LG 55LM860v vs. 55LM660s zajímavá situace?!

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Mám TV vrátit a vzít horší bez skvrny, nebo se tato vyplatí se skvrnou?
Vrácením o nic nepřijdu, na obraze to nepoznám, je lepší bez skvrny a záruka. 3 %  100%  [ 3 ]
Tato je o tolik lepší že skvrnu je maličkost. 0 %  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 3

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 30. 12. 2012 17:30

Zcestne to urcite je. Pri tom priklade co si uviedol ziskas nieco za nic. Tie peniaze si si prisvojil. V tom jeho pripade nic neukradol, za tovar riadne zaplatil. Analogia je preto uplne mimo.
Neviem z coho si usudil ze mi bolo nejakym sposobom ublizene.

Zarucak mu opeciatkuju aj pri pokladni, resp. ma tam znameho. Takze s tym problem asi mat nebude. Navyse uz tu spominal, ze ten tv je odpisany, takze je to asi riesit bezpredmetne.
Naposledy upravil Ryan Giggs dne 30. 12. 2012 17:33, celkově upraveno 1
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Abox 30. 12. 2012 17:33

Tak jinak - zaplatim u pokladny, a pokladni mi treba vyda zpet o hodne vic. Proste se sekne. Co ted..?
Vim, na pozdejsi reklamace nebude bran zretel.
Abox
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TenProdavac 30. 12. 2012 19:41

Zdravím Vás, pane D*****....
Abych Vám i všem diskutujícím poskytl realný pohled na věc, tak se věci mají takhle:
- Názor toho vyčuranýho slováka, že řetězec se na tom aji tak nabalil je naprosto mylnej, protože tím, že jsem Vám dal na TV (LM660s) zaměstnaneckou cenu ji máte pouze za nákupní cenu.... Tím pádem z toho Euronics nemá ani halíř.
- Nevím, kterej kolega Vám řekl, že je odepsaná, ale tuto televizi vedeme v manku (pro představu je to částka 49.797,-) a odepsat se nedá, pokud nemáme na skladě fyzicky model, který chceme odepsat (což je LM860)
- Toto manko se dá snížit za předpokladu, že vezmu v potaz přebytek té, kterou máte na účtence... To potom sníží manko na nějakých 14.230,- Nic to ale nezmění na tom, že mám podepsanou hmotnou odpovědnost a že těch 14 tis. budu muset zaplatit ze svýho
- K záruce dodám to, že pokud nemáte účtenku se správným modelem, nelze uplatnit ani zákonná dvouletá záruka a to ani v případě reklamace přes LG servis. Šlo by to, pokud by Vám někdo potvrdil záruční list, místo účtenky (což ani v nevědomosti záměny neuděláme bez předložení účtenky).... 40M záruka Euronics se v tomhle případě uplatnit nedá vůbec (ale ta zase takovej zázrak není, takže nad tím bych mávnul rukou)
- K rozdílům mezi LM860 a LM660 řeknu jen to, co jsem Vám řekl při prodeji. Teoretických rozdílů je milion, praktický žádný. Takže i kdyby na tom nezáviselo mých 14 tisíc, tak Vám poradím mít nižší model se zárukou, než vyšší bez záruky a to ani nemluvím o skvrně :-)

Uživateli Ryan Giggs vzkážu jen to, aby na můj příspěvek nereagoval.... S někým, jako Vy se nehodlám bavit
S pozdravem,
Ten prodavač
TenProdavac
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ukrutor 31. 12. 2012 08:42

Tím že byla mylná informace o odepsáni tv v obchodě a prodavač by měl trable se vše vyřešilo a tv se vrací. Prosím o lock tématu.
Ukrutor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod demonicus 31. 12. 2012 16:18

Nemám s tím nic společného, ale jsem rád, že se to nakonec vyřešilo cestou "slušného člověka" :)
G165
demonicus
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 1. 1. 2013 17:06

Ešte že aj "pan" predajca je "slušny človek". A ešte ža aj ty nie si pokrytec...
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 2. 1. 2013 09:48

tady bylo jen dilema horší TV s plnou zárukou / lepší TV asi bez záruky.. kdyby měl jistotu záruky u lepší tak jí nedá z ruky a toto vlákno by ani nevzniklo to je snad každému jasný ^^

jinak pokud se mám vyjádřit k rozdílu v kvalitě TV - obě jsou to předražený s*ačky :D (s parádním 3D efektem! O:-) )
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radon 2. 1. 2013 10:38

snaha maximálně chránít koncového spotřebitele je jedna věc, zvykat a učit občany že vychcanost se vyplácí je věc druhá a z dlouhodobého hlediska se nám to nepěkně vrátí. Mezi našimi partnery se bohužel také našli takoví, pro které chyba v generování ceníku a několikaminutová nabídka notebooků za 1Kč znamenala skvělý kauf a i když jste jim za několik minut s omluvou zavolali, zboží už nevrátili :-)
Můžeme si obelhávat svědomí kecama, že to ty velké firmy nepoloží a že to jsou stejně nenažraní kapitalisti, kteří nás okrádají na přemrštěných cenách, ale ve skutečnosti to dopadne vždy viz výše: tzn. kapitalista (majitel řetězce žijící někde v Tramtárii) to opravdu nepozná, jen to bude stát místo / peníze / pozici nějakého řadového českého zaměstnance. Což už je ovšem většině otrlé české populace šumafuk.
No nic, hezký nový rok ...
Logitech Duet, DAC1, K701, Vincent SP-996, Monitor Audio RS1, Wharfedale SW150
radon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dj1311 3. 1. 2013 01:55

Souhlas s Radonem.
Jako majitel obchodu se také setkávám s chybami lidského faktoru. Např. když mi velkoobchod dodá víc zboží než je na faktuře, ale vždy mě zahřeje když se "přiznám" (prostě tím udělám radost sám sobě) No to Ryan asi nikdy nepozná (nic ve zlém) :)
Škoda, že k nápravě došlo jen díky vadné lepší tv. Na druhou stránku nebýt poškozená, tak většina z diskutujících by měla problém sundat tv ze stěny, znovu zabalit a na své náklady dovézt tv do Euronicsu a odvézt horší typ :D
dj1311
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 3. 1. 2013 07:39

Nejak vas tu srandistov pribuda. Nie si schopny si ani precitat celu diskusiu, ale aj tak reagujes. Samozrejme nezmyslom.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 3. 1. 2013 13:23

Tak hlavně aby jsi Ty neměl poslední slovo, že? Nicméně celou diskuzi jsem četl a už opravdu nevím, co si o některých Tvých názorech myslet.. :hm Je fakt, že jsou celkem k zblití..
Mr.Semtex
HD SATan
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků