LG 42LM670S - problém s obrazem

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Smith4you 13. 11. 2012 16:35

Ahoj všichni, chtěl bych se touto cestou zeptat majitelů LCD televize od LG, konkrétně těch, kteří vlastní model 42LM670S nebo jemu podobný.
Mám problém s většinou videí, zvuk se zdá být v pořádku, ale obraz se zdá být nepřirozeně zrychlený. Projevuje se to u filmů přehrávaných přes Western Digital HD TV Live, při přehrávání s externích disků připojených na přímo do USB slotu televize i u naladěných digitálních programů přes anténu. Prošel jsem nastavení televize a nic nepomohlo, už jsem z toho bezradný. :-|
Prosím vás moc o radu, jestli víte co se s tím dá dělat. Jenom doufám, že to není nepěkná vlastnost, která je u televizorů LG běžná. S předchozí LCD od Sony takové problémy nebyly...
Smith4you
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alabama 13. 11. 2012 17:16

Skús vypnúť funkciu TruMotion (alebo si nastav intenzitu).
alabama
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dezavy 13. 11. 2012 18:36

Tuto TV vlastním necelých 14 dní a nic takového nepozoruji. Vím, že jsem nedávno na TrueMotion narazil, ale při vypnutí ani zapnutí mi to nijak nezlobilo.
dezavy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 13. 11. 2012 18:47

Ako piše alabama. Vypni Truemotion a všetky "vylepšovaky" obrazu a problem zmizne.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod Smith4you 13. 11. 2012 19:06

Díky za typy! Vypnul jsem ten TruMotion a je po problému.
Smith4you
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 13. 11. 2012 21:40

Vždy když nastane problém, tak je nejlepší vypnout všechna vylepšovátka a následně ověřit stav. Pak postupně zapínat a zjišťovat, co za vznikem anomálie stojí.

670S má zvlášť nastavení obrazových profilů pro jednotlivé vstupy?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor