TV ci projektor

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Egee 3. 9. 2013 10:21

Nazrála doba a já neodolal po návštěvách obchodů kde se prezentovaly 3D TV a volně ležící brýle lákaly k nakouknutí přes ně na obrazovku ....
Přidala se akční nabídka a já neodolal a za 19 700.- zakoupil
LG 47LM670S, 3D, CINEMA 3D
Kód: Vybrat vše
http://www.levneelektro.cz/default.asp?fc=6&idp=365910&po=3#zl1

Zaujal mně název CINEMA 3D
což je toto video které to vysvětluje ( rozdíl aktivní - pasivní 3D TV )

Vše maká jak má ....
Filmy pouštím z flešky ( kterou je nutno PŘEFORMÁTOVAT na NTFS pak lze použít soubory větší než 4GB ) já přikoupil Western Digital 2.5" Elements Portable 1000GB kam filmy ukládám - připojím k TV a koukám.
Tzv. převod TV vysílání na 3D je nej při HD programech dostačující.
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evlo 3. 9. 2013 11:29

Ja ted docela premyslim nad podobnou veci jako je v tematu - teda spis podobne, nez stejne - proste jestli doufat, ze s 4k fakt prijdou velke "levne" TV a poridit TV, nebo si poridit platno typu screen inovations black diamod, ktery stoji ~80k+ a koupit to v CR je obrovsky problem - tady je problem poridit i dnp supernova.

Jasna vyhoda platna je, ze i kdyz prijde nejakych treba 32k nebo cokoliv, tak to fungovat bude, nevyhoda taky - proste za prirodniho svetla do mistnosti ani nejaky black diamond .8 fungovat nebude nikdy.
evlo
Poslední varování

Odeslat příspěvekod evlo 3. 9. 2013 14:08

Dneska jsem objevil vec, co vypada fakt skvele jmenuje se sony dynaclear, tak jsem zvedavi jestli najdu jeste neco podobneho, vetsiho. Doted jsem dynaclear nikdy nenasel a pritom to vypada jako hodne vychytany platno za reelativne malo penez.

Docela cool obrazek http://img2.zol.com.cn/product/13/256/ceJ856wTJ5EQ.jpg :)
evlo
Poslední varování

Odeslat příspěvekod roman.t 10. 9. 2013 23:03

LG 47LM670S fakt doporučuji :) Nechal jsem si ukázat na prodejně a je to bomba... Jen mít ty prachy na to :-) Počkám si, snad ještě zlevní.
roman.t
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Egee 11. 9. 2013 09:51

ceny.jpg
Egee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod focar36 11. 9. 2013 13:58

Ja som vydel ten lg.,ale okrem pekneho dizajnu nic ine dobre nema.,v tej cene su daleko lepsie tv nez ten lg.,jeto predrazene a ani neni istota ci to ma vobec 100hz panel.
focar36
Junior

Odeslat příspěvekod bylinnycaj 11. 9. 2013 15:17

evlo píše:Dneska jsem objevil vec, co vypada fakt skvele jmenuje se sony dynaclear, tak jsem zvedavi jestli najdu jeste neco podobneho, vetsiho. Doted jsem dynaclear nikdy nenasel a pritom to vypada jako hodne vychytany platno za reelativne malo penez.

Nevyznam sa do projektorov a nastennych platien. Len taka otazocka... (mozno blba):
Cca o hodnote akeho kontrastu sa bavime pri projektoroch?...resp aka je hlbka ciernej farby vs vyziareny svetelny vykon? (tak vseobecne)
Mne to na tom platne pride cele take sivo-sedive :oops:
bylinnycaj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Egee 12. 9. 2013 08:30

focar36
a aký tv máš ty ?
Egee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod focar36 12. 9. 2013 09:07

Ja mam sharp 40le730e..,a kvalita obrazu za tu cenu u konkurencie nikde nenajdes..a rodicia si ho nevedia vynachvalit.,Ja planujem kupu vecsieho tv 50p.,takze bud to bude niejaky sharp alebo plazma.
focar36
Junior

Odeslat příspěvekod megdesign 12. 9. 2013 09:47

Som tiez rozmyslal nad projektorom.... a tiez by som rad vedel ten pomer ciernej (sedej) voci svetlosti.... Tiez mi to pride, ze je to zasednute....

Niekde na zahranicnom fore som cital, ze typek dal na stenu sadtokarton, vybrusil do hladka a natrel tou farbou, co pouzivaju cestari bielu.... A mal tam aj fotky a podla nich bol obraz perfektny. Super farby a aj jas....
Samsung UE50ES6300
Optoma HD39 Darbee
EliteScreen 110" (16:9)
Receiver Yamaha RX-V375
Yamaha BD-S673
Yamaha NS-555 + Yamaha NS-333 + Yamaha NS-C444
Tiviar Alpha +, Enigma 2
megdesign
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evlo 15. 9. 2013 22:16

bylinnycaj píše:
evlo píše:Dneska jsem objevil vec, co vypada fakt skvele jmenuje se sony dynaclear, tak jsem zvedavi jestli najdu jeste neco podobneho, vetsiho. Doted jsem dynaclear nikdy nenasel a pritom to vypada jako hodne vychytany platno za reelativne malo penez.

Nevyznam sa do projektorov a nastennych platien. Len taka otazocka... (mozno blba):
Cca o hodnote akeho kontrastu sa bavime pri projektoroch?...resp aka je hlbka ciernej farby vs vyziareny svetelny vykon? (tak vseobecne)
Mne to na tom platne pride cele take sivo-sedive :oops:
:D nevim moc jak na to odpovedet. Kdyz bude zhasnuto, tak na tom platene nebude problem mit absolutni cernou (ok, problem to je, ale rozhodne se jde dostat na uroven kdy jde mluvit o cerny i bez nejakyho snizovani svitivosti filtry).

Dynaclear ma mit prave vyhodu v tom, ze dostanes dost "dobrou sedou" i kdyz je v mistnosti relativne hodne ambientniho osvetleni.

Jeste dodam, ze cerna se ve filmech moc nevyskytuje, vetsinou je to skutecne tmave seda a pocitam, ze kdyz tv kresli cernou, tak si to kolikrat poupravi, coz samozrejme nemusi byt pro nekoho spatne, ja jeste funkcni upravovani obrazu, bohuzel, nevidel.
evlo
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 25. 9. 2013 12:36

iggi píše:ja to budem riesit lacnou LED LCD na spravy a telku=reklamy + projektor Epson EH-TW3200 - na filmy a sportove podujatia

udělám to stejně, na zprávy a ulisu si necham led tv co mam (je super) ale na filmy, gamesy a sport vezmu EH-TW3200, už se na něj těšim
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Junior

Odeslat příspěvekod cybernetworm 28. 9. 2013 22:45

Ta TW 3200 je sice super, ale za ty peníze dneska... Pořád loňi byla levnější. Počkal bych na příchod nových modelů, příští týden mají vyjít. Starší půjdou dolu. A jestli někdo nepotřebuje extra lens shift, tak TW6100/5910 je na tom skoro stejně jako TW3200 a nemá takové problémy s konvergencí(nic ve zlém,ale já to nezkousl)...
cybernetworm
Junior

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 29. 9. 2013 06:03

jaký poblémy s konvergencí? co to je konverence? co sem čet o těch TW6100/5910 tak input lag je bída oproti tw3200, u mě by paření tvořilo tak třetinu času.. můžu mít za 40 000Kč projektor tw9000, co si o tom myslíš? je tam kratší záruka pouze cca 5měsíců, ale najeto má asi pouze 300hodin, řekněme z důvěryhodnýho zdroje, ale taky prej input lag nic moc, ale asi bych yl schpnej to zkousnout kdyby obraz byl vyvoněnej
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Junior

Odeslat příspěvekod cybernetworm 29. 9. 2013 09:51

Konvergence je zjednodušeně zarovnání jednotlivých panelů přes sebe. když nejsou přesně, tak tzv. softují obraz(mažou), takže obraz není tak ostrý. Mě to dost vadilo, je to skoro jako kdyby jsi neměl fullHD. S tím inpul lagem je to pravda, vyší řady mají velký input lag to má ta TW3200 dobré, ale to bych raději koupil DLP na hry. Mám teď nově spec. showroom v Praze kdyby se někdo chtěl přijít podívat(více v PM), mám tam TW5910 i DLPčka, je možné porovnat. I hry je možné porovnat, sám na projektoru hraju, ale na DLP, jsou mnohem rychlejší :)
cybernetworm
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka