničí jako má třeba Gamin , Nokia v telefonech , ale vše mít na kartě a aby to chodilo bez spuštěný internetu Samozřejmě se bude používat i v cizině a připojení na internet by bylo v cizině drahý .( na některých telefonech musí být zapnutý internet aby navigace , nebo MMS chodila ) To samí mám u TV PHILIPS pokud by chtěl nahrávat film třeba z NOVY DVB-T tak musím být připojený na internet , ale tyto kraviny nahrávání nepoužívám , ale to jsem odbočil .
3. Hlavně nabíječku do auta ( u několika firem není realní sehnat k TABLETU ) aby to mělo .Při mém koníčku a i částečně zaměstnání potřebuji stahovat data celý den i v noci třeba na poli v servisu při závodech u rallye kde není 220V .
4 10 palcový HD lcd displej . menší ne . atd.
22855
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 31. 3. 2013 19:45

Pokiaľ pozeraš skoro všetko zo zaznamu na nete, tak fakt netušim, prečo si si k tomu "pořidil" tv a nie nejaky PC. A serialy na Nove sa dali vyriešiť USB tunerom.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod 22855 31. 3. 2013 21:36

Ale jak jsem psal nejsem sám na TV A KECÁ DO TOHO VÍCE LIDÍ , tak proto velká TV se vším včetně Smart , aby si každý z rodiny vybral Z TV CO POTŘEBUJE a na co je stavěná třeba i ten topfun televize pro mne , ostatní to třeba z rodiny zase nezajímá a třeba žena by se nedívala na serial na malou obrazuvku z počítače , neměla by takový požitek , protže ji stačí jen NOVA a její serialy a je zvyklá na velkou obrazovku z domova a tak je to stále dokola . Jinak DĚKUJI za všechno dobrou .O tabletu jak jsem psal taky asi nevíte asi , myslím přesný typ co by mi vyhovoval . .
22855
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 1. 4. 2013 06:47

Tak to mohol byt nejaky superlacny tv vo velkej uhlopriecke bez tych zazracnych udelatek ako monitor a k tomu pc. Resp, miesto klasickeho pc nejaky ten micro pc co sa strka priamo do hdmi, resp. nieco podobne. Dnes su moznosti obrovske.
Tablet neporadime, nie preto ze by sme mozno nevedeli, ale toto je tema o televizoroch.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod dusannoha 18. 9. 2013 21:55

ahoj, asi jsem jouda, ale když připojím tv přes wifi a dokonce přes kabel, tak mi sotva najede jedna hlavní stránka smart. pokud kliknu na jinou, tak čekám cca 2 minuty a nakonec se to uplně zasekne a nejde se ani vrátit zpět. co se týče youtube, tak se nedá na nic koukat, protože se to pořád seká a nejede to. jinak připojení mám okolo 8 mega. co jsem udělal špatně ? děkuji za radu
dusannoha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod megdesign 19. 9. 2013 07:49

@dusannoha Slaby WiFi signal z routra. Daj to na kabel....
Samsung UE50ES6300
Optoma HD39 Darbee
EliteScreen 110" (16:9)
Receiver Yamaha RX-V375
Yamaha BD-S673
Yamaha NS-555 + Yamaha NS-333 + Yamaha NS-C444
Tiviar Alpha +, Enigma 2
megdesign
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bylinnycaj 19. 9. 2013 12:10

Jo, kabel daj.
A este by si mohol otestovat realnu rychlost pripojenia.Predpokladam,ze ta co si udal je teoreticka:Cize NET 8Mbit mas. ( /8 = 1MBajt). Realna rychlost downloadu bude este nizzsia...
bylinnycaj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod megdesign 19. 9. 2013 12:56

jj... 8mbit/s sa nerovna 8mB/s
Ty mas 8 000 kbit/s co je 1000kB/s

Moja rychlost v praci:

Rýchlosť downloadu: 2 857,78 kbit/s (357,22 kB/s)
Rýchlosť uploadu: 2 034,93 kbit/s (254,37 kB/s)

Aky mas kabel? 4pairs/twisted? Cross? Direct?

Vela ludi pouziva zle kable, potom lamentuju, ze to ide pomaly.... Uz som sa stretol s 2pairs/twisted priamo od ISP u zakaznika :D
Samsung UE50ES6300
Optoma HD39 Darbee
EliteScreen 110" (16:9)
Receiver Yamaha RX-V375
Yamaha BD-S673
Yamaha NS-555 + Yamaha NS-333 + Yamaha NS-C444
Tiviar Alpha +, Enigma 2
megdesign
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 19. 9. 2013 20:18

dusannoha píše:ahoj, asi jsem jouda, ale když připojím tv přes wifi a dokonce přes kabel, tak mi sotva najede jedna hlavní stránka smart. pokud kliknu na jinou, tak čekám cca 2 minuty a nakonec se to uplně zasekne a nejde se ani vrátit zpět. co se týče youtube, tak se nedá na nic koukat, protože se to pořád seká a nejede to. jinak připojení mám okolo 8 mega. co jsem udělal špatně ? děkuji za radu

Stav není běžný, ač musíme přiznat, že Philips prohlížeč webu a youtube nemá úplně super.

Osobně bych doporučil zkontrolovat aktuálnost softwaru v TV.

Taktéž bych odzkoušel TV na jiném routeru.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Předchozí stránka