Televize pomoc s výběrem - strop 30.000,-Kč

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Andrejsvk 28. 10. 2012 02:43

koli par 3d filmom vyberat tv? ne
..ak max 55", tak panak ST50
ak 50", tak mozes aj lacnejsiu UT50
Topping DX3 Pro + Focal Alpha 65 / Beyerdynamic DT150 + Brainwavz pads

ignore list : Petulda, Peny, bacil2, platprd
Andrejsvk
Pokročilý

Odeslat příspěvekod neyo 28. 10. 2012 11:44

co jsem já pochopil.. tak 3D tv maji použité lepší technologie a i 2D obraz je lepší... tak teď nevim...
neyo
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 28. 10. 2012 11:52

Tak nejak to plati. Ale nie je to pravidlo ktore plati stopercentne.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod neyo 28. 10. 2012 11:57

navíc plazmy se již nedělají bez 3D takřka... a když už tak cenový rozdil je mizivý... proto jsem se rozhodl pro výběr 3D plazmy.

jinak http://3d-televize.heureka.cz/panasonic ... e/#section mě celkem zaujala i pár recenzema, že oproti samsungu PS51E6500 je lepší, ikdyž je ve stejné cenové kategorii, akorát tam je údajně problém se složkama...
neyo
Junior

Odeslat příspěvekod Dagy2 28. 10. 2012 16:42

neyo píše:nastudoval jsem si LCD, LED edge rgb direct, Plasma, 3D aktivni pasivni.. jsem jasně rozhodnut pro Plasmu jen se musim zajit podívat reálně, jestli mi bude vyhovovat aktivní či pasivní...

Pasívnu plazmu asi ťažko v obchode nájdeš.... To sa vylučuje - viď princípy funkcie 3D pasiv/aktiv.
Ako píše Ryan - 3D v lepšom TV bude tak či tak, či ho chceš alebo nechceš. To máš ako u áut, keď chceš kožené sedačky, tak sa to nedá s najslabším motorom a pod.
Dagy2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod neyo 28. 10. 2012 19:19

ano, zmínil jsem to schválně a bohužel neformuloval správně. Když mi nebude sedět aktivní 3D tak logicky budu muset vybrat nějakou LEDku, ale upřímě doufám, že nebudu muset.
neyo
Junior

Předchozí stránka