Výběr televize - poradíte??

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod televizmann 13. 7. 2013 11:29

já o žádné Toshibě nikdy nečetl..budu rád za postřehy majitelů tv i jiných než jen philips..15.000,- max a žádné "když nějakou tisícku přihodíš.."prostě je to strop..satelit a dvd otec ovládá velice dobře i externí..
televizmann
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 13. 7. 2013 11:48

piťák píše:Tímto se omlouvám černým (philips) panterům, že si dovoluji mít jiný názor :)
Ty nemaš iny nazor, kedže ten Philips si nevidel. Ty len obhajuješ svoju kupu. F6400 je kvalitny tv (sam ho mam), ale ten Philips je proste o level ďalej. Mohol si mať lepši. Thats all.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod piťák 13. 7. 2013 13:29

Ryan mohl by jsi prosím sharenout nastavení obrazu? Jaké máš nastavené hodnoty..děkuji
piťák
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 13. 7. 2013 16:23

v prvom rade, ešte som sa s tym nemal čas podrobne pohrať, takže nastavenie Movie so stiahnutym jasom a vypnutym Motion plus. A za druhe, mam inu uhlopriečku kde je iny panel, takže ti to aj tak bude nanič.

Môžeš skusiť toto: http://reviews.lcdtvbuyingguide.com/sam ... tings.html.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod piťák 13. 7. 2013 16:47

díky moc
piťák
Junior

Odeslat příspěvekod televizmann 14. 7. 2013 06:49

piťák:včera jsem byl mrknout na tv a ta F6400 je super:-) začínám uvažovat taky o některé z 6série
televizmann
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod piťák 14. 7. 2013 07:28

Ahoj televizmann, že jo, taky se mi líbí. Škoda jen že nemám pár kaček na víc, to bych hned šel do 50´´.
piťák
Junior

Odeslat příspěvekod televizmann 14. 7. 2013 07:36

otci bude bohatě stačit i 40"F6100 :-) a mě jak budu kupovat bude zase bohatě stačit 46"F6400 ;-) :-))
televizmann
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stormborec 14. 7. 2013 09:59

To by mě zajímalo, jestli ta 40" je directLED - podle cloudingu, jak tady někdo psal asi ne ...
Tady je test: http://www.trustedreviews.com/samsung-u ... ity_Page-2
Shrnuto:
Za danou cenu je to dobrý, vyšší řady jsou o stupeň lepší. Konkurenti od jiných značek letos ... IPS apod.
Určitě to kupte a pak napište - u nás můžou prodávat trochu něco jinýho než na západě (directLED vs. edgeLED), může tam být jiný panel (panelová loterie), kdo ví jestli je tam 100Hz panel atd.

Takže se těšíme na vaše recenze :mrgreen:

-- 14. 7. 2013 11:00 --

Jo - a 6100 a 6400 by obrazově mělo být to stejný
LG 32LH5000 (2009) 120Hz, IPS EEFL
Samsung 40NU7192 (2018) 60Hz, VA LED
stormborec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod televizmann 14. 7. 2013 10:31

JJ,jsou to kvalitní tv za tu cenu super..a jsou to tuším nové modely..200hz takže pro nenáročné uživatele super kvalita..
televizmann
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 14. 7. 2013 11:03

Podla toho co sa suska je to 50 Hz.

Hz kvalitu nerobi, to si trosku mimo.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod televizmann 14. 7. 2013 11:56

nikdo o kvalitě díky hz nepíše..;-) a jsou to minimálně 100hz vyčetl jsem to z několika zdrojů a naživo viděl na štítku..ale jak píšeš kvalitu obrazu to nědělá,tak o důvod míň se tímto parametrem zaobírat..a jak píšu pro nenáročné uživatele ,super..
televizmann
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 14. 7. 2013 13:03

Nikto?
televizmann píše:200hz takže pro nenáročné uživatele super kvalita..


Neviem na akom stitku si to vycital, kedze to sa zo ziadneho nedozvies. Dozvies sa akurat hodnotu CMR. To je tych 200 Hz, ktore sa vsade uvadzaju. To ale nie je frekvencia panela.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod televizmann 14. 7. 2013 15:14

naživo v technické dokumentaci vyžádané..;-) obraz byl fajn i přes obyč set top box

PS:není to sice "Philips" jak se tady prosazuje,..ale bohatě splní co se od něj očekává..
televizmann
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků