TV ci projektor

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod evlo 19. 1. 2014 02:10

Tak jsem prisel na to, ze u te tw3200 je ta konvergence jeste divnejsi nez se zda, mam jen maly lenshift, ale jsou sekce obrazu kde je to 100% a jine kde je to o pixel mimo, mozna i vic.

A neni to tak, ze by byl stred ok a jeden kraj ok, ale je to treba kus vpravo od stredu ok, levy horni hor ok, ale uplne vpravo posunuty o pixel a tak.

Kazdopadne je to kram, je to moc levny na to jak je to vyrobeny, takze se strasne sere a opruz z reklamacema.

Na druhou stranu co dneska poridit - zas barvy na DLP tragedie, jeste jsem nevidel dlp co by umelo nakreslit zlutou, ale je fakt, ze se zajimam jen o veci do cca 40 000. No a televize, to je samy telenovela efekt, odstraneni detailu obrazu, takze na to neda divat uz vubec.
evlo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cybernetworm 19. 1. 2014 12:16

TW3200 má v konvergenci slušný problém, na druhou stranu zbytek není taková hrůza. Vyšší řady mají možnost zarovnat panely, dokonce to měla i TW5910, což bylo fajn (měla ve výsledku min. 2x ostřejší obraz než TW3200). Jinak DLP umí barvy dobře, ale jsou to většinou ty dražší. Mám HD83, která má dE v průměru 1, gamut sedí naprosto perfektně (HDčko/Rec709). Akorát je fakt že to je dražší projektor... Nebo i Benq W1300 má velmi kvalitní gamut, nedávno jsem jeden kalibroval a musím smeknout, jak přirozené pak pleťovky byly...
cybernetworm
Junior

Odeslat příspěvekod evlo 30. 1. 2014 00:50

No mam ho uz dlouho a moji znamy jsou taky magori, takze maji taky projektory a muzu tedy vpohode porovnat a tw3200 bych si nekoupil znova nemuzuho doporucit, ani tak kvuli te konvergenci, to precejen u filmu clovek nevidi a 1080p releasy vypadaj koukatelne, ale proste nekvalitni servis a sere se - to je proste zabijacka kombinace a ze je zaruka delsi jen prodluzuje utrpeni :).

Jako jo, tichy je, tak do 100, mozna 150 hodin, pak prvni reklamace a uz je to jen horsi a horsi. Dynamicka clona taky nepouzitelna, po 50 hodinach se zaplou clonou si projektor rekne o co? O to ze je rozbity at ho reklamuji - coz zas vyusti v dalsi zavady.

Jako jo, asi by to slo resit, ale stoji to vazne za to?
Jako jo, urcite budou raritni skvele fungujici kousky, ale neni lepsi vsadit sportku a koupit si za vyhru poradny barak a hustokruty 4k projektor? Pravdepodobnost vyhry nebude o moc mensi :)
evlo
Mírně pokročilý

Předchozí stránka