Philips 47PFL6097K ovládání

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod noobies 5. 5. 2013 12:17

Dobrý den,

existuje u této televize způsob jak se rychle přesunou na XX minutu ve filmu bez nutnosti neustáleho klikání na přetáčení ?
Rovněž bych se chtěl zeptat na vrácení akce - sleduji film z HDD přepnu se do TV a poté, když se chci vrátit ke sledování z HDD musím opět jak ťulpas klikat na složky a naleznout film - není způsob jak tyto nadbytečné kroky obejit nějakým vrácením akce ? philips si pamatuje v jaké minutě přehrávání skončilo proto si myslim, že by mělo jit se i vrátit přímo do filmu bez nutnosti ho v HDD zase hledat..

Děkuji za odpovědi (v nápovědě jsem to nebyl schopen nalenzout)

S pozdravem
noobies
noobies
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 7. 5. 2013 07:28

S přehravačem jsem si v nové řadě Philipsů ještě nehrál, ale předpokládám, že bude téměř stejný jako ve staré sedmičkové řadě co mám doma, tedy jednoduchý a v podstatě nepoužitelný - žádné extra možnosti posunu, žádný výběr zvukové stopy, atd..

Tady je jediná rozumná rada - kup si MMC a máš klid, navíc je z něj i lepší obraz..
Mr.Semtex
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neyo 7. 5. 2013 12:25

už jsem o MMC uvažoval :/... nemužeš mi nějaký doporučit ??
neyo
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 7. 5. 2013 13:03

Já mám eGreat R6S Pro, dělá to, co to dělat má, přehraje to, co tomu podstrčím, nestálo to majlant, ale jestli doporučit, to máš těžké - MMC jsou mraky, každý si vybere.. Ty by jsi asi předpokládám vybíral i něco s tunerem, aby jsi mohl eliminovat i to nahrávání přímo na TV..
Mr.Semtex
HD SATan
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků